dr n. med. Zdzisław Kawecki

Neurochirurg, Ortopeda

monika

01.03.2016

Bardzo supermiły i uprzejmy a do tego kompetentny.pomógł mojemu mężowi od razy,dal zastrzyki i leczenie.godny polecenia.

Ewa

26.02.2014

Mnie lubi, nie mam z nim najmniejszego problemu. Nie przepada za moim mężem, czasem to widać. No ale nie to jest w lekarzu najważniejsze. Zapytany odpowie i wyjaśni wątpliwości, w innym przypadku raczej nie odzywa się wcale. To wszystko i tak jest nieważne, gdyż jest ...

To wszystko i tak jest nieważne, gdyż jest specjalistą na skalę światową, ma złote ręce. Na pierwszym miejscu stoi dobro pacjenta a nie standardowe zalecenia.

Może i nie ma podejścia do rodziców a może i dzieci, ale to nie uprzejmości ratują życie i zdrowie.

Anonim

08.10.2009

PRZYSZLIŚMY DO DOKTORA Z MIESIĘCZNYM NIEMOWLAKIEM ZANIEPOKOJENI STANEM DZIECKA. NA NASZE PYTANIE O LECZENIE DZIECKA I O TO CZY TRZEBA JE REHABILITOWAĆ DOKTOR ODPOWIEDZIAŁ CYTUJĘ :''JAKIE PAN SOBIE ZROBIŁ DZIECKO TAKIE PAN MA'' POTEM OKAZAŁO SIĘ, ZE DZIECKO OD URODZENIA POWINNO BYĆ REHABILITOWANE ALE O TYM DOWIEDZIELIŚMY SIĘ OD INNEGO SPECJALISTY.NIC NIE UDZIELIŁ INFORMACJI O CHOROBIE DZIECKA. TAK JAK PRZED WIZYTĄ ZOSTALIŚMY TYLKO Z NIEZROZUMIAŁĄ DLA PRZECIĘTNEGO CZŁOWIEKA NAZWĄ CHOROBY. MOŻE JEST DOBRYM SPECJALISTOM W SWOJEJ DZIEDZINIE ALE PODEJŚCIE DO RODZICÓW MAŁYCH PACJENTÓW JEST KARYGODNE I NIE PROFESJONALNE. MOŻE MIAŁ ZŁY HUMOR TEGO NIE WIEM. MY BYLIŚMY MILI WIĘC NA PEWNO NIE SPROWOKOWALIŚMY GO DO TAKIEGO ZACHOWANIA. O CHOROBIE I SPOSOBIE LECZENIA MOJEGO DZIECKA DOWIEDZIELIŚMY SIĘ Z INTERNETU...

kamasz edytak_81

01.01.2009

Lekarz ten pracuje również w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu i właśnie tam chodzę do Niego z córką. To naprawdę świetny specjalista, uratował mojej córce życie, za co jesteśmy ogromnie wdzięczne. Jest dokładny, nie bagatelizuje żadnych niepokojących objawów. Polecam go wszystkim, szukającym dobrego neurochirurga.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Kraków"?

Prywatne gabinety w Nowej Hucie
os Hutnicze 6/134