Wacław Burak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
7 opinii

Ktoś powie, że dlatego tak cię przyjął bo prywatnie, a w przychodni by cię potraktował z buta. Chyba jednak nie, mam taką nadzieję, bowiem podczas wizyty prywatnej doświadczyłem pozytywnego szoku. Pomijając uprzejmość Pana doktora to okoliczność znacznie ważniejsza, szczegółowo tłumaczy co ci dolega, jakie leki są dobre a jakie nie ( odstawiłem badziewia przepisane przez internistów i obecnie biorę jeden lek na serce, praktycznie nie odczuwając dolegliwości ) jakie wywołują skutki uboczne, co wolno ci robić z twoją przypadłością a czego robić nie możesz. Ponadto na miejscu miałem wykonane wszystkie podstawowe badania z dokładnym wytłumaczeniem tego co widać na wykresach oraz skierowanie na dodatkowe badania w szpitalu. Zostałem potraktowany jak człowiek oczekujący pomocy lekarskiej a nie jak intruz, który zawraca dupę panu doktorowi. Dlatego, jeśli tylko was stać na wizytę, szczerze polecam dr Buraka.

Świetny lekarz! Świetny lekarz! Świetny lekarz! Świetny lekarz! Oddany pracy i pacjentom! Polecam!

Wspaniały lekarz, pierwszy raz mam kontakt z taką fachowością, podejściem do pacjenta, polecam wszystkim

Jestem zachwycony fachowością i podejściem do pacjenta

Najwspanialsze podejście,precyzja w leczeniu.

Niezwykle kompetentny Lekarz, leczący już samą swoją osobowością.

Rewelacyjny lekarz z wszelkimi kompetencjami. Więcej takich i świat będzie zdrowszy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny