Zenobia Czuszyńska

Gdańsk
54,356048318,64876330 603 65 19 74

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
7 opinii

Wydawało się, że jest trochę niechętna do szerszej rozmowy i może trochę nieprzystępna, jednak zorientowałem się po czasie, że najważniejsze w tej wizycie było to, że chyba naprawdę i bardzo szczerze życzyła mi zdrowia. Zdaje się, że dobrze rozumie z jak poważnym problemem zmagają się chorzy, zwłaszcza ze strony mentalnej. Nie doceniłem tego od razu. Empatia i zrozumienie u lekarza to podstawa, a bez umysłu i prawidłowego nastawienia psychicznego się nie zwycięży. Rozumie problem pacjenta, nie tylko leczy.

Oschła, wyniosła, nie słucha pacjenta, nie przejawia zainteresowania jego osobą, ani problemem. Nie polecam, strata czasu.

Pawdziwy lekarz z powołaniem, a nie z przypadku.

tak jak wszyscy lekarze wykorzystują fakt ze trzeba czekać na wizytę w zwykłej poradni prawie 1 rok, więc człowiek płaci bo nie ma innego wyjścia, oczywiście brak paragonu, nie ma nawet żadnego potwierdzenia odbytej wizyty , żadnej założonej karty czyli nie ma śladu po wizycie, a Pani doktor nie przejrzała nawet wszystkich badan , takich lekarzy jest niestety w Polsce ciągle bardzo dużo czyli głównie nastawionych na kasę a nie na leczenie drugiego człowieka ...

Wspaniała kobieta- suuuper lekarz. Polecam gorąco wszystkim..

jest to lekarz któremu można ufać, leczę się już kilka lat i każda wizyta jest dla mnie nadzieją na lepsze jutro

Gorąco polecam oby więcej takich lekarzy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny