dr n. med. Zenobia Czuszyńska

Reumatolog

3,9

karol

24.01.2016

Super lekarz. Super człowiek. Gdyby wszyscy tacy byli jak Pani dr. Czuszyńska świat byłby lepszy. Chylę czoła Pani doktor!

Joanna

05.07.2014

Udaje że leczy przepisując wszystkim antybiotyki razem ze sterydami. Efekt - po chwilowej poprawie spowodowanej sterydami choroba rozwija się nadal. Wmawia chorym, że ich leczy mimo iż tak naprawdę to nie jest leczenie. Dopiero po zmianie lekarza dowiedziałam się że chorobę można wyleczyć i żyć bez bólu.

krzychulepek4 krzychulepek4

08.03.2012

Wydawało się, że jest trochę niechętna do szerszej rozmowy i może trochę nieprzystępna, jednak zorientowałem się po czasie, że najważniejsze w tej wizycie było to, że chyba naprawdę i bardzo szczerze życzyła mi zdrowia. Zdaje się, że dobrze rozumie z jak poważnym problemem zmagają się chorzy, zwłaszcza ze strony mentalnej. Nie doceniłem tego od razu. Empatia i zrozumienie u lekarza to podstawa, a bez umysłu i prawidłowego nastawienia psychicznego się nie zwycięży. Rozumie problem pacjenta, nie tylko leczy.

Anonim

01.03.2012

Oschła, wyniosła, nie słucha pacjenta, nie przejawia zainteresowania jego osobą, ani problemem. Nie polecam, strata czasu.

Anonim

12.10.2011

Pawdziwy lekarz z powołaniem, a nie z przypadku.

Pawdziwy lekarz z powołaniem, a nie z przypadku.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Gdańsk"?

Zosi 20

SWISSMED Centrum Zdrowia