dr n. med. Wojciech Zieleniewski

Endokrynolog

Opinii5

02.01.2012

Mega kompetencja,szybkie i trafne decyzje,wyjątkowa uprzejmość i urok osobisty to cechy dr Zieleniewskiego!!!!!!

23.11.2011

Wspanialy lekarz uratowal mi zycie.Bylem w okropnym stanie z przysada jak mandarynka,wszystko wysiadlo organizm poddal sie.Pomocy udzielil mi p.Profesor.Zyje a on wspanialy mily.P;lecam!!!!!!!!!!!!

18.02.2011

Trzymajcie się daleko od niego. Poprzednie opinie napisał pewnie on sam. Największy oszust i krętacz jakiego poznałem.

11.12.2009

Świetny lekarz i człowiek. Zawsze znajduje czas dla pacjentów, tłumaczy zawiłe terminy medyczne, ma fach w jednym palcu.

21.07.2009

Miałam przyjemność poznać Pana doktora gdy byłam w bardzo złej kondycji po leczeniu w ICZMP w Łodzi, umówiłam się na wizytę prywatną pojechałam pełna obaw z częścią badań które nie wyglądały dobrze, Pan doktor wypytał mnie o moje dolegliwości obejrzał wyniki, uśmiechnął się i powiedział żebym się nie martwiła damy rade. Dostałam skierowanie do szpitala do Pana doktora na oddział do kliniki endokrynologi przy ul. Sterlinga, tam wykonano mi szereg badań, nie oszczędzano i wtedy Pan doktor postawił diagnozę nie potrzebne były końskie dawki hormonów jakie zapodano mi w Matce Polce czego omal nie przypłaciłam poważnym uszkodzeniem zdrowia. Doktor Zieleniewski przepisał mi odpowiednie leki i powoli wraca do zdrowia. Kiedy mam tylko jakąś wątpliwość, dzwonie lub udaję się na wizytę niestety prywatną bo żeby dostać się państwowo do Pana doktora to graniczy z cudem( to też świadczy że jest świetnym lekarzem).

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Łódź"?

Uni Med Zespół Gabinetów Lekarskich

Szpital Prywatny SALVE Łódź ul. Szparagowa 10
Cieszkowskiego 6 p. 28
Klinika Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej ICZMP

Łódź
MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów
ul. Narutowicza 42

NZOZ MEDICOVER