Wojciech Kluszczyk

50,010112918,4611987602575618
wojmatt@o2.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
10 opinii

Moglabym tak pisac i pisac i pisac ale po co sie wysilac skoro pan dr sie nie wysila... Dla mnie jest to swietny biznesmen, doskonaly mówca, a dopiero gdzieeeeś taaaaam pozniej może lekarz. Zmarnowalam sporo pieniądzy ale nie tego jest mi żal, żal mi czasu, który był i jest w moim przypadku BEZCENNY! Może potrafi wyleczyć nietrzymanie moczu, ale z bezpłodnościa sobie nie radzi. Bo my kobiety, ktore tak bardzo pragniemy malenstwa mamy nadzieje i wiarę, ktorej nie wolno wykorzystywać. Mamy obliczony czas, ktorego sie nie da cofnąć, ale mamy tez cierpliwość, ktora ma swoje granice. Nie jesteśmy chodzącymi ZŁ!!! I tak na marginesie humor prosto z rynsztoka swiadczy o braku profesjonalizmu, ceny... Uzaleznione chyba od humoru pana dr bo nigdy nie wiadomo ile bedzie kosztować wzyta - kolejny brak profesjonalizmu, czekanie na wizytę jak do uhinduskiego guru - brak profesjonalizmu, wieczny bajzel na biurku, brak kartoteki, częsty brak prezerwatywy do badania usg, walenie kobiecie bez wzgledu na wiek na "Ty" .... I moglabym tak do rana tylko po co... To i tak niczego zmieni. Dokor "Bóg" - Wasza sprawa w jakiego "boga" wierzycie. A ja dzisiaj juz wiem. Nie dziękuję-nigdy więcej. :-)

Despota, nie słuchający w ogóle tego co mówi do niego pacjent, cyniczny, chamski, lekceważący pacjenta. Po wyjściu ze szpitala sama musiałam, sobie zrobić badania, bo w szpitalu przez 5 dni leżałam bezczynnie i nie zlecił mi żadnego badania. A sprawa była poważna bo okazało się, że mam stan przedrakowy do czego Pan doktor doszedł by pewnie dopiero jakby wyhodował mi raka. Nie polecam!!!

Weterynarz a nie lekarz!!! Kompletnie na niczym się nie zna!!! Podejście do pacjenta po chamsku!!!

bardzo dobry polecam go od paru lat znajomym i sa bardzo zadowoleni

Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM DR KLUSZCZYKA!!! MIŁY,SYMPATYCZNY I RZECZOWY LEKARZ!!!

Czysty cham!!! w okresie ciąży mocno się wystraszyłam i zaczęłam krwawić jak mu to powiedziałam że prawdopodobnie krwawię przez to że się zlękłam to przed innymi wyśmiał mnie i powiedział że mam się przyznać że mąż mi za dobrze porobił. Kawał gnoja! NIE POLECAM!!!

Z CZYSTYM SUMIE3NIEM POLECAM TEGO LEKARZA. JESZCZE ZADEN LEKARZ NIE POSWIĘCIŁ MI TYLE CZASU.

JA chodze do PANA KLUSZCZYKA juz pare dobrych lat i nie wyobrażam sobie innego lekarza nic na niego nie moge powiedziec same pozytywne opinie . Wszyskim pana doktora polecam pozdrawiam CIĘŻARÓWKA .

kompletny brak podejścia do pacjenta, zamiasy leczyć szyjkę z cystą chce ją po prostu obcinać, wyśmiewa kolegów po fachu w obecności pacjentki, apodyktyczny wyniosły, arogancki, antypatyczny typ, mimo posiadania tyt. doktora nie potrafi postawić diagnozy, niepotrzebnie straszy pacjentki. Kieruje poniżające uwagi wobec pacjentek w obecności personelu med. (w czasie pobytu na oddziale szpitalnym). Nie polecam tego lekarza mamy wybór, wizyta u lekarza nie musi być koszmarem zwłaszcza jeśli się za nią płaci...........

Bardzo dobry lekarz, wysłucha, doradzi, fachowiec w swojej dziedzinie. Ma specyficzne poczucie humoru, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny