dr n. med.Wojciech Zimakowski

Neurolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
30 opinii

• 5

bardzo dobry specjalista. mialam problemy z kregoslupem-kregi szyjne. mieszkam za granica tamtejsi lekarze zalecali mi zastrzyki i srodki przeciwbolowe a w koncu zabieg operacyjny. do pana dr ziemakowskiego trafilam przypadkowo wystarczylo kilka zaleconych cwiczen i dolegliwosci ustapily minelo juz kilkanascie lat a ja dalej cwicze systematycznie i nie mam zadnych dolegliwosci.polecam.wdzieczna pacjentka

• 1

Zboczeniec i oblech, odradzam, klepanie po tylku w formie "zartu" lub POKAZYWANIE na tylek dotykaniem dlonia to juz naruszenie.

• 5

Jestem zdziwiona tymi negatywnymi komentarzami,zwłaszcza tym o molestowaniu.To naprawdę bardzo profesjonalny lekarz.Przez 4 lata miałam powazny problem ze stawem biodrowym,miałam takie bóle,że plakałam po nocach,kilku minutowe stanie sprawiało mi niesamowity ból.Cała noga od biodra do palców była jak nie moja,drętwa,z ciągłym promieniowaniem i ciągnięciem.Byłam u kilku lekarzy,nikt nie mógł mi pomóc bo w badaniach nic nie wyszło,wszystko ok.A dr Zimakowski obejrzał zdjęcia rtg,zbadał mnie,nastawił kręgosłup,pokazał ćwiczenia i po 2 dniach ja nie wiedziałam i nie wiem do tej pory,a minęło już pół roku,co to ból.Tak więc naprawdę idźcie do tego lekarza bo naprawdę warto.Gdybym musiała zapłaciłabym nawet 300 zł.Jest wart swojej ceny.A poza tym wszystkim naprawdę bardzo miły i sympatyczny człowiek.

• 5

Dziękuję za zaangażowanie, pomoc medyczną i przede wszystkim wsparcie. Oby było jak najwięcej takich lekarzy w tak odpowiedzialnym zawodzie, gdzie wiedza i umiejętności muszą być poparte szczerą chęcią niesienia pomocy.

• 5

Doktor Zimakwski to najlepszy człowiek jakiego znam. Oprócz wiedzy i kompetencji posiada rzadka cechę - jest ludzki i miłosierny. Jeśli ktoś szuka lekarza delikatnego, cierpliwego - to strzał w dziesiątkę. ma ogromną intuicję lekarską. Ja zawsze mam ochotę do Niego wracać. Justyna

• 1

ten lekarz to jakas pomyłka!!! w ogole co to za lekarz ktory przymuje TYLKO prywatnie? 150 zl za 5 minut to chyba lekka przesada? Specjalnie jechalam do niego z Elblaga do Braniewa - nie wytlumaczyl mi co mi dolega, strzelal hipotezy, pokazal pare nijakich cwiczen i kazal przyjsc na druga wizyte. Jak sie dopytywalam na drugiej wizycie co to dokladnie jest to mi powiedzial ze cytuje : "napiecie tkanek miekkich, przejdzie pani bol ale nei wiem kiedy, pewnie mowimy tutja o tygodniach.... " , no ja dziekuje bardzo. Na drugiej wizycie znowu to samo! Nastawianie rzekome kregoslupa, ktore nic w moim przypadku nie dalo i pokaz kolejnych paru idiotycznych cwiczen. WIEM CO MOWIE BO JESTEM REHABILITANTKA A TEN PAN KAZDEMU PACJENTOWI WCISKA TA SAMA SPIEWKE! odradzam!!!!!!! Pomogl mi wykwalifikowany rehbilitant po fachu poprzez igloterapie, po ktorej problem zniknal po 1 wizycie za 50 zl... u niego STRACILAM 300 zl!!! Takich lekarzy powinno sie unikac jak ognia! Acha no i nie wspomne ze niezlecil nawet zadnego badania... tragedia!

• 5

Wspaniały lekarz i człowiek. Pomógł mi odzyskać sprawność ruchową. Gorąco polecam.

• 3
  • 1

A ja się zastanawiam co to za lekarz, który przyjmuje tylko i wyłącznie prywatnie. Nie ma przecież kontaktu rozwojowego w swojej specjalności. Jakoś nie przekonał mnie do siebie. Tym bardziej, gdy zorientowałam się, że wykorzystuje każdy moment na trzymaniu swoich łapsk na moim ciele :/ Jest duża różnica pomiędzy rutynowym badaniem, a ... molestowaniem. Byłam po raz pierwszy i zdecydowanie ostatni. 100 zł za wizytę, to stanowczo za wiele! Za przekazanie informacji, jakie znajdę w internecie i za pokazanie 3 ćwiczeń?! Na następnej wizycie miałam poznać następne 3 ćwiczenia i znowu 100 zł! itd. Nie polecam i ostrzegam panie (chyba, że to lubicie).

• 5

Wspanialy lekarz i czlowiek. Zaluje bardzo, ze nie trafilam do niego wczesniej.

• 5

Nie pomogły zastrzyki, prądy i inna rehabilitacja.Pomógł Pan dr. Zimakowski. Dziękuję i szczerze polecam I.D. Morąg

• 5

Profesjonalista w każdym calu. Miły, rzeczowy, kompetentny, lekarz z powołania. Po drugiej wizycie nie wiedziałam, co to ból kręgosłupa. A wcześniej nie mogłam się wyprostować, wstać z łóżka. Każda zwykła czynność sprawiała mi ból i nie pozwalała normalnie funkcjonować. Doktor Zimakowski pozwolił mi znów cieszyć się zdrowiem i zapomnieć o bólu.

• 5

Widzę dobre efekty zarówno na sobie jak i na moim ojcu. Zdiagnozował to czego inni nie potrafili i wprowadził właściwe leczenie. Teraz polecam doktora wszystkim znajomym.

• 1

Uratował syna mojej przyjaciółki przed kalectwem

• 5

BARDZO DOBRY LEKARZ POTRAFI DOTRZEĆ DO PACJĘTA NIE MA PROBLEMU Z WIZYTAMI POLECAM WSZYSTKIM

• 5

Świetny specjalista, bardzo miły i kompetentny. Po prostu fachowiec.Polecam!

• 5

Prawdziwy specjalista, byłam u niego kilka razy , są efekty , normalnie funkcjonuję. Nie wiem teraz co to ból kręgosłupa. Wystarczy zaufać temu lekarzowi i stosować się do jego zaleceń. Polecam sedecznie :)

• 5

Kwintesencja profesjonalizmu... Dzięki doktorze za wszystko.

• 5

Prawdziwy lekarz-zawsze poważnie traktuje pacjenta, rozumie jego problem. Od kilku lat co pewien czas odwiedzam gabinet Pana Doktora i zawsze gdy zachodzi potrzeba konsultacji neurologicznej wybieram właśnie tego lekarza.Super specjalista.Pełna kultura osobista.

• 5

dr Zimakowski jest wzorem dla innych lekarzy, życzyłabym sobie, aby wszyscy lekarze pracowali z takim sercem i poświęceniem dla pacjenta. Polecam!

• 5

Wyleczył mnie z porażenie nerwu twarzowego, przyjął szybko, poza kolejnością. Polecam

• 5

Świetny lekarz, bardzo duża wiedza. Muszę napisać że trafiłem do niego dość późno, ponieważ wcześniej przerabiałem 4!!! neurologów i żaden nie wiedział co mi jest tylko przepisywali tabletki... Dobiero dr Zimakowski prawidłowo zdiagnozował dolegliwość i bardzo mi pomógł. Jeździłem do niego kilkaset kilometrów- warto było

• 5

Świetny lekarz.Profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu.Jest kompetentny i wie co robi.Polecam.

• 5

Rewelacyjny lekarz. Niezwykle ludzki, pełen empatii. Ogromna wiedza. Miałam silne bóle w okolicach kręggosłupa i całego tułowia, nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Chodziłam z kulą. Dziś powróciłam do zdrowia i do pracy. W ciągu dwóch miesięcy.

• 5

Wystarczyło tylko perę specjalnych ćwiczeń i wszystkie dolegliwości kręgosłupa mi odeszły. Mogłem zacząć uprawiać sporty wyczynowe. Inni lekarze chcieli robić mi operację i szprycowali mnie lekami przeciwbólowymi. Dzięki ! :)

• 3

przedewszystkim doswiadczony .Bylam na 3 wizytach zaufalam sa efekty

• 2

potrawi zdjac bol z niejednego kregoslupa ale nie polecam kazdemu .

• 1

To okropny lekarz myśli tylko jak z ludzi kase zedrzec.

• 5

Jest bardzo dobrym neurologiem,osobiście polecam.

• 5

kochanl lepszego lekarza po prostu nie ma wystarczy jedna wizyta a juz zawsze bedziecie do niego wracac wspanialy lekarz i czlowiek jezeli jest to mozliwe kazdego stawia na nogi i naprawde zna sie dobrze natym co robi uwiezcie mi uratowal mnie przed nie jedna opercja moge normalnie funkcjonowac i cieszyc sie zyciem bez operacji ktura miala byc nie unikniona .

• 5

to dobry lekarz polecam innym

Gdzie przyjmuję

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat