lekarz Wanda Dużej-Kajewska

Pediatra

Opinii19

Jola

08.03.2016

Wspaniała lekarz i wspaniały człowiek. Moje dzieci leczy prawie od urodzenia po dorosłość.. już. Moje dzieci chodziły do lekarza rejonowego tylko w sprawach papierkowych lub ewentualnych szczepień. Dorosła córka już sama pilnuje swoich kuleczek jak jest taka potrzeba i po konsultacji z Panią doktor. Z czystym sumieniem polecam.

17.04.2012

Wspaniała Pani Dr bardzo kompetentna, przekonująca, dzieci Ją kochają. Trochę jakby "starej daty" co jest ogromnym atutem. Tak wspaniałych lekarzy i ludzi już nie ma, więc Ci wszyscy Którzy kochają Panią Kajewską niech zmówią "Zdrowaśkę"za to żeby pomagała naszym dzieciom jak najdłużej. Wyrazy ogromnego szacunku od rodziców

30.03.2012

zbyt lekceważąco podchodzi do danej sytuacji.

zbyt lekceważąco podchodzi do danej sytuacji.

21.02.2012

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam. Jako dwudziestolatka dalej leczę się u niej, tylko jej ufam. Prowadzi mnie od 5 roku życia, wyciągnęła mnie i mojego brata z każdej choroby, a jak do niej trafiłam byłam wykończona chorobami. Gorąco polecam, jest wspaniała!!!

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam.

Gorąco polecam, jest wspaniała!!!

28.12.2011

pani doktor wanda kajewska zbagatelizowała problem, gdyby nie interencja pediatry, dziecko wylądowałoby w szpitalu. przy pierwszej wizycie mila i sympatyczna, gdy pojawia sie problem odklada sluchawke. zdecydowanie nikomu tej pani doktor nie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Słupsk"?

Gabinet Kardiologii Dziecięcej i Pediatrii Zbigniew Świątek-Brzeziński
Arciszewskiego 13/2