Wanda Dużej-Kajewska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
18 opinii

Wspaniała Pani Dr bardzo kompetentna, przekonująca, dzieci Ją kochają. Trochę jakby "starej daty" co jest ogromnym atutem. Tak wspaniałych lekarzy i ludzi już nie ma, więc Ci wszyscy Którzy kochają Panią Kajewską niech zmówią "Zdrowaśkę"za to żeby pomagała naszym dzieciom jak najdłużej. Wyrazy ogromnego szacunku od rodziców

zbyt lekceważąco podchodzi do danej sytuacji.

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam. Jako dwudziestolatka dalej leczę się u niej, tylko jej ufam. Prowadzi mnie od 5 roku życia, wyciągnęła mnie i mojego brata z każdej choroby, a jak do niej trafiłam byłam wykończona chorobami. Gorąco polecam, jest wspaniała!!!

pani doktor wanda kajewska zbagatelizowała problem, gdyby nie interencja pediatry, dziecko wylądowałoby w szpitalu. przy pierwszej wizycie mila i sympatyczna, gdy pojawia sie problem odklada sluchawke. zdecydowanie nikomu tej pani doktor nie polecam.

NAPRAWDĘ POLECAM!!! GDYBY NIE PANI DOKTOR KTO WIE CO BYŁOBY TERAZ Z MOIM SYNKIEM?! I TO NIE PIERWSZY RAZ NAPRAWDĘ POMOGŁA!!!!!

Osobiscie polecam wszystkim p.kajewska,poniewaz bardzo dobrze leczy dzieci i jej ufam jako lekarzowi.

w sumie sympatyczna może i dobry fachowiec chociaż po ostatniej chorobie trochę zmieniłam zdanie jak wylądowałam z córką w szpitalu z odwodnieniem organizmu no bo kulki już nie pomogły. Tak że jak każdy lekarz będzie miał i dobre i złe opinie.

pani DOKTOR JEST NAPRAWDE ŚWIETNYM LEKARZEM.NIE MOŻNA SIĘ DO NIEJ PRZYCZEPIĆ.

jak najbardziej moge polecic pania doktor jest super.dziekujemy jej za to ze jest

owszem,pani dr.zna sie na wielu chorobach i na ich leczeniu,ale mam do niej zal bo nie poznala sie na chorobie mojej córki,,,jak jezdzilam z corka do pani dr.bo dziecko non stop kaszlalo-to pani dr,powiedziala ze to tylko kaszel i mamy dac dziecku zyc,,okazalo sie ze mala w tym czasie popadala w astme oskrzelowa i w pore sie wycofalismy od pani dr.bo mogo sie to zle skonczyc!!takze NIE POLECAM!

Zdecydowanie polecam, wszelki komentarz jest zbędny. Pani doktor naprawdę nie trzeba reklamować.Ps . nie jest słodka, ale rzeczowa, kompetentna ,godna zaufania i najważniejsze-skutecznie leczy.

Leczę moje dziecko już od ośmiu lat i bardzo polecam panią doktor sama nie raz otrzymałam porady lekarskie za które bardzo dziekuje

Mam świadomość że dzięki P. Dużej jestem " dobrą matką" lecząc ich dolegliwości przeziębienia i choroby BEZ ANTYBIOTYKU!! Ci którzy krytykują metody leczenia doktor Dużej czyli metodę homeopatii to lenie !! Bo lecząc własne dzieci tymi lekami trzeba mieć wiele cierpliwości i chęci, gdyż aplikuje się je często nawet co 2 godz,dlatego tak wielu rodziców z takiego leczenia rezygnuje, bo przecież antybiotyk podajemy raz dziennie i już i spokój. ZDROWIE JEST BEZCENNE A SZCZEGÓLNIE NASZYCH DZIECI!! SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANI DUŻEJ KRAJEWSKIEJ ZA TE 10 LAT I WIELE ZDROWIA BO MALI PACJENCI PANI POTRZEBUJĄ!!

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.Doktor Kajewskiej bardzo wiele zawdzięczam, bardzo nam pomogła i w każdej sytuacji możemy na nią liczyć.

Świetna lekarka, wyciągnęła moje dziecko z alergii.

mam wrazenie ze to dobry lekarz ale nam już kończy sie gotówka,i na dodatek kawał drogi bo 100km. w jedną strone

Super extra porady... i cudowne ozdrowienie dzieci. Zdecydowanie polecam.

miła i fachowa pomoc, profesjonalen podejście do dzieci

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny