Wojciech Romanowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
13 opinii

Dzięki dr Romanowskiemu wyszedłem z choroby, którą inni lekarze uznali za nie nadającą się do leczenie, pakując we mnie sterydy i metotreksat. Po kilku miesiącach leczenia i pobycie w placówce dr - praktycznie całkowita reemsja.

nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam

KOMPETENTNY,DUZA WIEDZA,SUPER CZŁOWIEK I LEKARZ, POLECAM !!!

Wspanialy doktor godny polecenia , jestem Jego pacjentką od 7 lat . [A.Sz.]

Bardzo polecam tego lekarza !! Bardzo duza wiedza na temat tego co robi :)

Zadowolenie maksymalne.Córka chora na toczeń rumieniowaty układowy ,jest pod stałą opieką, w tej chwili po zastosowaniu leków ma reemisję choroby.Mamy do dr Zaufanie.

jest to wspanialy lekarz lezalam u niego w szpitalu na rehabilitacji po operacji biodra poswieca bardzo duzo czasu pacjentowi jest zyczliwy i bardzo dobry fachowca moge go polecic z czystym sumieniem.

Pan doktor Wojciech Romanowski to wspaniały lekarz, bardzo kompetentny ale też przede wszystkim z wyjątkową cierpliwością do każdego pacjenta. Potrafi nie tylko leczyć ale co najważniejsze spokojnie wysłuchać i wtedy dopiero odopowiednio zająć się problemem pacjenta. Panie doktorze BARDZO dziękuje za wspaniałą opiekę już od prawie trzech lat. (K.J.)

Wspaniały specjalista.Profesjonalista w każdym calu, człowiek.

Bardzo dobry lekarz! Kompetentny i życzliwy.

słowa uznania to wspaniały lekarz polecam

super lekarz -polecam ,uprzejmy z zaangzowaniem podchodzi do problemu ,fachowiec

Dr. Wojciech Romanowski jest lekarzem który w pełni stosuje przysięgę Hipokratesa jest b. kompententny nietylko w dziedzinie reumatologii ale leczy całościowo i niejednokrotnie ratował życie wielu pacjentom i ma serce dla chrych.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny