lekarz Zbigniew Piasta

2,9
3,6

aneta

21.03.2016

Absolutnie nie polecam!! Nie wykrył u mojego dziecka wady bioderek. nie zauważył, że ma wade stopy- stopa pieto-koslawa, a po zwróceniu uwagi powiedział, ze przecież wszystko w porządku. Po 3 dniach poszłam na wizytę u innego lekarza, który skierował mulcha na leczenie (stopy), które trwało ...

Absolutnie nie polecam!!
Po 3 dniach poszłam na wizytę u innego lekarza, który skierował mulcha na leczenie (stopy), które trwało 3 miesiące.

04.11.2015

Uważam, że Pan doktor Piasta jest lekarzem godnym polecenia. Jest miły i uprzejmy. Badam się u Niego od kilku lat i jest zadowolona. Bardzo mi pomaga.

31.01.2015

Takiego lekarza juz dawno nie spotkalam aby nastepny zero oceny medycznej.tak to i ja potrafie bez studiow medycznych.

medycznych.

Maciek

19.11.2014

Ten lekarz to farsa! Zrobił mi USG kolana i stwierdził, że wszystko jest w porządku i przepisał prądy, lasery etc.. Po jakimś czasie stwierdzono u mnie uszkodzenie więzadła krzyżowego tylnego. Pozatym wręczył na odchodne paragon z kupki przygotowanych już wydrukowanych i na prośbę o zdjęcie z USG powiedział że nie wydrukuje bo i tak jest OK wszystko więc nie jest mi potrzebne. Zero profesjonalizmu! Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

31.07.2012

Wspaniały lekarz, jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia,uważam, że jest to wspaniały specjalista, który ma dużą wiedzę i cechuje Go profesjonalne podejście do problemu.Gorąco polecam tego lekarza!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Radom"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
aleksandrowicza