dr n. med. Witold Cerski

Urolog

2,9
2,6

Chirurg, specjalista urologii. Dzięki wieloletniej pracy w I Klinice Urologii Uniwersyteckiego szpitala Klinicznego im. WAM - Centralnego Szpitala Weteranów oraz kierowaniu dużą kierowaniu dużą Poradnią Urologiczną, na co dzień rozwiązuje złożone problemy urologiczne u pacjentów obciążonych chorobami układu krążenia, chorobami neurologicznymi, cukrzycą, u chorych w podeszłym wieku i kombatantów.

Jestem rozczarowany,pan doktor ominął zajęcia z empatii,totalny olew,jawne lekceważenie,moze przez to że byłem pacjentem z NFZ a nie prywatnym,nie polecam

sorry ale pan doktor nie potrafił czy mu się nie chciało zdiagnozować zapalenia prostaty żenada

Rzeczowy, konkretny. Co ważne zanim zaleci badanie lub wypisze lekarstwo - BADA chorego, co nie wszystkim się zdarza. Polecam

Dr Cerski usunął mi kamień z nerki, jestem bardzo zadowolona. Jest miły i kompetentny - polecam. Odniosłam się również do opinii pacjenta z 29.09.10.

Dr Cerski usunął mi kamień z nerki, jestem bardzo zadowolona.
Jest miły i kompetentny - polecam.
Odniosłam się również do opinii pacjenta z 29.09.10.

Jest to bardzo dobry lekarz. Wyciągnoł mnie z poważnych tarapatów urologicznych z dużym profesjonalizmem. Ma dużą wiedzę, jest odpowiedzialny. O chorobie mówi wprost, nie bajeruje pacjentów ( nie wszystkim może się to podobać ), nie zleca niepotrzebnych badań. Nie jest to lekarz dla hypochondryków i cwaniaków. Gorąco go polecam. Wdzięczny pacjent.

Lekarz z niego byle jaki mruk nic nie można się od niego dowiedzieć, jak zrobił mi badanie prostaty to rękawiczki nie miał czy posmarować, zamiast mnie wysłać na PSA to mi dał jakieś tabletki po nich mam zawroty głowy,Nie polecam tego (specjalisty)

Całkowita olewka... Poczytał wyniki, przepisał leki, i do widzenia.

Całkowita olewka... Poczytał wyniki, przepisał leki, i do widzenia.

Odradzam. Rzucił okiem na wyniki, olał moje dolegliwości, nie interesowały go przyjmowane przeze mnie leki, ani zalecenia z jakimi znalazłem się na wizycie.Stwierdził, że jestem zdrowy i on nic nie widzi. Co ni mniej ni więcej oznacza, że lekarz I konaktu jest panikarzem nie mającym pojęcia o tym, że kamica nerkowa i dna moczanowa nie są schorzeniami urologicznymi. Nie zalecił diety, wizyty kontrolnej, badań. Na bakterie w posiewie zareagował, że to normalne i to nie jest schorzenie urologiczne. Kpina i żenada. Może prywatnie, za pieniążki jest miły i interesuje się pacjentem.