lekarz Zbigniew Kossakowski

Lekarz rodzinny

3,9

01.03.2012

odradzam. w moim przypadku po kilku błędnie wystawionych diagnozach zmieniłam przychodnię. faktycznie wzbudza zaufanie, lubią go szczególnie panie ale kompetencje na bardzo niskim poziomie.

20.02.2012

nie polecam tego lekarza zbywa pacjentów długo trzeba czekać na wizytę nie chce wypisywać skierowań ani recept

18.12.2011

Najlepszy lekarz jakiego znam !!! Jest bardzo cierpliwy i dokładny, zanim przepisze leki dokładnie zbada i wypyta o najdrobniejszy szczegół, który może mieć związek z chorobą. Antybiotyk przepisuje w ostateczności. Polecam !!!

17.12.2011

poprosilam go o skierowanie do szpitale dla 2 miesięcznej corci bo na usg brzusznym wykryto u niej guzy na watrobie stwierdził że nie widzi takiej potzreby czekałam dwa miesiące do poradni gastrologicznej ( oczewisiciedo do poradni gastrologicznej skierowanie dostalam od innego lekarza bo on twierdził ...

( oczewisiciedo do poradni gastrologicznej skierowanie dostalam od innego lekarza bo on twierdził że nic sie nie dzieje i to normalnie.) Dziś leczymy się w szpitaluna odziele onkologicznym z podejrzeniem o nowotworze wątroby a wiadomo że czym wcześniej wykryty rak tym wiekszy % w powodzeniu w leczeniu. Nie chce wypisywać skierowań po ceserce kazał mi isć do szpitala gdzie urodzilam córke po skierowanie bo stwierdził że jak oni zlecili badanie to oni powinni mi wypisać skierowanie. przez miesiąć czasu mojej córce nie oprzechodzil kaszel on nie widział potrzeby podanie dla niej jakiegoś leku od kaszlu bo stwierdził że na przeziębienie wystarczy siedzieć z dzieckiem w domu nikomu go nie polecam krowa która dużo mowi malo mleka daja on dużo mówi mało robi wyrobł sobie opinie i olewa juz sobie pacjetów !!!!!!!!

14.03.2011

bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podchodzi za każdym razem do pacjenta. polecam tego lekarza jezeli chodzi o leczenie dzieci.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Białystok"?

NZOZ Praktyka Lekarska "Białostoczek"
ul. Radzymińska16
Białystok

niepubliczny zakład podstawowej opieki zdrowotnej
Antoniukowska 11a

Urszula Wierzba