lekarz Tomasz Katański

2,5
2,6
2,4
2,5

Gbur, oszusta. Wpakował mnie na minę z chorym okiem. Nie chciało mu się wstać do badania, musiałem czekać na oddziale 2h po czym odprawił mnie z kwitkiem. Śmię twierdzić że nic nie potrafi a uprawnienia kupił na stadionie narodowym

Świetny specjalista, zna się na swojej pracy. Stworzony do skomplikowanych zabiegów rzetelny profesjonalista. Podejście do pacjenta zarówno w trakcie zabiegu, jak i hospitalizacji- oceniam jak najbardziej pozytywnie. Godny zaufania i polecenia.

Cham, gbur, myśli, że jest niezastąpionym geniuszem, zarozumiały i nie sympatyczny, i to zarówno w szpitalu jak i prywatnie, nie polecam.

Byłem bardzo niemile zaskoczony jego wręcz chamską postawą.Tak jak ktoś wcześniej napisał-uważa się i co najgorsze większość ludzi w/w Pana uważają za świetnego fachowca a jest bardzo mizerny.Facet nie zna pojęcia empatia i nie ma żadnych cech przyzwoitości i wstydu.Przereklamowany lekarz dorobkiewicz jak większość niestety.

kompetentny, rzeczowy, bardzo dobry specjalista, godny polecenia, bardzo dobre podejście do pacjenta

żadnych leków gbór a ludzie to paroby do robienia pieniędzy nie polecam nikomu w szpitalu bezduszny i opryskliwy odsyła ludzi z izby przyięć bez jekjkolwiek pomocy odsyła na rejon

Najlepszy specjalista w woj.mazowieckim.

Najlepszy specjalista w woj.mazowieckim.

Bdb lekarz. Polecam innym ludziom.Uratował mojej córce oko.Dzięki niemu córka nie nosi okularów ani soczewki.Widzi bez problemu. POLECAM!!!!!!!!!!!

POLECAM!!!!!!!!!!!

Robi wrażenie człowieka wszystko wiedzącego,tylko nie ma czasu zająć się pacjętem,zupełnie jak ten który biegał z pustymi taczkami na budowie bo nie miał czasu ich załadować.

Nigdy się na Nim nie zawiodłem ( oprócz "drzewa z gwoździem" )

Nigdy się na Nim nie zawiodłem ( oprócz "drzewa z gwoździem" )