dr n. med.Tomasz Kotwicki

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
45 opinii

• 5

Serdecznie polecam tego lekarza wszystkim. Leczę się u niego od 6 lat, inni lekarze chcieli mnie od razu operować mówiąc, że nie są pewni czy w ogóle mi ona pomoże. Pojechałam do doc. Kotwickiego, powiedział, że na operacje jest jeszcze za wcześnie, leczył mnie gorsetem i dzięki temu wspaniałemu lekarzowi uniknęłam operacji. Jest naprawdę strasznie sympatycznym lekarzem, przede wszystkim cierpliwym, dokładnie odpowiadał na wszelkie pytania moje i mojej mamy, jestem w szoku widząc, że niektórzy mówią, że jest pazerny. Dla mnie to wspaniały lekarz, jedyny do którego jadę z przyjemnością. Warto wspomnieć również o Panu Tomku od gorsetów, który jest równie sympatycznym i dobrym człowiekiem. Podczas pierwszej wizyty, czekając w poczekalni na swoją kolej do recepcji wyszedł właśnie Pan Tomek, który widząc zdenerwowanie moje i mojej mamy od razu do nas podszedł, wypytał i uspokoił.

• 5

Dr. Kotwicki był moim lekarzem prowadzącym, bardzo zaawansowaną skoliozę, jako jeden z nielicznych podjął się leczenie gorsetem, przez trzy lata, zmieniał, modyfikował gorset ( trzeba tutaj dodać doskonałą współpracę z panem Tomkiem od gorsetów :) ) ale przede wszystkim, muszę podkreślić jaką piękną korekcję dokonał mi dzięki, operacji. W sumie ze skoliozy około 80 stopniowej, pozostało nie całe 20 stopni. Zabieg miałam przeprowadzony w Otwocku, po operacji zajmował się mną dr. Tyrakowski, który był troskliwy, opiekuńczy, bardzo kompetentny i zaangażowany, wręcz można powiedzieć, że dbał o pacjentów jak o woje dzieci ;) Wszystko bardzo pozytywnie !

• 2

Bardzo zawiódł mnie ten lekarz. Strasznie wychwalany, taki kompetentny, doświadczony itd., ale zero zainteresowania pacjentem. Dosłownie krótkie badanie, krótsze jak u lekarza pierwszego kontaktu, pieniądze do ręki i do widzenia. Nic, a nic żadnych rad, zaleceń, ani niczego w tym stylu! Żadnej rozmowy, co do ćwiczeń, które mogłyby pomóc na kręgosłup, co do trybu życia itd. Niech spróbuje sobie wyobrazić jak czuje się drugi, spróbuje zrozumieć i pomóc jak się da, to bardzo ważne, przecież jest lekarzem...

• 5

Wizyta u profesora Kotwickiegow Rehasporcie,. Wizyta trwała ponad godzinę, mi jako matce wytłumaczył wszystko z najdrobniejszym szczegółem i wielką cierplowością. Szacunek lekarza nie tylko do rodziców, ale również do 12 letniego dziecka co jest bardzo ważne. Z czystym sumieniem polecam !!!!

• 5

Ja ze swojego doświadczenia doc. Kotwickiego poleciła bym wszystkim znam go już na tyle długo że wiem jaki jest dla swoich pacjentów. Można z nim porozmawiać praktycznie o wszystkim. raczej jednym z tych lepszych lekarzy w swojej dziedzinie. Miałam operacje kręgosłupa z dużym skrzywieniem wsunięciem biodra tylko już wsunięcie łopatki było nie możliwe ale to wiedziałam i tak byłam dumna z rezultatu takiego jakiego dokonał ze swoim zespołem. No cóż każdy ma swoje zdanie na każdy temat.

• 1

jak można spokojnie żyć..realizując się zawodowo, robiąc karierę mając na sumieniu cierpienie drugiego człowieka;(

• 5

NAJLEPSZY LEKARZ GORĄCO POLECAM MIŁY TAKIEGO LEKARZA MOŻNA SIĘ LECZYĆ. LECZĘ SIĘ U NIEGO 2007 A OPERACJA MIAŁEM 2008 ROKU JESTEM 4 LATA PO PO OPERACI ON JEDYNY SIE POZNAŁ NA MOJEJ CHOROBIE INNI DAWALI CWICZENIA MASARZE A ON ODRAZU REZONAS TOMOGRAF I WYKRYŁ UMNIĘ GUZA PRZY RDZENIU KREGOWYM NAPRAWDE POLECAM

• 5

Dr Kotwickiego poleciła mi pani dr Krzysztofik z Koszalina w grudniu 2010r. podała nr kliniki Rehasport i nr prywatny, gdy zadzwoniłam do kliniki to pierwszy wolny termin był za 3 m-ce (miałam skierowanie na gorset podbity przez NFZ Koszalin, którego zlecenie jest ważne 1 m-c). Zadzwoniłam do dr Kotwickiego, a on bez chwili wachania powiedział, żeby przyjeżdżać.Miała skoliozę 21st./25st. Byliśmy na kilku wizytach z córką (w tej chwili 15lat - 19st./21st.), która ma siostrę 1,5 roku młodszą w pewnej chwili zaniepokoiłam się również o nią, a że na wizycie byliśmy również z nią to kazał dr ją zawołać, zbadał, sprawdził, zalecił noszenie woreczka z kaszą i odpowiednią postawę dla niej i to wszystko w cenie jednej wizyty, bez żadnego ździerstwa.

• 5

Świetny lekarz godny polecenia. Leczyłam u niego kręgosłup miałam potworna skolioze dzieki niemu chodze, moje plec sa prawie proste. osiagnelam strasznie duzy efekt wręcz niemozliwy. Zetknęłam sie tu z opinia , ze jest pazerny. Nieprawda , absolutnie się nie zgode . Twierdzi pani tak ponieważ odesłał pania do zakopanego wczesniej leczyl u siebie . Przepraszam bardzo zrobil co w jego mocy miał wziac pania na stol i okaleczyc. w zakopanym sa swietni specjalisci i swietny sprzet. Chcial dla pani jak najlepiej . Absolutnie świetny lekarz i człowiek. miły uprzejmy, troche flegmatyczny , ale wymarzony lekarz . Chciałoby sie rzec ''rece ktore leczą'

• 1

Jaki anioł??cudotwórca...nie mogę tego czytać.. Ten człowiek powinien przestać wykonywać swój zawód.Nie polecam nikomu.Najbezpieczniej dla waszego zdrowia udajcie się do innego kompetentnego lekarza,który zna się lepiej na swojej pracy niż Pan Kotwicki.

• 5

lekarz anioł leczyłam się na skolioze 11 lat nosiłam gorset jednak nie pomogło konieczna była operacja operacja sie powiodla w tej chwili jestem 7 lat po operacji i jestem szczęsliwa co prawda implanty mam w kręgosłupie bo nie ma potrzeby ich wyciągać bo nie przeszkadzają,ale srobił cud jest cudownym lekarzem

• 5

Lekarz idealny. Leczy mnie od kilku lat i napewno będzie leczył zawsze. Jest bardzo dobrym specjalistą-dwukrotnie mnie operował a teraz będzie trzecia

• 1

Nie potrafię ocenić kompetencji, ale nie znalazłem u niego chęci niesienia pomocy, lecz czystą rutynę lekarską. Nie usłyszałem nic nowego. Strata czasu i pieniędzy. Najbardziej przykra konsultacja lekarska, jaką kiedykolwiek miałem.

• 5

w sumie dobry lekarz, ale zaczął działać dopiero po wizycie prywatnej.Aktualnie czekam na operację, ale jak na razie to jest bardzo dobrym lekarzem. Poznalam dziewczynę która byla operowana i po 2 tygodniach czuje si e dobrze.

• 5

Magik! Jak to określił jeden z pracowników szpitala w Poznaniu. Tak, jestem po operacji i właśnie dr Kotwicki mnie operował. Na prawdę rewelacyjny lekarz. Sympatyczny, miły i bardzo cierpliwy. Zanim do niego trafiłam było ze mną źle, ale sprowadził mnie na dobrą drogę. Jestem 3 lata po operacji i czuję się doskonale! To co robi to jego pasja!! Z całym sercem polecam! Dziękuję Bogu, że udało mi się trafić do niego! Magik!!

• 5

Profesor Kotwicki to bardzo miły, wyrozumiały lekarz, znajduje czas dla każdego z pacjentów. Zalecona mi terapia gorsetem gipsowym przyniosła dużą poprawę.

• 5

Cudowne ręce profesora Tomasza Kotwickie. Zooperował mojego syna, skolioza bardzo duża. Od wielu lat leczony w STOCERZE w Konstancinie. Żaden lekarz nie chciał podjąć się operacji( za duże skrzywienie). Syn 26 lat. Nie mamy słów, aby wyrazić swoją wdzięczność.Cudowny człowiek, zrównoważony, kompetentny, widzący problemy chorego młodego człowieka poszkodowanego bardzo przez chorobę. Polecam każdemu choremu, aby spotkał na swojej drodze takiego lekarza. Wdzięczna matka pacjenta Piotra P. z Ostrołęki. Tak trzymać Panie Profesorze. Dużo zdrowia i wytrwałości w tym co Pan robi. Nie wielu jest takich lekarzy jak profesor Kotwicki

• 5

Mając 10 lat stwierdzono u mnie kręgozmyk L5-S1 z przemieszczeniem ku przodowi. te dwa kręgi były 3/4 w środku więc istniało duże ryzyko że wyląduje na wózku. Natychmiast skierowano mnie do Poznania do doktora Kotwickiego. Uważam że to co zrobił dla mnie, to jaki był jest w 100% satysfakcjonujące. Interesował się mną, wykonał operacje, zaprojektował gips, następnie gorset a następnie leczył tak, do teraz moge chodzić. Uważam, że to najlepszy lekarz jaki mi się trafił i poleciłabym go każdemu. Jest miły, wszystko tłumaczy, ostrzegł mnie, że moja choroba wiąże mnie na całe życie ale może temu załagodzić. Lekarz jest tylko człowiekiem, nie cudotwórcą i nie można go wynić za skutki uboczne. Ja mimo tych wszystkich opinii polecam tego lekarza.

• 3

Nic specjalnego, ale mogło być gorzej.

• 5

MÓJ SYNEK MA 5 LAT I SILNĄ SKOLIOZĘ I PROFESOR WSPANIALE NIM SIĘ ZAJĄŁ,JAK KTOŚ MNIE PYTA O JAKIEGOŚ LEKARZA ORTOPEDĘ (DOBREGO)POLECAM GO ZAWSZE,NAWET W PONIEDZIAŁEK JADĘ DO NIEGO Z SYNKIEM NA KONTROLĘ

• 1

Najgorszy lekarz jakiego poznałam, zniszczył życie mojej siostry...operacja się nie udała i teraz nie chodzi....

• 5

Docent Kotwicki leczy mnie od 9 lat. Dzięki gorsetowi, który dla mnie zaprojektował uniknęłam operacji i moja skolioza pomniejszyła się na tyle, że pozwolił mi przestać nosić gorset. Uważam ,że jest to bardzo dobry lekarz, który zawsze wszystko wytłumaczy o co go się zapyta w kwestii swojego kręgosłupa. Minusem u niego jest to, iż strasznie zdziera kasę za wizyty, raz zdażyło się, że kazał mi jednego dnia przyjść drugi raz (gdyż wysłał mnie na rtg) i za pokazanie mu samego zdjęcia skasował mnie kolejne 150zł! Denerwuje mnie też w nim to, że zwleka od więcej jak roku z zakończeniem leczenia, mianowicie co wizytę obiecuje, że "kończy" leczyć po kolejnej, a potem po następnej i tak w kółko. Nie wiem czy on po prostu nie może rozstać się z moimi pieniędzmi? W kwestii leczenia nie narzekam na niego absolutnie. Uratował mnie od stanu operacyjnego, który celowo zafundowała mi klinika w Szczecinie, w której to leczyłam się przed trafieniem do doktora Kotwickiego.

• 1

Leczyłam się u docenta przez pół roku, praktycznie nie słyszałam podczas 10 minutowej wizyty innych słów niż, "jest duża poprawa". Kiedy zrobiłam RTG okazało się, że POGORSZYŁO się o 10`. Rodzice postanowili poszukać innego lekarza. Obecnie leczę się A. Boguckiego. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ w gorsecie poprawa wynosi 21`. Natomiast docent cóż.. Zawiodłam się na nim, ale może innym pomógł. Jednakże na własnym przykładzie nie polecam.

• 5

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, bardzo życzliwy, uprzejmy wobec pacjenta. Z racji dziedziny jaką się zajmuje - skoliozy - potrafi m.in. właściwie wykorzystywać i łączyć w swojej terapii sprzęt z odpowiednimi ćwiczeniami dającymi spodziewane efekty. Bardzo pomógł mojemu synowi, dlatego mogę polecić P. doc. Kotwickiego innym potrzebującym i jestem wdzięczny za pomoc. Robert Rydlewski

• 5

Niewielką skoliozę wykryto u mnie gdy miałem 7 lat. Przechodziłem przez różnych lekarzy, każdy miał swoją "cudowną metodę", aż w wieku 13 lat okazało się, że mam 32' skrzywienia. Wtedy trafiłem do docenta Kotwickiego. Demonem szybkości to on nie jest, najbardziej flegmatyczny człowiek jakiego spotkałem, ale dobry specjalista. Zaprojektował mi gorsety Chaneau. Cudów nie było, ale mogę śmiało powiedzieć, że uratował od operacji (obecnie mam 27' skoliozy co u dorosłego jest niegroźne). Panie docencie, dziękuję!

• 5

Witam . Mam 32 lata i jestem pod opieka Pana Docenta. Znam go już trzy lata, a dwa tygodnie temu byłem operowany . Jestem bardzo zadowolony z postawy Pana Kotwickiego, jest lekarzem mega kompetentnym, a obserwując jego prace na oddziale szpitalnym uważam go za wzór lekarza. Po za tym przeprowadzil bardzo trudna 7 godzinna operacje na moim skatowanym przez 20 lat sportu wyczynowego kregoslupie i ze skoliozy 70* i dużego garba zrobił wyższego o 6 cm , o symetrycznych plecach faceta. Dziękuje. Pozdrawiam z Poznania . szypa .

• 1

powiem tak,miły i uprzejmy to może i był...10 lat temu!fachowiec ale od łatwych przypadków,przez 2 lata zwodził nas że zooperuje córce skolioze(wizyty prywatne co 3 mies.150 zł jedna)za każdym razem przekładał termin operacji aż w końcu oznajmił że nie podejmie się tej operacji bo zbyt duże ryzyko...i tak trafiliśmy na wybitnego fachowca w tej dziedzinie,prof.ZARZYCKIEGO z Zakopanego,konkretny miły i nie zwodzi ludzi ani nie naciąga na kase,na prawde godny polecenia,uratował życie naszej córce,bo skolioze miała tak dużą że miała problem z oddychaniem i było już na prawde żle..a wracając do Kotwickiego to będąc w Zakopanem spotkałem wielu pacjętów tego naciągacza których potraktował tak samo..ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem,wyciągnie kase a itak nic nie zrobi

• 5

mam do niego zaufanie, córka leczy się u niego od trzech lat,

• 1

Osobiście go średnio lubię.Leczy mój kręgosłup i z tego najbardziej jestem zadowolona,ponieważ widać poprawę.

• 5

Lubie tego lekarza lecz on wyslal mnie do Zakopanego.

• 5

Wspaniały człowiek i lekarz. Pan doktor Tomasz operował mnie dwa razy i dzięki temu łatwiej mi się chodzi.To lekarz godny polecenia....

• 1

Doc.Kotwicki owszem bardzo dobry specjalista w tym co robi ale kompletnie nie liczy się ze zdaniem pacjenta i to mnie strasznie do Niego zraziło.

• 1

nie polecam tego lekarza nikomu.Radzę wybrać się do innego specjalisty niż do niego.

• 5

bedac w 8 klasie podstawowki trafilem do Pana Kotwickiego, leczenie trwalo w sumie 1,5 roku obylo sie bez operacji, dzis mam prawie 30 lat i po tylu latach pamietam jego nazwisko jako tego ktory mnie wyleczyl :) wlasnie polecilem go koledze :)

• 5

W moim przypadku nie od skoliozy, ale od kolan. Niewielu takich jest w Polsce.

• 5

Wszystkim, którzy mają problem ze skoliozą będę zawsze polecała tego lekarza. Jestem świeżo po operacji i bardzo zadowolona. Troszkę na nią czekałam, ale warto było. Polecam i nic się nie bójcie bo trafiacie w jego dobre ręce.

• 5

Bardzo dobry ortopeda, w tym specjalista skolioz. Leczy mnie od lat. Bardzo angażuje się w swoją prace. Chce jak najbardziej pomóc pacjentowi. Tylko trudno się dostac gdyz ma dużo pacjentów, co tez mówi na jego korzyść:)

• 5

Dzięki niemu jestem PROSTA!!! Operacja bardzo udana, jestem bardzo zadowolona!

• 5

Zdecydowanie najlepszy ortopeda.Pomógł mi z moją skoliozą i znam co najmniej 40 osób którym również pomógł.Jest absolutnie godny zaufania

• 5

to najlepszy chirurg i ortopeda jakiego poznałam i chyba lepszego nie poznam. Ocalił mnie od operacji. jeśli miałabym oddać własne dziecko na operacje kręgosłupa to tylko w jego ręce.

• 5

wspaniały lekarz, leczy mnie już ok 6 lat:)) naprawdę dobry w swoim fachu:) można mu w 100% zaufać. POLECAM!!

• 5

Dr. Kotwicki leczy mnie od lat- dlatego mogę z pewnością powiedzieć, że jest osobą, której można zaufać :) Jest bardzo miły a każdemu pacjentowi stara się pomóc najlepiej jak potrafi :-)POLECAM :)

• 5

100% najlepszy operator skolioz. Polecam!

• 5

SUPER LEKARZ ZROBIł MI OPRACJE NA KREGOSłUP JES TERAZ WSZYSKO W PORZąDKU 100000000000000000000000000000000000000000000 RAZY DZIEKUJE

• 5

kompetentny, rzetelny , najlepszy , godny polecenia .!

Gdzie przyjmuję

52,389397416,919326261 649 05 55
    rejestracja@centrummedycznestanley.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat