dr n. med.Zdzisław Kawecki

Średnia:
3.6512345
3 opinie

• 5

Mnie lubi, nie mam z nim najmniejszego problemu. Nie przepada za moim mężem, czasem to widać. No ale nie to jest w lekarzu najważniejsze. Zapytany odpowie i wyjaśni wątpliwości, w innym przypadku raczej nie odzywa się wcale. To wszystko i tak jest nieważne, gdyż jest specjalistą na skalę światową, ma złote ręce. Na pierwszym miejscu stoi dobro pacjenta a nie standardowe zalecenia. Może i nie ma podejścia do rodziców a może i dzieci, ale to nie uprzejmości ratują życie i zdrowie.

• 3
  • 1

PRZYSZLIŚMY DO DOKTORA Z MIESIĘCZNYM NIEMOWLAKIEM ZANIEPOKOJENI STANEM DZIECKA. NA NASZE PYTANIE O LECZENIE DZIECKA I O TO CZY TRZEBA JE REHABILITOWAĆ DOKTOR ODPOWIEDZIAŁ CYTUJĘ :''JAKIE PAN SOBIE ZROBIŁ DZIECKO TAKIE PAN MA'' POTEM OKAZAŁO SIĘ, ZE DZIECKO OD URODZENIA POWINNO BYĆ REHABILITOWANE ALE O TYM DOWIEDZIELIŚMY SIĘ OD INNEGO SPECJALISTY.NIC NIE UDZIELIŁ INFORMACJI O CHOROBIE DZIECKA. TAK JAK PRZED WIZYTĄ ZOSTALIŚMY TYLKO Z NIEZROZUMIAŁĄ DLA PRZECIĘTNEGO CZŁOWIEKA NAZWĄ CHOROBY. MOŻE JEST DOBRYM SPECJALISTOM W SWOJEJ DZIEDZINIE ALE PODEJŚCIE DO RODZICÓW MAŁYCH PACJENTÓW JEST KARYGODNE I NIE PROFESJONALNE. MOŻE MIAŁ ZŁY HUMOR TEGO NIE WIEM. MY BYLIŚMY MILI WIĘC NA PEWNO NIE SPROWOKOWALIŚMY GO DO TAKIEGO ZACHOWANIA. O CHOROBIE I SPOSOBIE LECZENIA MOJEGO DZIECKA DOWIEDZIELIŚMY SIĘ Z INTERNETU...

• 5

Lekarz ten pracuje również w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu i właśnie tam chodzę do Niego z córką. To naprawdę świetny specjalista, uratował mojej córce życie, za co jesteśmy ogromnie wdzięczne. Jest dokładny, nie bagatelizuje żadnych niepokojących objawów. Polecam go wszystkim, szukającym dobrego neurochirurga.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat