Wojciech Maciej Grzybowski

Gdańsk
54,331753818,5979045603 792 871

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
4 opinie

Swietny lekarz!!! Prowadzil moja ciaze od okolo 5go miesiaca. Absolutnie swietny fachowiec! Bardzo duzo czasu poswieca kazdej pacjentce - czasami trzeba chwile poczekac na wizyte ale w razie klopotow czy niejasnosci zwiazanych z ciaza wiedzialam ze i mnie poswieci dodatkowych kilka minut. Tak tez sie stalo - nie zawahal sie na dodatkowe badanie i kolejne kilkadziesiat minut wizyty!!! Bardzo dokladny w badaniu USG, swietny dar przekazywania nawet nie najlepszych wiadomosci. W razie potrzeby blyskawiczne skierowanie do szpitala jak i pomoc w dostaniu sie do niego (jak sie pozniej dowiedzialam czasami mozna czekac i kilka dni tygodni zeby "dostac lozko"). W szpitalu rowniez nie zostawia swojej pacjentki! Naprawde polecam z calych sil. Jako czlowiek: cieply i zainteresowany wszelkimi watpliwosciami przyszlej mamy. Z pewnoscia z kolejna ciaza wybiore rowniez jego. Jedyny minus to na poczatku ciazy mialam problem w dodzwonieniu sie do niego ale potem zmienilo sie to - co wiecej doktor oddzwanial na moje nieodebrane polaczenia. Dagmara

Polecam. Wszystko dokładnie sprawdzone, powiedziane, zdjęcia wydrukowanevw nawet w nadmiernej ilości. Miła i komfortowa wizyta.

Nie prowadzilam u tego lekarza calej ciazy, poznalam go dopiero w gdanskim szpitalu na oddziale patologii. Bardzo konkretny, rzeczowy czlowiek. Wszystko szczegolowo wyjasnil, choc glownie nie mial dla mnie dobrych informacji. Lekarz, ktory mowi jak naprawde wyglada sytuacji, o wszystkich zagrozeniach informuje. Badanie usg przeprowadza bardzo dokladnie, poswieca wystarczajaco duzo czasu pacjentce,odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo mila, ciepla osoba godna polecenia.

Mój komentarz dotyczy dr Grzybowskiego z Gdańska a nie z Warszawy bo to zupełnie inni lekarze. Napiszę krótko. Dobry jeśli chodzi o USG i wiedzę. Jeśli chodzi o lekrza prowadząvego ciążę to nie ma na co liczyć poza prywatnymi wizytami bo nie odbiera telefonów (raz mnie nawet lekko ochrzanił ze wydzwaniam a jestem jego jedną z tyś pacjentek). Miłe to nie było. Wizyty drogie bo w ciąży bliźnaczej liczy sobie za USG min 220 zł. Jeśli chodzi o wybór lekarza ze względu na to ze pracuje w szpitalu to mi nie pomógł pomimo ze leżałam na Patologii ciąży. Przenosi swoje prywatne sprawy do pracy - humorzasty.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny