dr n. med. Urszula Kowalska-Koprek

Pani Profesor prowadziła moje dwie ciąże. Czułam się bezpiecznie pod Jej opieką. Nikt nie jest pozbawiony wad i Pani Profesor również - spóźnia się, a co za tym idzie ma mało czasu dla pacjentek. Muszę jednak podkreślić że ilekroć poprosiłam o chwilkę na dodatkowe pytania lub wyjaśnienia, zawsze takie otrzymywałam, a Pani profesor była miła i rzeczowa.Moim zdaniem warto poczekać nawet w długije kolejce na wizytę u Pani Profesor.

POlecam! Bardzo dobry lekarz z wieloletnim stażem.

POlecam! Bardzo dobry lekarz z wieloletnim stażem.

super babka miła ciepła i oddana ludziom

super babka miła ciepła i oddana ludziom

Serdecznie odradzam każdej wahającej się mamie!!!

Serdecznie odradzam każdej wahającej się mamie!!!

Super lekarz i człowiek. Dzięki Niej mam super synka. Prowadziła moją ciążę z nadciśnieniem, zrobiła w X br wcześniejszą cesarkę z uwagi na nadciśnienie oporne na leki, interesowała się moim stanem po przyjeździe do szpitala a potem dzieckiem. W Salve siedziała przy mnie do przyjazdu pogotowia zaprzestając przyjmowania pacjentek. Zdecydowanie polecam!

Według mnie i mojego męża super specjalista. To dzięki niej już niebawem powiększy się nam rodzinka. jestem jej pacjentką już prawie rok i nigdy nie czekałam na nią dłużej niż pół godzinki ale to nie tylko jej zdarzają się spóźnienia. Kontakt z pacjentem ma super, zawsze znajdzie czas żeby wszystko wyjaśnić i nie mam żadnego problemu z kontaktowaniem się z nią telefonicznie gdyż zawsze ma czas by udzielić mi porady kiedy tylko tego potrzebuję.Oboje z mężem jesteśmy jej wdzięczni za pomoc i świetną opiekę. Rzadko kiedy można spotkać tak delikatnych i ludzkich lekarzy a przyznam się miałam trochę do czynienia z lekarzami.

Kontakt pacjent-lekarz tragiczny. Były różne lekarki, które potrafiły mi popsuć zdrowie(przez nierozsądne leczenie jednej z nich przybyło mi ok. 10 kg i za nic nie mogę tego zrzucić-hormony zrobiły swoje), ale były chociaż miłe. Po przepisanej przez Nią antykoncepcję przybyło mi kolejne 15 kg(ponoć nie da się przytyć przez anty, a jednak..)i pojawiło się na moim ciele mnóstwo rozstępów(ręce,nogi,piersi,brzuch,biodra).Mam prawie 19 lat, a mam więcej rozstępów niż kobieta po 2 ciążach(nawet jak schudnę, to nie mam co marzyć o bikini...).Jest bardzo niepunktualna, spóźnia się 1-3 godz., w ogóle nie szanuje czasu pacjentek. Wszystko na szybko, recepty i opisy brania leków niechlujnie napisane, że jak wracam do domu, to nie wiem jak mam brać tabletki. Dzisiaj nawet nie miałam możliwości przygotować się do badania. Byłam dziś u niej trzeci raz i wrażenie cały czas takie samo. Poza tym bardzo drogo. 130 zł za 10-15 min wizyty. Wiele ludzi Ją chwaliło, ale po tych 3 wizytach wiem, że dokończe dotychczasowe leczenie i zmieniam lekarza.

Niesamowita kobieta!!Potrafi przytulić jak widzi łzy,dzwoni na oddział w środku nocy by spytać o zdrowie pacjentek.Ratuje jak może każda zagrożoną ciąże.Delikatna podczas badania.

Moim zdaniem bardzo dobry fachowiec. Prowadziła moją ciążę, osobiście przeprowadziła cesarskie cięcie, leczyła mnie po porodzie. Nie zapłaciłam za to ani jednej złotówki - wszystko w ramach funduszu. Wszystkim życzyłabym kontaktu z lekarzem, który ma podejście do pacjenta takie, jak dr Kowalska-Koprek. Jest po prostu ludzka, wszystkiego wysłucha i ciepliwie tłumaczy.

moja zona byla zadowolona z wizyty

moja zona byla zadowolona z wizyty