Zbigniew Piasta

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.15
26 opinii

Ten lekarz to farsa! Zrobił mi USG kolana i stwierdził, że wszystko jest w porządku i przepisał prądy, lasery etc.. Po jakimś czasie stwierdzono u mnie uszkodzenie więzadła krzyżowego tylnego. Pozatym wręczył na odchodne paragon z kupki przygotowanych już wydrukowanych i na prośbę o zdjęcie z USG powiedział że nie wydrukuje bo i tak jest OK wszystko więc nie jest mi potrzebne. Zero profesjonalizmu! Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Zdecydowanie nie polecam tego "lekarza". Nie przeprowadził badania po urazie kręgosłupa. Przejrzał jedynie pobieżnie kliszę i nie przepisał żadnych leków. Wizyta trwała jedynie 2 minuty, a kosztowała 100 zł. Na szczęście następnego dnia trafiłem do ortopedy z prawdziwego zdarzenia, który dokładnie mnie przebadał oraz przepisał leki. Miał czas i chęć aby omówić mój stan zdrowia.

Odradzam prywatne leczenie, tudzież badanie. Spędziłem w gabinecie może z 5 minut, a USG kolana trwało raptem 3. Opis mojej dolegliwości został umieszczony na skrawku papieru, odręcznie i ujęty był jednym zdaniem. Profesjonalnie wykonane USG trwa co najmniej 10 minut, a bardzo szczegółowy opis mieści się na jednej stronie A4 (drukiem). Każda wizyta trwa do 5 minut, a koszt takiej przyjemności to 120 zł. Zdecydowanie odradzam prywatną wizytę w fabryce pieniędzy tego Pana.

Uchronił moją córcię od bezpodstawnego noszenia szyny.

uważam, że to jest bardzo dobry lekarz. Wyleczył moją córeczkę, obyło się bez operacji. Jestem mu bardzo wdzięczna. Lekarz ma dużą wiedzę i zrobi wszystko, żeby wyleczyć chorego!!!!

Wspaniały lekarz, jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia,uważam, że jest to wspaniały specjalista, który ma dużą wiedzę i cechuje Go profesjonalne podejście do problemu.Gorąco polecam tego lekarza!!

Lekarz owszem jest sympatyczny, uprzejmy ale tak jak nic nie wiedziałam przed wizytą tak nic nie wiem po wizycie w gabinecie na temat nóżek córeczki. Lekarz powiedział, że wszystko jest dobrze ale żebym przyszła jesienią to może zalecimy wkładki. No to jest coś czy nie ma?

wspaniały lekarz, szkoda, że takich sumiennychi bezinteresownych lekarzy już prawie nie ma.

beznadziejny wizyta trawala 1 minute i dowidzenia

Fachowe podejście to tematu. Dzięki tej wizycie obeszło się bez operacji mojej córeczki. Mimo tego ,że wizyta bardzo krótka to jednak konkretna i na temat. Przeprowadzone USG potwierdziło jego wnioski ,ze obejdzie się bez zabiegu. Dziękuje Panie Doktorze !!

Wizyta była chyba jakimś żartem. Zapłaciłam 100 zł za zwolnienie z wf-u i za dosłownie poklepanie mnie po plecach. Zdecydowanie odradzam

szybko, kiepsko i zdecydowanie nie polecam

jestem zadowolona ,pan doktor doprowadził moje kolano do uzytku . teraz zapisze córke

Beznadziejny znudzony tym co robi lekarz (o ile da go sie tak wogole nazwac) pazerny wrecz popsuty bym powiedzial.Byłem z dzidziusiem na usg bioderek dosłownie po min nas tam nie było z laski po 3 sekundy z kazdej strony zobaczył ''tu jest dobrze tu tez'' i tyle zero jakiego kolwiek zainteresowania zeby przyjrzec sie dziecku,a byla to wizyta prywatna nie chce nawet mowic jak bysmy byli na nfz.Bylem w zyciu u wielu ortopedow ale tego stanowczo odradzam szczerze to nie mam słow na niego

Sympatyczny. Byłam na wizycie publicznej i muszę powiedzieć, że nie dał odczuć, że jestem z tego powodu niemile widziana itp.

Moja wizyta nie trwała dłużej niż trzy minuty.

Wspaniały lekarz ,ale za pieniądze.Bo za darmo to nie wie czy to pan czy pani.

nie jestem zadowolona, dal mi do zrozumienia ze jak nie przyjde do niego prywatnie to nici z leczenia... po co on jest lekarzem?

Wspaniały lekarz !!! Dzięki niemu moja córeczka uniknęła operacji!

Z całą pewnością lekarz godny polecenia!

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu, dzieki niemu mogę chodzić. mógłbym pisać jeszcze wiele superlatyw, ale to po prostu świetny lekarz

Zlekcewazyl problem..., nie zbadal dokladnie, przepisal leki, kazal przyjsc znow (nawet nie bedzie wiedzial co dostalam) i jaka byla histora choroby...

Kompetentny, rzeczowy, przyzwoity człowiek.

Najlepszy lekarz na świecie!!! Jestem jego pacjętką od 9 lat. Miałam 11 lat jak operował moje biodro i dzięki Panu Doktorowi dziś mogę chodzić!!! Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty!!!

Wspaniały lekarz. Ma doskonały kontakt z ludzmi w każdym wieku. Solidna ręka chirurga i ortopedy. Polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny