Zenobia Czuszyńska

Gdańsk
54,356048318,64876330 603 65 19 74

Kalendarz przyjęć
Pon06.07Wt07.07Śr08.07Czw09.07Pt10.07So11.07Nd12.07
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
3.8/5
4.1/5
Średnia:
3.85
8 opinii

Udaje że leczy przepisując wszystkim antybiotyki razem ze sterydami. Efekt - po chwilowej poprawie spowodowanej sterydami choroba rozwija się nadal. Wmawia chorym, że ich leczy mimo iż tak naprawdę to nie jest leczenie. Dopiero po zmianie lekarza dowiedziałam się że chorobę można wyleczyć i żyć bez bólu.

Wydawało się, że jest trochę niechętna do szerszej rozmowy i może trochę nieprzystępna, jednak zorientowałem się po czasie, że najważniejsze w tej wizycie było to, że chyba naprawdę i bardzo szczerze życzyła mi zdrowia. Zdaje się, że dobrze rozumie z jak poważnym problemem zmagają się chorzy, zwłaszcza ze strony mentalnej. Nie doceniłem tego od razu. Empatia i zrozumienie u lekarza to podstawa, a bez umysłu i prawidłowego nastawienia psychicznego się nie zwycięży. Rozumie problem pacjenta, nie tylko leczy.

Oschła, wyniosła, nie słucha pacjenta, nie przejawia zainteresowania jego osobą, ani problemem. Nie polecam, strata czasu.

Pawdziwy lekarz z powołaniem, a nie z przypadku.

tak jak wszyscy lekarze wykorzystują fakt ze trzeba czekać na wizytę w zwykłej poradni prawie 1 rok, więc człowiek płaci bo nie ma innego wyjścia, oczywiście brak paragonu, nie ma nawet żadnego potwierdzenia odbytej wizyty , żadnej założonej karty czyli nie ma śladu po wizycie, a Pani doktor nie przejrzała nawet wszystkich badan , takich lekarzy jest niestety w Polsce ciągle bardzo dużo czyli głównie nastawionych na kasę a nie na leczenie drugiego człowieka ...

Wspaniała kobieta- suuuper lekarz. Polecam gorąco wszystkim..

jest to lekarz któremu można ufać, leczę się już kilka lat i każda wizyta jest dla mnie nadzieją na lepsze jutro

Gorąco polecam oby więcej takich lekarzy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny