Zenon Bukowczan

Sucha Beskidzka
49,7356219,5994850 33 874 46 21

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
29 opini

Bardzo dobry lekarz. Moja córeczka miała antybiotyk za antybiotykiem a on potrafił jej pomoc. Jako jedyny nas nie zlekceważył, rozpoznal chorobę i dobrał leki, dziękujemy. W każdej chwili potrafi doradzić telefonicznie. Teraz jestem spokojna o moją córeczkę. Polecam każdemu , a zwłaszcza tym którzy nie wiedzą dlaczego ich dziecko w nocy bardzo kaszle a wszystkie wyniki wychodzą wporządku

Wspaniały lekarz. Stosuje nowoczesne metody leczenia, nie opóźniające rozwoju dziecka. Posiada ogromną wiedzę i jest przy tym normalnym skromnym człowiekiem. Stawia trafne diagnozy, a efekty leczenia są natychmiastowe. Nie wiem co byśmy zrobili bez pana doktora. Inni lekarze przepisywali nam tylko antybiotyki lub leki negatywnie wpływające na mózg dziecka - szkodliwe zwłaszcza w okresie rozwoju. Pozdrawiamy - rodzina z Żywca

Swietny lekarz leczymy sie u .Pana Doktora 3 lata a od 2 lat moje dzieci nie mialy aplikowanych antybiotykow leczy rewelacyjnie I jak widac mozna bez antybiotykow- dodam ze wczesniej w sezonie zimowym antybiotyk co miesiac to byla norma na szczescie trafilismy do doktora Bukowczana I to sie zmienilo. Dziekujemy mu za to ze jest polecam go wszystkim znajomym

Bardzo dobry specjalista, posiada ogromna wiedzę i super podejście do pacjenta

Miły i bardzo kompetentny lekarz. Prawdziwy pediatra, prawdziwy laryngolog i prawdziwy alergolog - a to się bardzo zadko zdarza

nie znam doktora w prywatnym gabinecie natomiast w publicznym doskonale, potraktował mnie lekceważąco, trafiłem z dolegliwościami żołądkowymi, z krwawieniem z dolnego odcinka przewodu pokarmowego na co mnie zbył ze to normalne i przepisał jakieś tableteczki które mi zaszkodziły, ciągle patrzy na zegarek i czujesz sie jak bym zawracał mu głwe-zdecydowanie nie polecam

gorąco polecam dr Bukowczan zaczęła co prawda dopiero jeździć do doktora ale poprawe na skorze mojej córeczki można zabaczyć odrazu dlatego polecam gorąco.

Dysponuje dużą wiedzą, spokojny, świetny specjalista. Polecam w ciemno

Bardzo dobry,dzieci go lubią.Zajmuje się moimi dziećmi już 10 lat polecam w ciemno.

Świetny lekarz, chodziłam z moim dzieckiem od lekarza do lekarza ktorzy nic nie pomagali, az w koncu trafilam do dr Bukowczana i cud :) wszystkie plamki na ciele zniknely, wysypka juz ani raz sie nie pojawila. I wszystko dzieki jednemu syropowi ktory przepisał :) a wczesniej byly rozne masci, kropelki, pudry i nic

Super kompetentny , polecam .Leczyli dziecko rok i nie mogli mu pomóc ,dr Bukowczan pomógł w tydzień !

Lekarz z którego usług można korzystać tylko w prywatnym gabinecie

polecam wszystkim , którzy szukają dobrego specjalisty i życzliwego lekarza, który nigdy nie odmawia pomocy.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Zanim do niego trafiłam moje dziecko co miesiąc miało jakiś antybiotyk, a on pierwszy mi pokazał że da się żyć bez antybiotyków. Świetny specjalista, bardzo dobra opieka zarówno w czasie wizyty prywatnej jak i w przychodni przy szpitalu. Rozdaję jego nr telefonu jak tylko usłyszę że ktoś potrzebuje pomocy. Ja też do niego pojechałam z polecenia koleżanki.

Gdyby tylko połowa polskich lekarzy tak zajmowała się swoimi pacjentami jak doktor Bukowczan , bylibyśmy najmniej chorującą nacją. Fantastyczny specjalista, cudowny człowiek,CIERPLIWY UŚMIECHNIĘTY ,ŻYCZLIWY, moje dzieci uwielbiają wizyty u pana Doktora.Leki które przepisuje działają od razu a dzieci szybko wracają do zdrowia -dla mnie osobiście bardzo ważne jest również to , że przepisuje leki, które mają najmniej skutków ubocznych , niewielu lekarzy zwraca na to uwagę. Nigdy nie odmawia pomocy -dzięki niemu moje dzieci trzy razy uniknęły pobytu w szpitalu za co bardzo Mu dziękuję.

bardzo pomógł moim stynom zawsze przyjmie ,zna się na leczeniu astmy ,stroni od antybiotyków

Super lekarz, bardzo miły, potrafi tak podejść do małego dziecka że maluch nie płacze. Moje dziecko ma nietolerancję pokarmową. Po tygodniu stosowania leków przepisanych przez pana doktora już widać poprawę zarówno na skórze dziecka jak i w jego zachowaniu.

Bardzo dobry lekarz.Odwiedzamy go już od 4 lat i jest poprawa zdrowia ;D.Po wielu latach leczenia u innych lekarzy pana doktor podjol wlasciwą diagnoze.Brawo dla niego KOCHAMY GO !!! Rodzina z Śląska :)

Wspaniały człowiek, wspaniały specjalista. Niezwykłe podejście do dzieci - wzbudza zaufanie, żartuje - moje dzieci uwielbiają Pana Doktora. Dysponuje znakomitą wiedzą, zna najnowsze metody leczenia, a przede wszystkim potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć skomplikowane mechanizmy chorób. Bez wahania powieżam mu zdrowie całej mojej rodziny. Kochamy Pana Doktora !

fantastyczny człowiek, świetny lekarz jak sie wychodzi po wizycie od pana dr to juz się jest zdrowszym a specyfiki działaja juz od pierwszego podania, leczymy u dr nasza córeczke ma dopiero roczek jestem bardzo zadowolona!!!! pozdrawiam , mama

polecam kazdemu , świetny lekarz , nigdy nie odmawia pomocy , nowoczesne metody leczenia , bez nadużywania antybiotyków , jestem bardzo zadowolona

Po kilkuletnich wizytach u różnych lekarzy u mojej córki nie było widać oznak poprawy zdrowia (przewlekły kaszel od jesieni do wiosny - osłuchowo zawsze czysta). Po wizycie u dr Bukowczana i zastosowanym leczeniu lekami wziewnymi efekty zdrowienia było widać z dnia na dzień. Polecam go swoim znajomym.

Polecam wszystkim tego lekarza bo naprawde warto,zna sie dobrze a zleca badania które trzeba zrobić a nie stawia diagnozy po samym badaniu

Szczerze polecam dr. Bukowczana, sprawia wrażenie konkretnego lekarza, który nie stoi w miejscu z metodami leczenia, tak jak inni lekarze, którzy zatrzymali się na lekach które były dobre 20lat temu i pomagały wszystkim dzieciom. Cywilizacja ciągle gna na przód, a z nią coraz to nowsze wirusy, alergie, dlatego do każdego dziecka wymagane jest indywidualne podejście, wielu lekarzy o tym dzisiaj zapomina... dr. Bukowczan na szczęście nie!!!

bardzo dobry lekarz jestem osobiście z niego bardzo zadowolona jeździłam z moim synem od lekarzy do lekarzy i nikt nie potrafił mi pomoc kiedy trafiłam do pana dr. Bukowczan zdrowie mojego dziecka bardzo poprawiło się. Polecam to bardzo dobry lekarz

Konpetentny, wie co robi, po jego leczeniu widać u syna znaczną poprawę. Potrafi pomóc swoim pacjentom o każdej porze nigdy się nie zawiodłam.Gorąco polecam .

Dobry, konkretny i ludzki lekarz. Nie odmawia pomocy, zawsze dostępny.

Konpetentny, ludzki,fachowiec, wie co robi, po jego leczeniu widać efekty. Potrafi pomóc swoim pacjentom o każdej porze. Polecam

Bardzo dobry lekarz, zależy mu na każdym pacjencie, żona leczyła się w Pszczynie na astmę na tle alergicznym, aplikowano jej same styrydy, leżała dwukrotnie w szpitalu z 51% wydolnością oddechową. Po zmianie sposobu leczenia u dr Zenona Bukowczana sytuacja uległa bardzo dużej poprawie! Krzysztof Łuniewski

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny