lekarz Zbigniew Sankowski

Alergolog

11 06 2019 bardzo bardzo dobry lekarz było to moje pierwsze spotkanie z p doktorem specjalista z ogromną wiedzą kto szuka ąlergologa to 10 na 10 godny polecenia

Witam. Na samym początku chciał bym zaznaczyć, że ten komentarz nie ma na celu oczerniania tego"specjalisty" a jedynie udzielenie cennej rady. Ten Pan za wizytę bierze ok 180zł, cena ta oczywiście nie obejmuje pozostałych badań. Wszystko będzie was kosztowało ok 500zł. Usłyszycie, że zawsze jest do waszej dyspozycji i jeśli tylko macie jakiś problem to możecie przychodzić. Mój brat jest od urodzenia niepełnosprawny. Rodzice udali się z nim do tego specjalisty ponieważ się dusił i nic nie mógł jeść. Myśleliśmy, że to alergia. Skasował ich 180zł za wizytę i za ...

Witam.
Ten Pan za wizytę bierze ok 180zł, cena ta oczywiście nie obejmuje pozostałych badań. Wszystko będzie was kosztowało ok 500zł. Usłyszycie, że zawsze jest do waszej dyspozycji i jeśli tylko macie jakiś problem to możecie przychodzić. Mój brat jest od urodzenia niepełnosprawny. Rodzice udali się z nim do tego specjalisty ponieważ się dusił i nic nie mógł jeść. Myśleliśmy, że to alergia. Skasował ich 180zł za wizytę i za pozostałe badania 300zł.. nie mówiąc już o lekach które też nie są tanie. Bratu oczywiście nie przeszło. Poszli więc na wizytę ponowną. W odpowiedzi usłyszeli, że jest on wybrykiem natury i po prostu powinniśmy dać mu umrzeć. Dodał, że w Stanach wiele by zapłacili żeby go zbadać bo dzieci z jego wadą żyją kilka dni a mój brat ma 17 lat. Dodał również żeby moi rodzice nie przychodzili więcej.
Ten człowiek nie ma uczuć. Sam bym tak nie potraktował najgorszego wroga tak jak on potraktował chorego od urodzenia chłopca.

Kompetentny, profesjonalny, konkretny. Świetny lekarz.

Kompetentny, profesjonalny, konkretny. Świetny lekarz.

WSPANIAŁY LEKARZ , PROFESJONALISTA , DOBRY CZŁOWIEK I LEKARZ

WSPANIAŁY LEKARZ , PROFESJONALISTA , DOBRY CZŁOWIEK I LEKARZ

Ja chodziłam pare lat temu do Pana dr Sankowskiego i bardzo polecam, potrafi słuchać i dobrać metodę leczenia dobrą dla pacjenta, także wg jego wymagań, ja bardzo nie chciałam sterydów i udało się bez ! Kiedy inni lekarze tylko to mi przepisywali. Ja bardzo dobrze wspominam i w razie problemów tylko do pana doktora pójdę !!

Najlepszy na Pomorzu.Wyleczył moje dziecko,odstawil sterydy.Polecam

Najlepszy na Pomorzu.Wyleczył moje dziecko,odstawil sterydy.Polecam

Lekarz rewelacja, synek jest stałym pacjętem dr Sankowskiego i od prawie dwóch lat nie miał ataku duszności.

JEST TO LEKARZ ,KTÓRY ODPOWIE NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA KOMPLEKSOWO I DOGŁĘBNIE.

Jestem stałą pacjentką od wielu lat. Jestem alergikiem i astmatykiem. Lekarza może niekonwencjonalny ale b.skuteczny, kompetentny. Polecam tego specjalistę.

Jest bardzo dobrym specjalistą. Dotradził moim dzieciom we wszystkim. Dikładnie i sumiennie podchodzi do leczenia.