lekarz Witold Warias

Neurolog

08.05.2012

Godny polecenia lekarz z długoletnim stażem a tym samym doswiadczeniem.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Ludzki człowiek o z profesjonalnym podejściem.Szczerze polecam.

08.05.2011

bdb specjalista rzeczowy i konkretny zna swoj fach potrafi trafnie zdiagnozowac i zauwazyc to co inni przegapili

26.11.2010

jestem dopiero po 1 wizycie ,ale jestem bardzo zdziwiona podejsciem:w tych czasach to unikat.nie poczulam sie jak jakis petent tylko CZLOWIEK.Doktor poswiecil duzo czasu, bardzo cierpliwy (co w moim wypadku nie jest latwe;).co bardziej mnie zdziwilo.nie mogla przyjsc osobiscie do lekarza wiec zadzwonilam i doktor rozmawial ze mna spokojnie i cierpliwie tlumaczyl przez telefon.dla mnie jest to niesamowite ludzkie i zyczliwe podejscie.rzadkie w tych czasach...

16.09.2010

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. TEN PAN NIE POSIADA ODRUCHU CZŁOWIECZEŃSTWA KTÓRY POWIENIEN CECHOWAĆ ZAWÓD, KTÓRY WYKONUJE. GBUROWATY I NIEMIŁY. PANIE DOKTORZE CZASY KOMUNY DAWNO JUZ ZA NAMI NALEZAŁO BY WPROWADZIĆ RADYKALNE ZMIANY ZACHOWANIA DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

krykot krykot56

30.07.2010

Jest jak doktor Freud ,emanuje spokojem i wzbudza zaufanie. Pacjent może polegać na jego wiedzy i doświadczeniu. Polecam wszystkim.

Jest jak doktor Freud ,emanuje spokojem i wzbudza zaufanie.
Pacjent może polegać na jego wiedzy i doświadczeniu.
Polecam wszystkim.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Zielona Góra"?

Zyty

Janusz Błocki