lekarz Wojciech Jankowski

3,5
3,3

Anonim

25.03.2014

Nie polecam!!!! Podejście do pacjenta nie ciekawe, znieczulica, na oddziale nie za ciekawie, a przy wypisie ze szpitala mimo większej poprawy pacjent pozostawiony sam sobie.

Ewa

02.07.2015

Lekarz super dzięki niemu mogę chodzić.Poświęcał mi dużo czasu ,zawsze cierpliwie mnie wysłuchał i odpowiadał na moje każde pytania Dużo Jemu zawdzięczam.

Chory

10.06.2014

Chwala go tylko ci, którzy leczą się prywatnie. Nie polecam, zdala od takich konowalow, bo to nie lekarz tylko dorobkiewicz.

Anonim

25.03.2014

Stanowczo odradzam i nie polecam!!!! Dzieli pacjentowi na lepszych i gorszych, brak serca podejścia do pacjenta.

ataner

30.10.2013

Polecam, zarówno w leczeniu indywidualnym jak i szpitalnym wykazuje się profesjonalizmem,kompetencją i bardzo empatycznym podejściem do pacjenta. Negatywne opinie wynikają z ogólnego niezadowolenia samych pacjentów z siebie, (pewien anonim napisał: "leczył mnie jakimiś śmiesznymi przysiadami i bzdurnymi metodami"), ludzie nie mają pojęcia że te bzdurne przysiady a wiem, że mówimy o metodzie McKeziego- bo takie się zaleca na neurologi, postawiło ludzi na nogi. Ów niezadowolony wolałby najeść się chemii, sam pewnie niezbyt zadowolony jest nawet z siebie. Jak wielki jest świat tak wielu jest różnych ludzi i gustów.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gniezno"?

Klinika Neurologii i Chorób Naczyniowych Układu Nerwowego ZOZ MSWiA im. prof. Ludwika Bierkowskiego w Poznaniu
Dojazd 34
Poznań
''ESKULAP" -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Sienkiewicza 1
Gniezno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
Karlino
Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
Koszalin
SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "DZIEKANKA" im. Aleksandra Piotrowskiego
Poznańska 15
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rodzinna na Orcholskiej