lekarz Wojciech Baran

Hematolog

Moje kontakty z dr. Wojciechem Baranem mają już długą historię - kilkanaście lat temu leczył On mojego Ojca. Od dwóch lat także i ja jestem Jego pacjentką na oddziale hematologii UM w Gdańsku. Mam pełne zaufanie do Jego kompetencji. Jest lekarzem bardzo oddanym swoim pacjentom, niezwykle rzetelnym w wypełnianiu swojej misji, czego wielokrotnie miałam dowody. Uprzejmy i cierpliwy w czasie wizyt, jest jednocześnie precyzyjny i konkretny w wyrażaniu swoich opinii czy zaleceń. Dziękuję Mu z całego serca, że nie rezygnuje i stara się mi pomóc, mimo, iż moja choroba nie jest uleczalna.

Gdy mój ojciec był w bardzo ciężkim stanie odesłał go do domu, gdy było za już za późno przyjął do szpitala umywając ręce od odpowiedzialności!. To przez jego niekompetencje i lekceważący stosunek do pacjenta mój ojciec teraz nie żyje. Od początku go źle leczył, nie skierował do szpitala, a my tak mu ufaliśmy.Ważniejsze były pieniądze niż życie, taki jest ten "lekarz"!!!

Lekarz traktuje swoj zawod jak maszynkę do robienia kasy. Przeciąga tanimi badaniami,i usmiechem,szkoda ze tak psuje sobie sam opinie ktora i tak wydawana przez pacientow przychodni też jest niezadawalająca .

Lekarz traktuje swoj zawod jak maszynkę do robienia kasy.

Najlepszy z lekarzy hematologów jakiego znam w moim 17-letnim leczeniu na tym oddziale.

Bardzo dobry lekarz wzbudza zaufanie kompleksowo i fachowo zajmuje się pacjentem POLECAM

Kompetentny, co ważne punktualny i godny polecenia

Kompetentny, co ważne punktualny i godny polecenia

Świetny lekarz, a mam porównanie. Zaangażowanie, wiedza, mimo tłumu pacjentów i kiepskich warunków na ack. Polecam!!!

Polecam!!!

Mam mieszane uczucia co do dr i nie wzbudził zaufania oraz argumentacji co do metody leczenia, ale każdy przypadek jest inny więc może są osoby, którym pomógł. Ja już z jego usług nie skorzystam

Wspaniały lekarz,miła i rzeczowa konsultacja a przede wszystkim ogromna wiedza. Jestem pod stałą kontrolą u pana doktora już bardzo długo i nigdy nie spotkałam się z brakiem czasu dla mojej osoby.Zawsze fachowo jestem informowana o moim stanie zdrowia.Diagdnozy i stosowane przez pana doktora leczenie zawsze się sprawdzały i przynosiły oczekiwany efekt.Mam pełne zaufanie i wiarę w to,że jestem dobrze leczona.To doskonały specjalista,szczery i konkretny,walczący o dobro pacjenta.Gdyby nie pan doktor,nie wiem jak skończyłaby się moja choroba.A ja żyję,wróciłam do pracy i mogę wychowywać swojego synka,który jeszcze nie wie,że żyję dzięki panu - DOKTORZE.Jeszcze raz składam największe wyrazy szacunku i uznania dla pana pracy i osoby jaką jest PAN DOKTOR.
Beata(kujawsko-pomorskie)

Prawdziwy lekarz,przeprowadzil mnie przez całą chorobę.Dla swojego pacjenta znajdzie wszyst5ko czego potrzebuje,uśmiechnięty kompetentny.Dziekuję Panie Doktorze.acjentka