Zbigniew Wyrzykowski

2.7/5
Średnia:
2.95
10 opinii

Nie polecam, może i doktor jest dobrym specjalistą ale jego podejście do pacjenta - tragedia.. 5 minut trwa wizyta, zapłacić i do widzenia.. Nie odpowiada na pytania, a dopytuje o prywatne życie - co nie jest celem wizyty i tyle.. Byłam drugi raz po długiej przerwie, ale wizyta była podobna.. Nie pojawie się tam więcej.. Zero zaleceń na opisane przeze mnie dolegliwości oczu, jedynie co aby kupić okulary u NIEGO i najlepiej zrobić operację laserową, kolejny raz namawiał. Jak powiedziałam że mnie w tej chwili na nią nie stać usłyszałam - za mało pani zarabia.. Bez komentarza!

Odradzam!! Rodzinna maszyna do zarabiania pieniedzy Przed zabiegiem obiecuja cuda a po zabiegu robia z czlowieka wariata Nie spotkalem tak aroganckiego czlowieka

Świetny lekarz, kompetentny i uprzejmy. Duży plus za ogromną cierpliwość.

Lekarz może i byłby godny polecenia, gdyby choć trochę czasu poświęcił pacjentowi. Wizyta trwała 3 minuty i ograniczyła sie do zajrzenia do oka. Troche drogie 3 minuty!

Kontrolne badanie mające sprawdzić czy wada wzroku się nie zmieniła u dr Wyrzykowskiego trwa 2 minuty. Przeprowadza on komputerowe badanie wzroku i na tej podstawie wystawia receptę na okulary. Takie badanie można wykonać za darmo w prawie każdym salonie optycznym przed zakupem okularów. Osobom, które chcą właściwie dobrać okulary polecam wizytę u optometrysty, do okulisty warto wybrać się raz na jakiś czas żeby obejrzał dno oka. Ja niestety będę musiał iść po raz drugi, bo na wizytę u dr Wyrzykowskiego wydałem niepotrzebnie pieniądze.

zdecydowanie polecam !!! profesjonalista w każdym calu

polecam, dobry specjalista,wzbudza zaufanie,

jedyny tak profesjonalny lekarz kulista w Sieradzu, "przetestowałam" niemal wszystkich i ten jest zdecydowanie najlepszy.

Ściąga kupę kasy za nic (nawet bez badania komputerowego). Słaby kontakt, pokazuje wyższość nad pacjentem

okulista powinien leczyć, a nie tylko przyjmować w gabinecie, szczególnie ładne kobiety...

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny