Zbigniew Świątek-Brzeziński

Kardiolog, Pediatra

Żadnych zastrzeżeń do wizyty i do lekarza. Człowiek godny podziwu za wyrozumiałość, za dobre i spokojne tłumaczenie przypadłości choroby. Pan Doktor spokojny i kompetentny. Polecam, polecam polecam. Cena adekwatna do wykonanych badań i wizyty. Pozdrawiam

Polecam, polecam polecam.
Cena adekwatna do wykonanych badań i wizyty.
Pozdrawiam

Pan doktor super lekarz bardzo dobre podejscie do dzieci profesjonalista dziekujemy Panie doktorze za poświęcony czas

Takich lekarzy powinno być więcej! Pan dr oddaje całego siebie, całe swoje serce aby wyleczyć dzieci. To jest lekarz z powołania!!! Polecam, gdyż moje dzieci stara się leczyć bez antybiotyku.

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz, a to przede wszystkim najważniejsze cechy osoby, której powierzamy zdrowie swojego dziecka. Moja córeczka jest już po operacji i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że to jeden z najlepszych lekarzy

Jesteśmy z córką po wizycie u dr. Zbigniewa Brzezińskiego i jesteśmy pod wrażeniem. Pan doktor niesamowicie sympatyczny,kompetetny, nie liczy czasu, wizyta przebiegła miło piszę o tym ponieważ moja córka boi się chodzić do lekarzy. .Cieszymy się, że w końcu udało nam się trafić do tak mądrego lekarza. POLECAMY z czystym sumieniem

Bardzo dobry lekarz, wyjątkowy człowiek o wysokiej kulturze i niezwykłej cierpliwości do dzieci.........................................................................................................................................

Bardzo miły,rzetelny,fachowiec-po prostu lekarz z powołania ,grzecznie tłumaczy przebieg choroby i metody jej leczenia.Jest uprzejmy i kompetentny.

Świetny lekarz, miły i bardzo wyrozumiały. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Leczy dzieci, ale bardzo zależało mi , aby przyjął żonę . Polecam

Wizyta nie doszla do skutku bo lekarz najpierw kazal czekac przed bramka na posesje dokladnie do czasu umowionej wizyty (wowczas laskawie raczyl otworzyc domofonem drzwi, wczesniej nikt nie odpowiadal na dzwonki), a nastepnie po wpuszczeniu na posesje zamknal drzwi przed nosem mowiac, cytuje "trzeba czekac". Ani slowa dzien dobry, ani przepraszam za kolejne czekanie...nic! Po 15 minutach siedzenia w poczekalni poprostu spakowalismy sie z naszym malym dzieckiem i wyszlismy! Kolejne minuty spedzilismy przed bramka wyjsciowa z posesji, by raczono otworzyc je domofonem. Dodam, ze wizyta miala byc prywatna, ktorej koszt wynosil 200zl. Oceniam tutaj tylko i wylacznie kulture i podejscie lekarza do pacjenta. U tego Pana wymienione rzeczy sa na zenujacym poziomie!

Polecam tego lekarza. Godny zaufania, cierpliwy dla dzieci !!!!!!

Polecam tego lekarza. Godny zaufania, cierpliwy dla dzieci !!!!!!