lekarzWojciech Mazik

27 opinii

14.05.2013
15:51
  • 5

wart polecenia- w trakcie bardzo trudnego porodu wiedział co robić, uratował mi i synowi życie.

10.05.2013
23:19
  • 5

Byłam w przychodni u niego.bardzo miły i rzeczowy.skierował mnie na zabieg.chciałam żeby on go robł a on powiedział że jest najmłodszy na oddziale i każdy inny zrobi to lepiej i mam się nie martwić jakby go nie było.okazało się jednak że był.rzeczywiscie wizyta może za krótka zwłaszcza że długo się czeka ale konkretna.Polecam

09.05.2013
16:09
  • 5

Byłam niedawno u lek Wojciecha Mazika na pierwszej wizycie, strasznie się bałam. Od razu na wstępie powiedziałam, że się boję, doktor się uśmiechnął i powiedział, że nie taki diabeł straszny.. i rzeczywiście tak było. Przeprowadził ze mną "wywiad" , porozmawialiśmy sobie i zaczęło się badanie. Doktor Mazik był bardzo delikatny, wszystko tłumaczył, okazało się, że mam małą nadżerkę, którą pokazał mi na monitorze usg, rzeczywiście jest mikroskopijna. Powiedział, że mam się nie martwić, później wypisał tabletki antykoncepcyjne i spytał czy mam jeszcze jakieś pytania. Po wszystkim podziękowałam, a doktor miło się pożegnał. Polecam wszystkim, super lekarz ! Opanowany, podchodzi indywidualnie do pacjentki :)))

10.04.2013
17:04
  • 5

kilka tak temu prowadził moja ciążę. Wykonywał cesarskie cięcie, byłam bardzo zadowolona. Teraz leczę się u niego wizyta krótko i na temat(czasem za krótko i za mało na temat) ale prawda jest że wizyty nie są stresujace:)

04.04.2013
18:56
  • 5

Bardzo fajny i miły.To była moja pierwsza wizyta i byłam bardzo zestresowana ale dr rozładował atmosferę żartem na samym wejściu i było bezstresowo.Ogólnie kontaktowy i konkretny.Polecam.

display statlastseen stat