Tomasz Stachacz

3,2
3,4

Paweł

22.10.2013

Nie polecam, na pytanie czy przyjmie dziecko z bolącymi zatokami krótka odpowiedź, "Proszę poszukać innego specjalisty". NIE DZIĘKUJE TAKIM SPECJALISTĄ

02.11.2012

Pan dr jest bardzo sympatycznym , życzliwym człowiekiem i jest bardzo dobrym specjalistą. polecam

03.07.2012

Doktor Stachacz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć i oczywiście wyleczyć. Jest niezwykle cierpliwy i uprzejmy. Polecam go serdecznie i nie zgadzam się z jakimikolwiek negatywnymi opiniami.

01.07.2011

Zdecydowanie nie polecam, chodzilem do tego lekarza przez kilka miesiecy, zawsze wizyta trwała minutę maksymalnie dwie, tylko spojrzał i od razu mówił, że wszystko wporządku, zapisał jakieś witaminy i tak było zawsze. A mi pogarszało się coraz to bardziej, dziwiło mnie to, że pogarsza się, a doktor cały czas mówi, że jest ok, poszedłem do innego laryngologa, okazało się, że przyszedłem w ostatniej chwili, trzeba było robić operację... byłem w szoku.

Grzesiek6616 gmajka

22.06.2010

Doktor Stachacz to bardzo dobry laryngolog, do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, uprzejmie, nieważne czy ktoś jest stary, młody, biedny, bogaty, każdego traktuje tak samo, to prawdziwy lekarz z powołania, wyprowadził mnie z mojej choroby, z której nie wyprowadziło mnie trzech jego poprzedników, i będę mu za to zawsze bardzo wdzięczny! Facet zna się na rzeczy i nikogo nie odstawia z kwitkiem! POLECAM

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Jasło"?

Szpital Specjalistyczny
ul. Lwowska