Wojciech Jankowski

Gniezno
52,535251117,59758310 61 424 50 70

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
30 opinii

Chwala go tylko ci, którzy leczą się prywatnie. Nie polecam, zdala od takich konowalow, bo to nie lekarz tylko dorobkiewicz.

Stanowczo odradzam i nie polecam!!!! Dzieli pacjentowi na lepszych i gorszych, brak serca podejścia do pacjenta.

Nie polecam!!!! Podejście do pacjenta nie ciekawe, znieczulica, na oddziale nie za ciekawie, a przy wypisie ze szpitala mimo większej poprawy pacjent pozostawiony sam sobie.

Polecam, zarówno w leczeniu indywidualnym jak i szpitalnym wykazuje się profesjonalizmem,kompetencją i bardzo empatycznym podejściem do pacjenta. Negatywne opinie wynikają z ogólnego niezadowolenia samych pacjentów z siebie, (pewien anonim napisał: "leczył mnie jakimiś śmiesznymi przysiadami i bzdurnymi metodami"), ludzie nie mają pojęcia że te bzdurne przysiady a wiem, że mówimy o metodzie McKeziego- bo takie się zaleca na neurologi, postawiło ludzi na nogi. Ów niezadowolony wolałby najeść się chemii, sam pewnie niezbyt zadowolony jest nawet z siebie. Jak wielki jest świat tak wielu jest różnych ludzi i gustów.

Bardzo dobry specjalista, który miał czas na wytłumaczenie całego procesu leczenia i ratował pacjenta do samego końca choć rokowania były złe. Dziękujemy!

Jestem zadowolony z jego leczenia i podejscia bardzo dokladnie do mojego schorzenia:) Andrzej -Gniezno

Poszedłem z problem z kręgosłupem z wynikiem rezonansu magnetycznego, nie potrafił go odczytać, stwierdził że mam pęknięty dysk co jest nieprawdą, zalecił lecenie u swojego znajomego rehabilitanta, który jak przyszedłem juz na pamięć wyrecytował mi dokładnie to co powiedział lekarz, nawet bez patrzenia w rezonans i leczył mnie jakimiś śmiesznymi przysiadami i bzdurnymi metodami. Nie polecam kupę pieniędzy przez niego straciłem

Z pełną powagą podchodzi do pacjenta jest kompetentny w słowach i podejściu do pacjenta.Wszyscy moi znajomi skorzystali z mego polecenia i są bardzo zadowoleni. Takich lekarzy nam potrzeba więcej.

Witam! Przykład lekarza który ceni sobie tylko pieniążki a nie zdrowie pacjenta. Nawet gdyby ktoś odchodził z tego świata tuż przed jego oczami, zapewne powiedział by "sorry, ale spieszę się do prywatnego gabinetu, chyba że masz akurat 100zł to z 10 minut Ci poświecę". Pomyśli ktoś, że nieładnie to ująłem ale właśnie mnie podobna sytuacja w szpitalu publicznym zaskoczyła. Nie polecam, nawet najgorszemu wrogowi.

jestem bardzo zadowolona z pomocy udzielonej mi przez pana doktora polecam

Nie wiem jak inni ale ja byłem na wizycie u Pana Doktora. Chodzę z bólem pachwiny , nogi i pleców od kilku miesięcy. Wysłuchał mnie zbadał. Tego nie mogę samego powiedzieć o lekarzach w Ostrowie Wlkp. byłem u trzech chirurgów, dwóch urologów, dwóch neurologów i dopiero poważnie potrkatowano mnie w Gnieznie. Nawet nie mówił nic o zapłaceniu za prywatną wizytę był niezwykle miły i uważnie słuchał.Jak wyszedłem z gabinetu wróciłem się i poszedłem do pani co zapisuje i zapłaciłem 100 zł. Na drugi dzień juz mam termin w szpitalu u tego Pana doktora.Powiem jedno nikt nie umiał mi pomóc a tu tak miła niespodzinka. Dlatego polecam wszystkim tego nie zwykłego i uczciwego człowieka o wielkim sercu dla pacjentów. Wityta i trafność jest wiecej warta niż sto zł. Bo dzięki Temu człowiekowi mam szansę że moja gechenna sie skończy. Gorąco polecam bo lepszego lekarza nie znajdziecie. Pisze to bo jestem wdzięczny temu uczciwemu i dobremu doktorowi. Artur Ostrów Wlkp.

witam serdecznie .jesli chodzi omnie to jestem jak naj dalej od obczernien kogos.Ale z cala swiadomoscia i konsekwencja stwierdzam iz Pan Doktor Wojciech J.jest zwyklym paterakiem ktory patrzy by tylko pociągnac za kieszenie swych pacjentow,nało tego faszerowal ma żone jednym lekiem (conwóleks )przez kilka lat nie probojac innych lekow,to co mi wiadomo ten lek prowadzi miedzy innymi do chorob raka.zasiegnelem paru porad innych lekarzy niedzy innymi z Poznania,ze sa leki tak zwanej nowej generacji,ktore mniej pustosza orgznizm.jesli sie okarze ze ma zona ma nowotwora to z cala pewnoscia zrobie wszystko by Pan Wojciech.J skonczyl tak jak sie nalerzy.Me krodkie odczucie nie czlowiek tylko Biznesmen goniacy kase.niestety jak sie ma tyle dzieci to trzeba pracowac ,ale nie kosztem pacjetow ktorzy zazwyczaj (przepraszam0sa zacofani

Ocena zdecydowanie niedostateczna. Zgłosiłem się do tego Pana z problemem neurologiczno-laryngologicznym. Już po kilkunastu minutach wyraźnie stał się nerwowy. Prawdopodobnie zadawałem za dużo trudnych pytań a następni petenci już czekali. Każda wizyta to 100zł więc trzeba się spieszyć. Na koniec spławił mnie kilkoma wizytówkami do innych lekarzy. Wiele czasu poświęciłem aby dowiedzieć się jak moje schorzenie się nazywa i jak się to leczy. Dopiero od lekarza na forum dowiedziałem się, co mi dolega. Mogę tylko dodać, że 17% ludzi ma tą dolegliwość a z tych 17% ok. 65% ma objawy, które wymieniłem w rozmowie z lekarzem. Dolegliwości moje są jak najbardziej pochodzenia m.in. neurologicznego czego powinienem się dowiedzieć od neurologa. Jeszcze raz przestrzegam przed tym lekarzem. Widocznie wiedza, którą posiada ten Pan jest bardzo ogólnikowa.

Straszny człowiek, nie wiem jak taki ktoś mógł zostać lekarzem, nie polecam nikomu!

Jak można coś więcej powiedzieć to o tym czy jest on dobrym lekarzem świadczą kolejki do jego gabinetu !!!

Lekarz jest uprzejmy,dba o pacjenta i zawsze poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem.Zdecydowanie polecam.Leczę się u pana doktora 5 lat i zawsze jest niezmiennie uprzejmy.

Nie polecam nikomu! Prędzej zaszkodzi niż wyleczy. Nie potrafił postawić dobrej diagnozy, a co dopiero wyleczyć. W stosunku do mnie był bardzo arogancki - prawdopodobnie dlatego, że była to wizyta publiczna.

Ujmę to po prostu tak: KAWAŁ DZIADA!!!

polecam . zawsze mi pomogl. troche zabiegany

Będąc na oddziale szpitalnym, w którym doktor Jankowski jest ordynatorem zastałem obraz nędzy i rozpaczy. Rozumiem, że może brakować środków na remont itp., ale podstawowe zasady higieny powinny być zachowane. Takiego obrazu toalet nie spotyka się nawet w miejskich toaletach, a co dopiero mówić o szpitalu. Jak widać sprawdza się powiedzenie jaki ordynator taki oddział. Poza tym doktor zachowuje się jakby posiadł wszystkie rozumy świata, wywyższa się, a jak się okazuje jego wiedza jest nieaktualna. Potrzeba troszeczkę rozwagi i szacunku dla pacjenta. Cieszę się, że zrezygnowałem z opieki medycznej tego doktora i jak się okazało wyszedłem na tym bardzo dobrze. Szczerze odradzam – szkoda zdrowia!

Polecam Wszystkim tego lekarza,naprawdę ze świeca szukać takiego lekarza :)

Jestem bardzo zadowolona z doktora. Dużo czasu mi poświecił , długo i dokładnie badał. Nie potraktował mnie jak inni lekarze traktują swoich pacjentów. Wytłumaczył wszystko co dotyczyło mojej choroby . Takich lekarzy jak doktor Jankowski się bardzo ceni . POLECAM !!

Świetny lekarz. Bardzo mi pomógł. Mogę śmiało polecić go innym. Nigdy nie widziałem żeby był jak to ktoś wspomniał "chytry".

Osoba całkowicie negatywna. Będąc na oddziale publicznym można się przekonać co ten człowiek sobą reprezentuje. Zależy mu wyłącznie na pieniądzach traktując pracę na oddziale jako "zło konieczne" i tak też traktuje przebywających tam pacjentów. Uważam, że myśli tylko o tym żeby jak najszybciej wyrwać się z oddziału aby móc kasować pacjentów po 100 zł za wizytę prywatną i być może wtedy stara się być dla nich miłym. Najlepszy lekarz to taki który traktuje swoich pacjentów jednakowo, bez względu na posiadany status społeczny czy majątek. Pan Wojciech Jankowski na pewno w moim mniemaniu nie należy to tego typu lekarzy. CZŁOWIEK CHCIWY NA PIENIĄDZE!

Świetny lekarz , miły , kompetentny , rzeczowy. Czułam się wreszcie u lekarza traktowana jak człowiek a nie jak rzecz...

Profesjonalny, traktujacy pacjenta partnersko, konkretny, bardzo dobry specjalista. Lecze się 14 lat i nigdy mnie nie zawiódl. Dzieki doktorowi żyje. Dziękuje.

jezdze co dwa miesiace jest dobrym lekarzem,pomugł mi ,polecam

Profesjonalista. Lekarz z ogromnym dośwaidczeniem i wiedzą. Mimo to nie wywyższa się i tłumaczy wszystko pacjentowi.

Bardzo Profesjonalny. Przeszłam Dwie operacje Kręgosłupa.zawsze z wielu lekarzy z którymi miałam do czynienia ten był ludzki a jednocześnie kompetentny. cierpliwie objaśniał rodzaj schorzenia. Rysował mi to nawet bym mogła sobie to dokładnie wyobrazić. Dzięki niemu chodzę.

Przyjął mnie tylko ze względu na moją znajomość z innym lekarzem - wtedy był bardzo miły, gdy trafiłam na oddział jego stosunek do mnie zmienił się o 360 stopni

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny