lekarz Wioletta Jarosz-Nowakowska

Psychiatra

Pani doktor - nie jest godna polecenia. Nie pomogła mi ,nie potrafiła dobrać tabletek,brak zrozumienia pacjenta.

Pani doktor - nie jest godna polecenia.
Nie pomogła mi ,nie potrafiła dobrać tabletek,brak zrozumienia pacjenta.

Niestety straciłam zaufanie do "Pani Doktor". Czuję się wykorzystana. Tak nie postępuje lekarz.

Nie mam zdania o Pani Doktor, jednak chciałabym skorzystać z wizyty u Niej. Czy ktoś mógłby podać na forum nr telefonu, ponieważ ten podany powyżej nie jest aktualny

Wszystkim polecam, przywróciła mi chęć do życia. Zbyt długa historia by opisywać ale po krótce mówiąc miałam depresje w wieku 19 lat. I dzięki Niej wyszłam z tego. O każdej porze mogłam dzwonić i zawsze mi pomogła. Dziękuje :))

Jest super, bo jest doświadczonem lekarzem. Po prostu zna się na rzeczy. Umie słuchać o co w dzisiejszych czasach ze świeczką szukać. Bardzo dobrze dobiera leki i trafia!

super lekarz, rozumie, widzi i czuje pacjenta

super lekarz, rozumie, widzi i czuje pacjenta

Pani Doktor leczyła mnie przez kilka lat.Choć kolejka była długa, zawsze czułam się,jakby czekała tylko na mnie- nie widac było zmęczenia, była otwartość na rozmowę. Mogłam dzwonić do p.Doktor, gdy tego potrzebowałam. Była dla mnie jedną z najważniejszych osób na świecie, pewnie naważniejszą,bo tylko przed Nią nie musiałam ukrywac,że jest żle...

wreszcie po tylu latach w depresji ktos mi pomogl fachowo i postawil mnie w 5 miesiecy na nogi jestem dozgonnie wdziecny Pani Doktor

Absolutny profesjonalizm w każdym calu.

Absolutny profesjonalizm w każdym calu.

niestety bylem niezadowolony z wizyty ale mysle ze to jest bardzo idywidualne podejscie.