Tomasz Papierz

Neurochirurg

Opinii6

03.01.2012

nie podoba mi sie podejscie do pacjenta,jest bardzo pewny siebie przy stawianiu diagnozy nie proponuje konsultacji tylko feruje wyrok.Widzi przypadek/nawet jesli sie myli/nie widzi czlowieka,ktory przyszedl do niego po ratunek.

30.04.2011

Dr. Papierz przeprowadził dwa lata temu b. skomplikowany zabieg usunięcia "nerwiaka" z mojego kręgosłupa. Operacja trwała ponad 9 godz. Jestem mu dozgonnie wdzięczny za pomoc! Zamiast perspektywy spędzenia reszty życia na wózku inwalidzkim obecnie normalnie funkcjonuję. Pracuję, prowadzę samochód, motocykl, jeżdżę rowerem.Cieszę się pełnią życia!!! D. Kurnatowski.

18.01.2011

Najlepszy , cierpliwy , prawdziwy fachowiec , człowiek o złotym sercu ,a przede wszystkim rękach !!!

18.11.2009

wibitny specjalista ,byłem operowany na kręgosłóp szyjny. Operacja się udała jestem bardzo zadowolony!

wibitny specjalista ,byłem operowany na kręgosłóp szyjny.
Operacja się udała jestem bardzo zadowolony!

11.09.2009

Wyjątkowy lekarz. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Jest odpowiedzialnym, fachowym lekarzem. Jemu jednemu zaufałam i nie zawiódł mnie. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc. Dziś normalnie funkcjonuję, pracuję, cieszę się w pełni życiem choć muszę się oszczędzać. I.Sz.

I.Sz.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Kleszczów"?

Maciej Radek

Neurochirurg