dr n. med.Wojciech Kluszczyk

50,010112918,4611987602575618
wojmatt@o2.pl

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.2512345
10 opinii

• 1

Moglabym tak pisac i pisac i pisac ale po co sie wysilac skoro pan dr sie nie wysila... Dla mnie jest to swietny biznesmen, doskonaly mówca, a dopiero gdzieeeeś taaaaam pozniej może lekarz. Zmarnowalam sporo pieniądzy ale nie tego jest mi żal, żal mi czasu, który był i jest w moim przypadku BEZCENNY! Może potrafi wyleczyć nietrzymanie moczu, ale z bezpłodnościa sobie nie radzi. Bo my kobiety, ktore tak bardzo pragniemy malenstwa mamy nadzieje i wiarę, ktorej nie wolno wykorzystywać. Mamy obliczony czas, ktorego sie nie da cofnąć, ale mamy tez cierpliwość, ktora ma swoje granice. Nie jesteśmy chodzącymi ZŁ!!! I tak na marginesie humor prosto z rynsztoka swiadczy o braku profesjonalizmu, ceny... Uzaleznione chyba od humoru pana dr bo nigdy nie wiadomo ile bedzie kosztować wzyta - kolejny brak profesjonalizmu, czekanie na wizytę jak do uhinduskiego guru - brak profesjonalizmu, wieczny bajzel na biurku, brak kartoteki, częsty brak prezerwatywy do badania usg, walenie kobiecie bez wzgledu na wiek na "Ty" .... I moglabym tak do rana tylko po co... To i tak niczego zmieni. Dokor "Bóg" - Wasza sprawa w jakiego "boga" wierzycie. A ja dzisiaj juz wiem. Nie dziękuję-nigdy więcej. :-)

• 2

Despota, nie słuchający w ogóle tego co mówi do niego pacjent, cyniczny, chamski, lekceważący pacjenta. Po wyjściu ze szpitala sama musiałam, sobie zrobić badania, bo w szpitalu przez 5 dni leżałam bezczynnie i nie zlecił mi żadnego badania. A sprawa była poważna bo okazało się, że mam stan przedrakowy do czego Pan doktor doszedł by pewnie dopiero jakby wyhodował mi raka. Nie polecam!!!

• 1

Weterynarz a nie lekarz!!! Kompletnie na niczym się nie zna!!! Podejście do pacjenta po chamsku!!!

• 4
  • 5

bardzo dobry polecam go od paru lat znajomym i sa bardzo zadowoleni

• 5

Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM DR KLUSZCZYKA!!! MIŁY,SYMPATYCZNY I RZECZOWY LEKARZ!!!

• 1

Czysty cham!!! w okresie ciąży mocno się wystraszyłam i zaczęłam krwawić jak mu to powiedziałam że prawdopodobnie krwawię przez to że się zlękłam to przed innymi wyśmiał mnie i powiedział że mam się przyznać że mąż mi za dobrze porobił. Kawał gnoja! NIE POLECAM!!!

• 5

Z CZYSTYM SUMIE3NIEM POLECAM TEGO LEKARZA. JESZCZE ZADEN LEKARZ NIE POSWIĘCIŁ MI TYLE CZASU.

• 5

JA chodze do PANA KLUSZCZYKA juz pare dobrych lat i nie wyobrażam sobie innego lekarza nic na niego nie moge powiedziec same pozytywne opinie . Wszyskim pana doktora polecam pozdrawiam CIĘŻARÓWKA .

• 1

kompletny brak podejścia do pacjenta, zamiasy leczyć szyjkę z cystą chce ją po prostu obcinać, wyśmiewa kolegów po fachu w obecności pacjentki, apodyktyczny wyniosły, arogancki, antypatyczny typ, mimo posiadania tyt. doktora nie potrafi postawić diagnozy, niepotrzebnie straszy pacjentki. Kieruje poniżające uwagi wobec pacjentek w obecności personelu med. (w czasie pobytu na oddziale szpitalnym). Nie polecam tego lekarza mamy wybór, wizyta u lekarza nie musi być koszmarem zwłaszcza jeśli się za nią płaci...........

• 4
  • 5

Bardzo dobry lekarz, wysłucha, doradzi, fachowiec w swojej dziedzinie. Ma specyficzne poczucie humoru, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Polecam

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat