Tomasz Stachacz

49,754553221,48753413 44 620 41
szpital@szpital.jaslo.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
5 opinii

Nie polecam, na pytanie czy przyjmie dziecko z bolącymi zatokami krótka odpowiedź, "Proszę poszukać innego specjalisty". NIE DZIĘKUJE TAKIM SPECJALISTĄ

Pan dr jest bardzo sympatycznym , życzliwym człowiekiem i jest bardzo dobrym specjalistą. polecam

Doktor Stachacz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć i oczywiście wyleczyć. Jest niezwykle cierpliwy i uprzejmy. Polecam go serdecznie i nie zgadzam się z jakimikolwiek negatywnymi opiniami.

Zdecydowanie nie polecam, chodzilem do tego lekarza przez kilka miesiecy, zawsze wizyta trwała minutę maksymalnie dwie, tylko spojrzał i od razu mówił, że wszystko wporządku, zapisał jakieś witaminy i tak było zawsze. A mi pogarszało się coraz to bardziej, dziwiło mnie to, że pogarsza się, a doktor cały czas mówi, że jest ok, poszedłem do innego laryngologa, okazało się, że przyszedłem w ostatniej chwili, trzeba było robić operację... byłem w szoku.

Doktor Stachacz to bardzo dobry laryngolog, do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, uprzejmie, nieważne czy ktoś jest stary, młody, biedny, bogaty, każdego traktuje tak samo, to prawdziwy lekarz z powołania, wyprowadził mnie z mojej choroby, z której nie wyprowadziło mnie trzech jego poprzedników, i będę mu za to zawsze bardzo wdzięczny! Facet zna się na rzeczy i nikogo nie odstawia z kwitkiem! POLECAM

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny