dr n. med. Wojciech Kluszczyk

3,2
3,3

Asia

04.08.2014

Moglabym tak pisac i pisac i pisac ale po co sie wysilac skoro pan dr sie nie wysila... Dla mnie jest to swietny biznesmen, doskonaly mówca, a dopiero gdzieeeeś taaaaam pozniej może lekarz. Zmarnowalam sporo pieniądzy ale nie tego jest mi żal, żal mi czasu, który był i jest w moim przypadku BEZCENNY! Może potrafi wyleczyć nietrzymanie moczu, ale z bezpłodnościa sobie nie radzi. Bo my kobiety, ktore tak bardzo pragniemy malenstwa mamy nadzieje i wiarę, ktorej nie wolno wykorzystywać. Mamy obliczony czas, ktorego sie nie da cofnąć, ale mamy tez cierpliwość, ktora ma swoje granice. Nie jesteśmy chodzącymi ZŁ!!! I tak na marginesie humor prosto z rynsztoka swiadczy o braku profesjonalizmu, ceny... Uzaleznione chyba od humoru pana dr bo nigdy nie wiadomo ile bedzie kosztować wzyta - kolejny brak profesjonalizmu, czekanie na wizytę jak do uhinduskiego guru - brak profesjonalizmu, wieczny bajzel na biurku, brak kartoteki, częsty brak prezerwatywy do badania usg, walenie kobiecie bez wzgledu na wiek na "Ty" .... I moglabym tak do rana tylko po co... To i tak niczego zmieni. Dokor "Bóg" - Wasza sprawa w jakiego "boga" wierzycie. A ja dzisiaj juz wiem. Nie dziękuję-nigdy więcej. :-)

Mariola

13.09.2013

Despota, nie słuchający w ogóle tego co mówi do niego pacjent, cyniczny, chamski, lekceważący pacjenta. Po wyjściu ze szpitala sama musiałam, sobie zrobić badania, bo w szpitalu przez 5 dni leżałam bezczynnie i nie zlecił mi żadnego badania. A sprawa była poważna bo okazało się, że mam stan przedrakowy do czego Pan doktor doszedł by pewnie dopiero jakby wyhodował mi raka. Nie polecam!!!

25.12.2012

Weterynarz a nie lekarz!!! Kompletnie na niczym się nie zna!!! Podejście do pacjenta po chamsku!!!

24.07.2012

bardzo dobry polecam go od paru lat znajomym i sa bardzo zadowoleni

bardzo dobry polecam go od paru lat znajomym i sa bardzo zadowoleni

10.02.2012

Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM DR KLUSZCZYKA!!! MIŁY,SYMPATYCZNY I RZECZOWY LEKARZ!!!

Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM DR KLUSZCZYKA!!!
MIŁY,SYMPATYCZNY I RZECZOWY LEKARZ!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wodzisław Śląski"?

Marek Różalski

św. Jana 17