dr hab. Wojciech Mikuła

Ortopeda, Chirurg urazowy

3,7

12.07.2012

dr hab. W. Mikuła jest bardzo konkretny , diagnozuje trafnie , po operacji osobiście informuje pacjenta o przeprowadzonym zabiegu.

28.12.2009

Świetny specjalista i przy tym normalny człowiek (nie taki bufon jak większość konowałów).Konkretnie się z nim rozmawia, dużo mówi i po ludzku, także można zrozumieć o co chodzi. I nie oszukuje obiecując gruszki na wierzbie. A co do mnie, to tak zreperował mi nogę (po 6 zabiegach w innych klinikach prywatnych i 2 państwowych), że dziś z dziewczyną mogę chodzić na tańce i wreszcie żyję normalnie. Jak leżałem u niego na oddziale to słyszałem same dobre opinie o tym jak operuje. Normalny gość. Mogę go polecić w sprawach trudnych, tam gdzie inni lekarze ręce rozkładają i każą tylko czekać, obiecują jak Tusk, a człowiek jest kaleką wciąż. On jest super fachowcem, bezpośredni w obyciu i wrażliwy na nieszczęście. Nawet nie pytał się kto mnie tak spieprzył poprzednio.Długo myślał jak mnie zbadał i zobaczył wszystkie zdjęcia,potem klarownie pogadał, powiedział jak to widzi, co proponuje, zapisał w kolejkę, jak przyszedłem do szpitala to jeszcze raz mnie badał, następnego dnia operował, przy zabiegu ze mną gadał, dowcipkował,po zabiegu przychodził kilka razy, oglądał ranę, nawet sam założył potem gips.Cały czas miał dobry humor, umiał mnie pocieszyć.Opieprzył raz lekarza, że czegoś jakiegoś leku mi nie dał (zapomniał chyba,młody był), dbał o wszystko. Pozdrawiam wszystkich życząc im jak już muszą takiego doktora jak ten. Pełen SZACUN

Wojciech

12.09.2013

To tuman bez szkoły i bez wykształcenia! Cham i kutafon w czapeczce

To tuman bez szkoły i bez wykształcenia! Cham i kutafon w czapeczce

05.02.2013

Jest niegrzeczny, lekceważy pacjenta. Przez niego i jego kolegę lekarza mam zniszczone kolano.

19.01.2013

Jest świetny, nie mogłem chodzić a teraz biegam, pracuję a co najważniejsze nie boli mnie już noga. Dzięki Panie DOKTORZE.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Konstancin-Jeziorna"?

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49