dr n. med. Witold Bołtuć

Ortopeda

Opinii5

14.12.2015

no niwiem dla dzieci to on chyba sie nie nadaje bylismy z maluszkiem nabadaniu stawow biodrowych i stwierzil ze ok a wcale nie byłoto jaki to lekarz 1minuta i zbadany smieszne a teraz musze dzieciatko pieluchowac bo tak stwierdzil ze jest ok by goszlak

Piotr

03.12.2013

Lekarz godny polecenia!!!!!!!!!!! Polecam dr. lekarz z powołania. Tydzień po urazie byłem poskladany, Gdzie w Brzesku ortopedzi Nowak i Fryc nie nadaja sie do leczenia grypy a co dopiero do skomplikowanego leczenia. Wielkie uznanie dla umiejetności i wiedzy Dr.Bołtucia.

01.03.2013

Doskonały specjalista polecam wszystkim z bólami kręgosłupa.

Doskonały specjalista polecam wszystkim z bólami kręgosłupa.

12.10.2012

Jest to lekarz-ordynator oddziału ortopedii w Dąbrowie Tarnowskiej, wysokiej klasy specjalista, który uratował mi prawą nogę po wielkich opieszałościach "lekarzy" w Bochni. Jestem mu wdzięczny za dobrze wykonaną operację, którą przeprowadzał osobiście. Oddział , którym ordynuje jest godny polecenia. Artur

Artur

18.03.2012

Ma podejście do pacjenta.Jest lekarzem z powołania,oby było więcej takich lekarzy!!!Polecam!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Dąbrowa Tarnowska"?

REHA-MED NZOZ
SZKOLNA 6