Wojciech Madziara

Siemianowice Śląskie
50,305661819,0322410 32 228 95 30

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
26 opinii

Rewelacyjny i niezwykle uprzejmy człowiek,wybitny specjalista,niesamowite podejście do dzieci,same superlatywy.Moją 11 letnią córkę przyjęto do szpitala stwierdzając ropień piersi,oczywiście mylnie.Jedno badanie palpacyjne przeprowadzone przez doktora i w pełni trafiona diagnoza,guz piersi,który rosnął w centymetrach na tydzień.Zalecił rezonans,potem biopsja i operacja .Wycięty gruczolakowłókniak miał 13cm x 12 cm ,prawdziwy gigant,urósł w zaledwie niecałych dwóch miesięcy.W czerwcu 2014 była operacja a po olbrzymim rościeciu na piersi nie ma prawie śladu ,nawet nie widac że połowa piersi była rozcięta,córka jest bez blizny pooperacyjnej ,po prostu mistrz świata.Polecam szczerze to naprawdę rewelacyjny specjalista i wspaniały człowiek.Teraz jezdzimy na wizyty kontrolne ,czasem trzeba się naczekać ale warto,zawsze uśmiechnięty lekarz i żartobliwy on chyba nigdy nie jest zmęczony i nie miewa złego humoru, nie traktuje ludzi z góry.POLECAM

Bardzo miły, rzeczowy lekarz. Polecam szczególnie rodzicom z małymi dziećmi.

Wspaniały doktor, wspaniały człowiek. Dziękuję Panie doktorze:)

Jest lekarzem, ale nie tylko. Jest przede wszystkim człowiekiem i przyjacielem. Sama leczyłam się przez ponad 3 lata i jest w moim przekonaniu jak moja rodzina!!

Chciałabym podziekowac dr Madziarze i dr.Juraszczykowi którzy opiekowali sie mna od 1989r-2006r. Dzieki nim dzisiaj zyje i sama zakladam własna rodzine. Wspaniali lekarze!!Zyczliwi!! Dr Juraszczyk i dr Madzira na zawsze pozostana w moim sercu. Dzieki nim zyje Milena z Częstochowy.

11 lat z DR.Madziara mówi wszystko ,do dnia dzisiejszego z naszą i Jego Julką opiekuńczy ,zawsze pomocny ,prawdziwy lekarz. DZIĘKUJEMY ,

W 1999 r. trafiliśmy z synem do doktora i tak już pozostaliśmy do 2006 r. Lekarz wspaniały, nieprawdopodobnie oddany swoim małym i dużym pacjentom. Ponadto mający również bardzo dobry kontakt z nimi. Wszyscy bardzo Mu ufaliśmy. Pomaga jak tylko może nawet w tych strasznych chwilach. Niesamowicie mądry lekarz i człowiek (to ważna zaleta) Nie tak jak inni. Jest PONAD nimi. Nie znam żadnego innego lekarza tak oddanego jak On. Naszego syna nie ma już z nami, ale wiem jedno, był w dobrych rękach. Dziękuję Doktorze – mama „Pawlentasa” – tak Pan do Niego mówił:)

dr Madziara uratował mi życie, kiedy byłam małą dziewczynką. Niesamowity człowiek, wspaniały lekarz oraz ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jestem mu bardzo wdzięczna, gdyż właśnie dzięki niemu żyję. Moim skromnym zdaniem jest najlepszym lekarzem i z czystym sumieniem mogę polecić tego doktora każdemu.

Ten lekarz uratował zdrowie i życie mojej córki. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Ma czas dla każdego pacjenta. Aby stawić się na każdą z wizyt przejeżdżamy ponad 300km. Warto. Od urodzenia leczona przez wielu specjalistów nigdy nie otrzymała prawidłowej diagnozy. Wraz z dr. hab. nauk medycznych- ordynatorem kliniki i katedry kardiologii dziecięcej Lesławem Szydłowskim, dr Madziara zrobił wszystko, by moje dziecko w ostatniej niemal chwili uratować. Dzięki Niemu moja córka ma się dziś zupełnie dobrze. Będę Mu zawsze dozgonnie wdzięczna.

Zjechałam z synkiem wielu chirurgów dziecięcych i znaleźliśmy właściwego. Wspaniałe podejście do dzieci, udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Po 1 miesiącu leczenia widać większą poprawę, niż przez 6 mies leczenia przez innych chirurgów.

Wspaniały człowiek , kochany lekarz. Bardzo kompetentny i skupiony na pacjencie. Ma świetny kontakt z dziećmi.Z synkiem jeździmy do Pana Doktora od ośmiu miesięcy i wiem że mały trafił w dobre ręce, do tego lekarza mam 100% zaufania. Joanna

uratował życie mojej córce. leczenie od 1993-1995.

Bardzo proszę o namiar prywatny na tego lekarza. Czy pan dr przyjmuje gdzieś prywatnie? Potrzebny mi na gwałt kontakt. agakrzewinska@tlen.pl, tel 512366458

Świetny człowiek :) Dziękuje za leczenie!

Ten człowiek jest NAJLEPSZYM lekarzem jakiego znam.Dużo mu zawdzięczam bo to dzięki niemu żyje.Mając 4 lata przyszłam do p.Madziary z nowotworem wydawało mi się wtedy że nie ma juz dla mnie ratunku,a jednak.Ten człowiek ma świetne podejście za równo jak i do rodziców tak i do dzieci.Teraz mam 14 lat i jestem zdrowa,a to wszystko dzięki temu lekarzowi.Naprawde go polecam.To wszpaniały człowiek.Pozdrawiam.

NAJRZETELNIEJSZY Z LEKARZY JAKICH ZNAM!!!! Wspaniały człowiek. Bardzo dobre podejście do dzieci i rodziców. Polecam w 100 %. Od pięciu lat jeżdzę do niego z synem do poradni onkologicznej. Przeżyliśmy razem złe chwile ale najważniejsze że dzięki doktorowi przetrwaliśmy to i jest wszystko dobrze. Polecam z całego serca

Pan doktor to wspamniały człowiek ma podejście nie tylko do dzieci z nowotworami ale i z ADHD ;-) Konkretny w swoim fachu, dokładnie przekazuje wiadomości nawet te złe. Dziękuję że trafiłam z Mikołajem właśnie do niego. Pozdrawiam.

Brak mi słow,aby wyrazić swój szacunek i podziw do Pana Doktora! Naprawde najlepszy specjalista. Polecam!

Dziękujemy za leczenie naszego synka :)choć to nie koniec naszych wzmagań jesteśmy pełni nadziei :)pozdrawiamy M.W.

Bardzo poleca tego lekarza prowadzi mnie on już ok. 15 lat i nigdy sie nie zawiodłem na nim :) POLECAM!

dzięki niemu mogę juz jeśc normalnie. Blizna goi się swietnie. naprawde znakomity chirurg !

ten lekarz wraz z dr. Zbigniewem Juraszczykiem URATOWAŁ MI ŻYCIE! jest jedną z najlepszych osób jakie znam...

Polecam. Chodzę do pana dr z moją córką. pan dr jest kompetentny, uprzejmy, bardzo skoncentrowany na dziecku. cudowny kontakt z małym człowieczkiem. nie wiem jak, ale wyczuwa się w tym lekarzu dobroć.

najlepszy lekarz, a przede wszytskim ciepły, godny zaufania i cudowny człowiek !

Bardzo rzeczowe, profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta. Lekarz bardzo godny polecenia. Oddałbym w jego ręce bez wahania zarówno siebie, jak i moją rodzinę (co zresztą regularnie czynię).

znam tego lekarza i polecam,naprawde,super człowiek

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny