Zofia Gumula

2,7
2,5

Anna

20.08.2016

Pani Gumula nie jest zbyt higieniczna. Nie wymienia rękawiczek jednorazowych,myje je. Narzędzia nie zawsze są zdezynfekowane,ani myte. Są dni w których nie jest uprzejma.

;)

15.02.2014

Hej :) Mam pytanie : ile kosztuje wizyta u pani Gumuli?? ??I jaka jest cena aparatu stałego?? ?????

17.02.2013

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.

01.12.2012

Korzystałam z usług dr Gumuli wiele lat temu,będąc jeszcze nastolatką. Wizyty ustalała na np 22.00,(+ oczywiście poślizg czasowy), trafiłm do niej z niewielkim przebarwieniem jedynki, skończyło się długotrwałym leczeniem kanałowym( odnerwiając mi zęba pani dr oglądała film w telewizorze na poczekalni- przez otwarte drzwi ). Kilka lat później okazało się, że moja "wyleczona kanałowo" jedynka nie ma wypełnionego kanału!Czytając te opinie dochodzę do wniosku,żei tak miałam szczęście bo pani dr nie usunęła mi jej od razu :)

23.09.2012

na szczęście przygodę z panią dr. skończyłem na 1 wizycie, mogę powiedzieć że bardziej od choroby pacjenta pani dr zainteresowana była szukaniem pracy dla swojego syna, ponadto nie przedstawiła żadnego planu leczenia, mogę spróbować na całe szczęście wybrałem inną prawdziwą panią dr. ortodontkę

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Miechów"?

Wesoła 9

Iwona Dymek