Witold Warias

Zielona Góra
51,940550915,51750290 68 325 49 37

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
7 opinii

Godny polecenia lekarz z długoletnim stażem a tym samym doswiadczeniem.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Ludzki człowiek o z profesjonalnym podejściem.Szczerze polecam.

bdb specjalista rzeczowy i konkretny zna swoj fach potrafi trafnie zdiagnozowac i zauwazyc to co inni przegapili

jestem dopiero po 1 wizycie ,ale jestem bardzo zdziwiona podejsciem:w tych czasach to unikat.nie poczulam sie jak jakis petent tylko CZLOWIEK.Doktor poswiecil duzo czasu, bardzo cierpliwy (co w moim wypadku nie jest latwe;).co bardziej mnie zdziwilo.nie mogla przyjsc osobiscie do lekarza wiec zadzwonilam i doktor rozmawial ze mna spokojnie i cierpliwie tlumaczyl przez telefon.dla mnie jest to niesamowite ludzkie i zyczliwe podejscie.rzadkie w tych czasach...

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. TEN PAN NIE POSIADA ODRUCHU CZŁOWIECZEŃSTWA KTÓRY POWIENIEN CECHOWAĆ ZAWÓD, KTÓRY WYKONUJE. GBUROWATY I NIEMIŁY. PANIE DOKTORZE CZASY KOMUNY DAWNO JUZ ZA NAMI NALEZAŁO BY WPROWADZIĆ RADYKALNE ZMIANY ZACHOWANIA DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

Jest jak doktor Freud ,emanuje spokojem i wzbudza zaufanie. Pacjent może polegać na jego wiedzy i doświadczeniu. Polecam wszystkim.

Kompetentna osoba z którą prowadzi się miło rozmowę. Bardzo dobry psycholog:)

bardzo dobru specjalista w swojej dziedzinie

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny