dr n. med. Wojciech Maciej Grzybowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

elżbietka

29.03.2015

bardzo dobry gin, robiłam u niego badania prenatalne i tak mi się spodobało że przeniosłam się do boramedu. jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej!

BasiaZ.

15.03.2015

delikatny, rzeczowy i pomocny lekarz. Prowadzi moją ciążę, która nie jest łatwa a odnoszę wrażenie że ten czas mimo stresów i zmartwień jest na prawdę pod niezłą opieką... a maluszek zdrowy jest i to najważniejsze!

Adrianna

11.03.2015

Bardzo miły lekarz, zna się na rzeczy. Poszłam do niego z moją jedną z pierwszych wizyt kontrolnych i jestem bardzo zadowolona ! Obawiałam się reakcji na moje problemy,ale miło było zaskoczona. Udzielił mi wiele cennych rad i na pewno odwiedzę go jeszcze wiele razy :)

Emenka

03.02.2015

świetny ginekolog, zwłaszcza jeśli chodzi o badania prenatalne, bardzo dobrze przygotowany i korzysta z bardzo dobrego sprzętu, piękne zdjęcia usg wychodzą :) :) :)

Anonim

09.05.2013

Swietny lekarz!!! Prowadzil moja ciaze od okolo 5go miesiaca. Absolutnie swietny fachowiec! Bardzo duzo czasu poswieca kazdej pacjentce - czasami trzeba chwile poczekac na wizyte ale w razie klopotow czy niejasnosci zwiazanych z ciaza wiedzialam ze i mnie poswieci dodatkowych kilka minut. Tak tez sie stalo - nie zawahal sie na dodatkowe badanie i kolejne kilkadziesiat minut wizyty!!! Bardzo dokladny w badaniu USG, swietny dar przekazywania nawet nie najlepszych wiadomosci. W razie potrzeby blyskawiczne skierowanie do szpitala jak i pomoc w dostaniu sie do niego (jak sie pozniej dowiedzialam czasami mozna czekac i kilka dni tygodni zeby "dostac lozko"). W szpitalu rowniez nie zostawia swojej pacjentki! Naprawde polecam z calych sil. Jako czlowiek: cieply i zainteresowany wszelkimi watpliwosciami przyszlej mamy. Z pewnoscia z kolejna ciaza wybiore rowniez jego. Jedyny minus to na poczatku ciazy mialam problem w dodzwonieniu sie do niego ale potem zmienilo sie to - co wiecej doktor oddzwanial na moje nieodebrane polaczenia.
Dagmara

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med