Zofia Gumula

2,8
2,6

;)

15.02.2014

Hej :) Mam pytanie : ile kosztuje wizyta u pani Gumuli?? ??I jaka jest cena aparatu stałego?? ?????

17.02.2013

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.

01.12.2012

Korzystałam z usług dr Gumuli wiele lat temu,będąc jeszcze nastolatką. Wizyty ustalała na np 22.00,(+ oczywiście poślizg czasowy), trafiłm do niej z niewielkim przebarwieniem jedynki, skończyło się długotrwałym leczeniem kanałowym( odnerwiając mi zęba pani dr oglądała film w telewizorze na poczekalni- przez otwarte drzwi ). Kilka lat później okazało się, że moja "wyleczona kanałowo" jedynka nie ma wypełnionego kanału!Czytając te opinie dochodzę do wniosku,żei tak miałam szczęście bo pani dr nie usunęła mi jej od razu :)

23.09.2012

na szczęście przygodę z panią dr. skończyłem na 1 wizycie, mogę powiedzieć że bardziej od choroby pacjenta pani dr zainteresowana była szukaniem pracy dla swojego syna, ponadto nie przedstawiła żadnego planu leczenia, mogę spróbować na całe szczęście wybrałem inną prawdziwą panią dr. ortodontkę

22.11.2011

Przyszedłem do Pani doktor w wieku 12 lat z mało widoczną wadą zęby górne stykały się z dolnymi i nie miałem dwóch 2 czego nie było widać bo szparkę miałem tylko między jedynkami, zostały wyrwane nie wiadomo po co mi dwie 4 przez co z ruchomym aparatem który miałem powstały mi szpary między wszystkimi zębami, miałem tylko odtworzyć miejsce na brakujące dwójki które chciałem sobie wprawić. Ta Pani zniszczyła mi tylko mój uśmiech i nie polecam jej nikomu!!!!!!!! Po rocznym leczeniu u niej udałem się do dobrej ortodontki która niestety musiała się wiele natrudzić żeby w półtora roku naprawić to co ona zepsuła ale teraz przynajmniej mam piękny uśmiech :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Miechów"?

Wesoła 9

Iwona Dymek