dr n. med.Wojciech Maciej Grzybowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
4 opinie

• 5

Swietny lekarz!!! Prowadzil moja ciaze od okolo 5go miesiaca. Absolutnie swietny fachowiec! Bardzo duzo czasu poswieca kazdej pacjentce - czasami trzeba chwile poczekac na wizyte ale w razie klopotow czy niejasnosci zwiazanych z ciaza wiedzialam ze i mnie poswieci dodatkowych kilka minut. Tak tez sie stalo - nie zawahal sie na dodatkowe badanie i kolejne kilkadziesiat minut wizyty!!! Bardzo dokladny w badaniu USG, swietny dar przekazywania nawet nie najlepszych wiadomosci. W razie potrzeby blyskawiczne skierowanie do szpitala jak i pomoc w dostaniu sie do niego (jak sie pozniej dowiedzialam czasami mozna czekac i kilka dni tygodni zeby "dostac lozko"). W szpitalu rowniez nie zostawia swojej pacjentki! Naprawde polecam z calych sil. Jako czlowiek: cieply i zainteresowany wszelkimi watpliwosciami przyszlej mamy. Z pewnoscia z kolejna ciaza wybiore rowniez jego. Jedyny minus to na poczatku ciazy mialam problem w dodzwonieniu sie do niego ale potem zmienilo sie to - co wiecej doktor oddzwanial na moje nieodebrane polaczenia. Dagmara

• 5

Polecam. Wszystko dokładnie sprawdzone, powiedziane, zdjęcia wydrukowanevw nawet w nadmiernej ilości. Miła i komfortowa wizyta.

• 4

Nie prowadzilam u tego lekarza calej ciazy, poznalam go dopiero w gdanskim szpitalu na oddziale patologii. Bardzo konkretny, rzeczowy czlowiek. Wszystko szczegolowo wyjasnil, choc glownie nie mial dla mnie dobrych informacji. Lekarz, ktory mowi jak naprawde wyglada sytuacji, o wszystkich zagrozeniach informuje. Badanie usg przeprowadza bardzo dokladnie, poswieca wystarczajaco duzo czasu pacjentce,odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo mila, ciepla osoba godna polecenia.

• 3
  • 3

Mój komentarz dotyczy dr Grzybowskiego z Gdańska a nie z Warszawy bo to zupełnie inni lekarze. Napiszę krótko. Dobry jeśli chodzi o USG i wiedzę. Jeśli chodzi o lekrza prowadząvego ciążę to nie ma na co liczyć poza prywatnymi wizytami bo nie odbiera telefonów (raz mnie nawet lekko ochrzanił ze wydzwaniam a jestem jego jedną z tyś pacjentek). Miłe to nie było. Wizyty drogie bo w ciąży bliźnaczej liczy sobie za USG min 220 zł. Jeśli chodzi o wybór lekarza ze względu na to ze pracuje w szpitalu to mi nie pomógł pomimo ze leżałam na Patologii ciąży. Przenosi swoje prywatne sprawy do pracy - humorzasty.

Gdzie przyjmuję

place 11

Rogalińska 17B
    Gdańsk
    54,331753818,5979045603 792 871

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat