dr n. med. Wojciech Zimakowski

Neurolog

Polecam tego lekarza. Godzinna wizyta u niego to czysta przyjemność. Dobrze jak przywieziesz ze sobą rtg, rezonans. Ten lekarz słucha pacjenta. Dokładnie zbadał mój kręgosłup. Wyjaśnił przyczyny moich dolegliwości. Po dwóch wizytach i zaleconych regularnych prostych ćwiczeniach ustąpiło drętwienie nogi i bóle kręgosłupa. Nie żałuje 150 złotych za wizytę . Polecam wszystkim , którym lekarze sugerują ,że operacja jest konieczna. Za nim zdecydujesz się na operację spróbuj terapii manualnej .Naprawdę warto.

Wspanialy lekarz, profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu, do tego ciepły i empatyczny, po jednej wizycie i pokazaniu przed Doktora ćwiczenia moje " igły" z całego ciała ustąpiły po kilku dniach ( inny lekarz przepisał mi tabletki ) Co ważne,Pan Doktor zaproponował leczenie niefarmalogiczne gdyby objawy nie ustępowały. Wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy neurologiczne będe polecała tego specjalistę.

dziękuję Bogu, że znalazłem namiary na dr. Zimakowskiego, który uwolnił mnie od trwającego pół roku bólu kręgosłupa , do tego stopnia, że nie mogłem już stać i chodzić.Leczyłem się w poradni bólu dostałem 4 blokady, brałem po kilkanaście tabletek przeciwbólowych i cierpiałem. Taki doktor to skarb.

bardzo dobry specjalista. mialam problemy z kregoslupem-kregi szyjne. mieszkam za granica tamtejsi lekarze zalecali mi zastrzyki i srodki przeciwbolowe a w koncu zabieg operacyjny. do pana dr ziemakowskiego trafilam przypadkowo wystarczylo kilka zaleconych cwiczen i dolegliwosci ustapily minelo juz kilkanascie lat a ja dalej cwicze systematycznie i nie mam zadnych dolegliwosci.polecam.wdzieczna pacjentka

Zboczeniec i oblech, odradzam, klepanie po tylku w formie "zartu" lub POKAZYWANIE na tylek dotykaniem dlonia to juz naruszenie.

Jestem zdziwiona tymi negatywnymi komentarzami,zwłaszcza tym o molestowaniu.To naprawdę bardzo profesjonalny lekarz.Przez 4 lata miałam powazny problem ze stawem biodrowym,miałam takie bóle,że plakałam po nocach,kilku minutowe stanie sprawiało mi niesamowity ból.Cała noga od biodra do palców była jak nie moja,drętwa,z ciągłym promieniowaniem i ciągnięciem.Byłam u kilku lekarzy,nikt nie mógł mi pomóc bo w badaniach nic nie wyszło,wszystko ok.A dr Zimakowski obejrzał zdjęcia rtg,zbadał mnie,nastawił kręgosłup,pokazał ćwiczenia i po 2 dniach ja nie wiedziałam i nie wiem do tej pory,a minęło już pół roku,co to ból.Tak więc naprawdę idźcie do tego lekarza bo naprawdę warto.Gdybym musiała zapłaciłabym nawet 300 zł.Jest wart swojej ceny.A poza tym wszystkim naprawdę bardzo miły i sympatyczny człowiek.

Dziękuję za zaangażowanie, pomoc medyczną i przede wszystkim wsparcie. Oby było jak najwięcej takich lekarzy w tak odpowiedzialnym zawodzie, gdzie wiedza i umiejętności muszą być poparte szczerą chęcią niesienia pomocy.

Doktor Zimakwski to najlepszy człowiek jakiego znam. Oprócz wiedzy i kompetencji posiada rzadka cechę - jest ludzki i miłosierny. Jeśli ktoś szuka lekarza delikatnego, cierpliwego - to strzał w dziesiątkę. ma ogromną intuicję lekarską. Ja zawsze mam ochotę do Niego wracać. Justyna

Justyna

ten lekarz to jakas pomyłka!!! w ogole co to za lekarz ktory przymuje TYLKO prywatnie? 150 zl za 5 minut to chyba lekka przesada? Specjalnie jechalam do niego z Elblaga do Braniewa - nie wytlumaczyl mi co mi dolega, strzelal hipotezy, pokazal pare nijakich cwiczen i kazal przyjsc na druga wizyte. Jak sie dopytywalam na drugiej wizycie co to dokladnie jest to mi powiedzial ze cytuje : "napiecie tkanek miekkich, przejdzie pani bol ale nei wiem kiedy, pewnie mowimy tutja o tygodniach.... " , no ja dziekuje bardzo. Na drugiej wizycie znowu to samo! Nastawianie rzekome kregoslupa, ktore nic w moim przypadku nie dalo i pokaz kolejnych paru idiotycznych cwiczen. WIEM CO MOWIE BO JESTEM REHABILITANTKA A TEN PAN KAZDEMU PACJENTOWI WCISKA TA SAMA SPIEWKE! odradzam!!!!!!!
Pomogl mi wykwalifikowany rehbilitant po fachu poprzez igloterapie, po ktorej problem zniknal po 1 wizycie za 50 zl... u niego STRACILAM 300 zl!!! Takich lekarzy powinno sie unikac jak ognia!
Acha no i nie wspomne ze niezlecil nawet zadnego badania... tragedia!

Wspaniały lekarz i człowiek. Pomógł mi odzyskać sprawność ruchową. Gorąco polecam.