Wojciech Mazik

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
28 opinii

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam. Sympatyczny, zabawny a przy tym kompetentny. Prowadzil nasza ciaze, a pozniej odbieral porod. Nie zamienilabym go na zadnego innego lekarza.

wart polecenia- w trakcie bardzo trudnego porodu wiedział co robić, uratował mi i synowi życie.

Byłam w przychodni u niego.bardzo miły i rzeczowy.skierował mnie na zabieg.chciałam żeby on go robł a on powiedział że jest najmłodszy na oddziale i każdy inny zrobi to lepiej i mam się nie martwić jakby go nie było.okazało się jednak że był.rzeczywiscie wizyta może za krótka zwłaszcza że długo się czeka ale konkretna.Polecam

Byłam niedawno u lek Wojciecha Mazika na pierwszej wizycie, strasznie się bałam. Od razu na wstępie powiedziałam, że się boję, doktor się uśmiechnął i powiedział, że nie taki diabeł straszny.. i rzeczywiście tak było. Przeprowadził ze mną "wywiad" , porozmawialiśmy sobie i zaczęło się badanie. Doktor Mazik był bardzo delikatny, wszystko tłumaczył, okazało się, że mam małą nadżerkę, którą pokazał mi na monitorze usg, rzeczywiście jest mikroskopijna. Powiedział, że mam się nie martwić, później wypisał tabletki antykoncepcyjne i spytał czy mam jeszcze jakieś pytania. Po wszystkim podziękowałam, a doktor miło się pożegnał. Polecam wszystkim, super lekarz ! Opanowany, podchodzi indywidualnie do pacjentki :)))

kilka tak temu prowadził moja ciążę. Wykonywał cesarskie cięcie, byłam bardzo zadowolona. Teraz leczę się u niego wizyta krótko i na temat(czasem za krótko i za mało na temat) ale prawda jest że wizyty nie są stresujace:)

Bardzo fajny i miły.To była moja pierwsza wizyta i byłam bardzo zestresowana ale dr rozładował atmosferę żartem na samym wejściu i było bezstresowo.Ogólnie kontaktowy i konkretny.Polecam.

Polecono mi dr Mazika i na jego temat słyszałam same pozytywne rzeczy....piszesz,że ma na oddziale opinie lovelasa, skąd ta opinia? Zastanwiam się nad wizytą u tego lekarza...

Odradzam. Straciłam dwie ciąże i teraz jestem w kolejnej. Bardzo na siebie uważam i może trochę panikuję. Po dłuższym spacerze bolał mnie brzuch i poleciałam do szpitala gdzie akurat miał dyżur dr Mazik. Bałam się bo to był ten tydzień w którym zawsze traciłam ciążę. Bardzo miła Pani pielęgniarka zadzwoniłam po dr. Gdy wszedł nawet nie odpowiedział na moje dzień dobry. Zapytał kto jest moim lekarzem prowadzącym i stwierdził że mam po niego zadzwonić żeby mnie zbadał. Jednak po namowie wziął mnie na fotel zrobił usg i stwierdził że wszystko jest ok (na szczęście było). Powiedziałam że jestem trochę spokojniejsza a on na to że trochę spokojniejsza kobieta byłby połową sukcesu, trzasnął drzwiami i wyszydł. Badanie zrobione z łaską. Opinię na odziale ma kiepską- lowelasa a w tym zawodzie chyba nie o to chodzi.

bardzo mily i skuteczny mlody lekarz.jednak troszke za dlugo sie czeka na wizyte dlugie kolejki ale i tak polecam .niewatpliwa zaleta jest to ze pracuje w szpitalu zawszerazniej

Powiem szczerze ze na początku wogole nie pomyślałem ze to lekarz przyszedł na sale porodowa coś zażartował ubrany w koszulkę z krótkim rekawkiem.porod był ciężki ale jak wyszedł i było po wszystkim to wiedziałem ze to lekarz i to którego zapamiętać do końca życia.porod był zabiegowi.uratowal mojego synka wojtusia.dziekuje

Godny polecenia lekarz!!!Kocha swoją pracę i jest w nią w pełni zaangażowany....

Bardzo miły i uczynny.Zawsze mozna liczyc na porade.Prowadzi drugą moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.Polecam

ODRADZAM TEGO LEKARZA!!!!!!!Jest beznadziejny.Po za zabraniem kasy,kwitkiem zostaje tylko ból silny.Nie potrafi wykonać badania;cytologia(pierwszy raz taka bolesna że nie można chodzić).Nie wspomnę już o USG,gdzie nie wie czy to pęcherz moczowy czy ciąża i zgonił na pęcherz moczowy który mam zdrowy a to kilkutygodniowa ciąża.Do tego jego zdaniem gdy kobieta np w pierwszych tyg ma plamienia,czy małe krwawienie a nie kilkudniowy okres-to oznacza że nie jest w ciąży na sto procent,a to bzdura bo można mieć krwawienie.Tak samo uważa,że jeśli nie ma seksu to każde małżeństwo się rozwali-też kompletna bzdura.Także w zupełności odradzam!!

ocena sama mówi za siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam tego lekarza!!!!! Nie ma czasu dla pacjentki, w poczeklani mnóstwo kobiet czekających na wizytę. Trafiłam do niego by potwierdzic ciążę, nie dostałam skierowania na żadne badania ani nie założył karty ciąży kazał przyjść za miesiąc nie wspominając już że nie odpowiedział na moje żadne pytanie a wizyta trwała ok. 3 minut. Jedynym wyjściem było zmienić lekarza.

godny polecenia.konkretny.kawa na ławę.Pracuje w szpitalu,mozna na niego liczyć.

mlody ambitny pracowity. odpowiadal na telefony. zawsze pomocny. kompetentny i rzetelny. wizyty krotko na temat, ale jak mialam pytania to odpowiadal. ueazam ze bylam trudna pacjetka i pare razy dzwonilam do niego z problemem. prpwadzil moja ciaze.polecam.

Bardzo sympatyczny, wzbudzający zaufanie lekarz.

na prawde godny polecenia mozna na niego liczyc .mily i uprzejmy i pracuje w szpitalu

polecam dobry specjalista odbierał poród mojej zony.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz na którego zawsze mozna liczyć-polecam

przede wszystkim uprzejmy prowadzi juz drugą moją ciążę i jest w porządku.Nie ma problemu ze skierowaniami na badania lab.Jestem zadowolona i polecam jak równiez oddzial na którym dr pracuje i gdzie rodziałam córeczkę.Przesympatyczny personel i nowoczesny oddział.

DOBRY LEKARZ CHODZ MAŁO OPOWIADA O CHOROBIE

miły kompetentny po prostu super polecam kazdej pani

Właśnie znalazłam lekarza na lata!!! Profesjonalny, miły, ludzki, kompetentny ale jest jedna wada ma już za dużo pacjentek i trudno się do niego dostać. Pracuje w szpitalu i przyjmuje w przychodni przyszpitalnej - jest bardzo zabiegany. Szanuję go i ufam mu. Godny polecenia!

młody lekarz ale wydaje sie być konkretnym. Ogólnie zainteresowany pacjentkom i pomocny

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bardzo dobry lekarz miły uprzejmy dobrze wykonuje swoją prace przyjmuje w przychodni i szpitalu zawsze wszystko tłumaczy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny