dr n. med.Wojciech Smółka

Laryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
7 opinii

• 5

Dr W. Smółka przyjął mnie w gabinecie publicznego lecznictwa NFZ bez polecenia i muszę przyznać, że bardzo miło byłam zaskoczona. Poświęcił mi maksymalnie dużo czasu, wykazał się kompetencją, wytłumaczył mi bardzo dokładnie i ze zrozumieniem dla mnie podłoże powstania mojej choroby a przy tym był bardzo uprzejmy. To Lekarz któremu można zaufać i jeśli ktoś ma problem laryngologiczny to polecam skorzystanie z Jego pomocy. Mam dla tego Lekarza dużo szacunku.

• 5

Marzeniem każdego jest trafić to takiego lekarza jakim jest dr Smółka. To mądra osoba znająca się bardzo dobrze na tym co robi.

• 2
  • 2
  • 1

Niestety Pan doktor nie poświeca swoim pacjentom wystarczajacego czasu /wizyta w gabiniecie trwała 65 sekund/ i bagatelizuje ich dolegliwości.Piszę o wizycie w placówce publicznej. W przypadku zatkanego ucha kazał zakrapiać ucho (w aptece jest sto różnych środków do zakrapiania- to jego słowa) i przyjść po 2 tygodniach. Wizyta na następny dzień u innego lekarza polegała na wypłukaniu ucha i ból minął. Nie polecam tego lekarza być może wizyty w gabinecie prywatnym wyglądają inaczej, ale to nie powinno mieć znaczenia.

• 5

Gorąco polecam Pana Smółkę spełnił moje oczekiwania trafiłam do niego z polecenia i słyszałam o nim dużo pozytywnych opinii. Poświęcił mi dużo czasu wysłuchał, sympatyczny. Jeżeli zajdzie taka potrzeba będę się leczyć u Pana doktora.

• 5

ja jestem bardzo z niego zadowolona konkretny wie o czym mowi potrafi sluchac i wytlumaczyc u innych lekarzy napewno bym dostala antybiotyk i prosze sie pokazac jak sie znow cos bedzie dzialo a dr.Smolka odrazu mi kazal przyjechac na klinike na badania a u nas nie dosc ze terminy to jeszcze olewaja czlowieka ja go moge polecic z czystym sumieniem i duzo dobrych opini o nim slyszalam

• 5

Byłam kilkakrotnie leczona przez pana doktora. Zawsze był bardzo konkretny skutecznie mnie diagnozował i leczył. Leczy również moje dzieci.Poleciłam go moim znajomym i całe szczęscie, gdyz okazało się,ze ich ojciec leczony przez kogoś innego na chrypkę antybiotykami miał raka. Pan doktor szybko go skierował na klinikę do Katowic, gdzie pracuje, sam go zooperował. Juz minęly dwa lata i wszystko jest w porządku.

• 1

nie polecam nikomu tego lekarza!!!! jest beznadziejny, a swoich pacjentów ma głęboko w poważaniu. jego zaleceniem jest zapoznanie się w internecie z dolegliwością u pacjenta. poza tym jest olewaczem totalnym,wizyta trwa co najwyżej 2 minuty. moim zdaniem on sam potrzebuje pomocy:/

Gdzie przyjmuję

place 11

przychodnia lekarska MEDYCYNA

Alwernia
    50,050964919,5443079

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat