lekarz Wojciech Mazik

Klaudia

04.09.2016

Lekarz godny polecenia, wszystko jest tak jak być powinno, jeden z najlepszych w Ostrowie. Wizyty krótkie, ale konkretne. Polecam szczerze.

anonim

01.03.2016

Gdy dostałam skierowanie na patologię ciąży ten lekarz mnie przyjmował i od razu byłam zaskoczona jego profesjonalizmem. Potem po wywoływaniu porodu, które nie wyszło zrobił mi cesarkę i wszystko jest w porządku, więc polecam. Zażartuje z pacjentką, wytłumaczy i jest delikatny.

Martyna

03.09.2015

Ten lekarz prowadzi moja pierwsza ciążę . Jestem z niego zadowolona. Wizyty krótkie i konkretne. Na wszystkie pytania udzieli mi odp. Bez problemu idzie się dodzwonić na telefon. Tak samo jest ze zwolnieniami chorobowym. Lekarz delikatny i cytologia u niego wcale nie boli ! Nie wiem kto wymyślił takie bzdury. Gorąco polecam lekarza na pierwszą wizytę. :-)

Magda

30.11.2014

Doktor,godny zaufania i polecenia, w przypadku do innych lekarzy pracujacych w szpitalu nawet nie ma go co porównywac... Naprawde polecam :))

Kasia

14.07.2014

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam. Sympatyczny, zabawny a przy tym kompetentny. Prowadzil nasza ciaze, a pozniej odbieral porod. Nie zamienilabym go na zadnego innego lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kalisz"?

lek. med.
Bogdan Zięba