dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda, Chirurg ogólny

04.01.2013

Powiem tak, żałuję że uległam magii ilości pozytywnych komentarzy, a nie uwzględniłam tych negatywnych, dużo bardziej przekonujących i autentycznych niż te pozytywne. Potwierdzam wszystko co znajduje się w niższych negatywnych opiniach, szkoda że ciekawość kosztowała mnie aż tyle. Pan doktor nie zainteresowany pacjentem i jego problemem, 5 razy tyle dowiedziałam się na temat mojej dolegliwości od fizjoterapeuty. Oczywiście nie ma usg na miejscu więc ograniczył się do jednego zdania pseudo "diagnozy". Zero pomysłów czy wskazówek na temat leczenia. Gdybym nie zadawała pytań to przesiedzieli byśmy sobie w ciszy te 5 minut. Miałam sprawdzonego lekarza (młody, może mu się jeszcze po prostu chce), żałuję że postanowiłam dla szerszego spojrzenia udać się do innego. Wolała bym już zgubić pieniądze na wizytę, przynajmniej ktoś stał by się szczęśliwszy.

05.09.2012

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

09.07.2012

Jest wspaniałym specjalistą, przy tym nadzwyczajnie cierpliwy dla pacjentów, klarowny w wyjaśnieniach, konkretny - no a przede wszystkim świetny w stawianiu diagnozy i leczeniu bólu

29.03.2012

Sorry ale ten Pan nie jest lekarzem tylko naciągaczem do spółki z pewną pracownią USG. Dostałem diagnozę, że mam pozrywane wszystkie wiązadła (z wyjątkiem jednego) i pan powiedział, że koniecznia jest artroskopia. Zapraszał mnie do swojej kliniki gdzie nie będę musiał czekać i już za kilka dni i za jedyne 4 tyś będzie mógł zrobić artroskopię. Kiedy zapytałem jaka jest szansa, że to co mam popsute w kolanie można naprawić poprzez bezinwazyjne zabiegi i rehabilitację powiedział, że na 90% nie ma na to szans. Poza zaproszeniem na operację nie dostałem od niego żadnych zaleceń ani skierowania (choćby na rezonans, który potwierdziłby jego diagnozę). Tymczasem od wizyty u tego "lekarza" minął tydzień a ja nie tylko chodzę bez problemu ale kolanko zgina się pięknie (mogę usiaść na stopie). Nie dawało mi to spokoju, popytałem znajomych i odwiedziłem dwóch innych speców od kolana. Okazuje się, że przy zerwanych prawie wszystkich strukturach w kolanie nie tylko nie mógłbym zginać nogi ale o chodzeniu o własnych siłach nie byłoby mowy. (do pana Sorysza przyszedłem o własnych siłach i kolano zginało się do 90% bez najmniejszych problemów. Mój wniosek - omijać tego pana jak najszerszym łukiem (chociaż miałem ochotę odwiedzić go jeszcze raz by dać w zęby)

30.11.2011

swietny lekarz super podejscie do pacjenta, i czyni cuda

swietny lekarz super podejscie do pacjenta, i czyni cuda

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36