prof. dr hab. n. med.

Poznań
52,392651316,8597972+48 61 860 4200

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.55
25 opinii

Zgadzam się w 100% ze wszystkimi przedmówcami. Może kiedyś ta osoba była znakomitym specjalistą, ale dziś ze względu na wiek i podejście nie powinna z medycyną mieć nic wspólnego. Poszedłem do laryngologa prywatnie z bólem ucha od kilku dni. Na miejscu dowiedziałem się (z ruchu warg, bo niewiele można zrozumieć z takiej mowy), że nic mi nie jest, ale (UWAGA!) mam bardzo krzywą przegrodę nosową i trzeba operować! Przecież to jest jakiś żart, może to jest jakaś choroba psychiczna wmawianie każdemu pacjentowi tego samego? Napisałbym jeszcze wiele, ale niestety nie mam tyle czasu, nie polecam : )

właściwie strata czasu i pieniędzy. Profesor zerknął na wymaz, zajrzał w gardło, stwierdził ze migdałki do usunięcia (najlepiej w certusie) i tyle. Po skierowanie na usunięcie migdałków jeśli chciałbym to zrobić z NFZ kazał mi wrócić do lekarza rodzinnego. Inny laryngolog natomiast przepisał mi antybiotyki na podstawie antybiogramu, a jeżeli one nie pomogą to zamiast usuwać migdałki zaleca autoszczepionkę.

Polecam tego lekarza. Nie oczekuję w czasie wizyty lekarskiej długich rozmów o chorobie. Pan profesor jest specjalistą i mu ufam. Szybko zdiagnozował chorobę, bo robi to wiele lat i ma ogromne doświadczenie. Jestem pod wrażeniem jego kompetencji.

Mam dosc ostra angine i to z tym problemem przyszłam do prof Szmeji - a dowiedziałam się , że mam krzywą przegrodę nosową do operacji . Migdałki do usunięcia - z tym się zgadzam jak najbardziej. Z przegrodą nie . Żałuje , że czekając na wizytę byłam świadkiem rozmowy prof z osobą z personelu o rozliczeniach jego operacji . Nie uwazam, ze takiemu czemus powinnien sie pacjent przysluchiwac.... A wizyta moja trwała wraz z wypisaniem recepty parę minut.

Niestety na podstawie własnych doświadczeń mogę stwierdzić, że umieszczone tu negatywne opinie są trafne. Pan profesor być może potrafi prawidłowo wykonywać zabiegi chirurgiczne, ale okłamuje i krzywdzi swoich pacjentów. Jest gotów operować pacjentów bez żadnych wskazań medycznych, tylko po to aby zarobić jak najwięcej. Takie postępowanie jest oburzające i niezgodne z zasadami Kodeksu Etyki Lekarskiej. Profesor jest ZŁYM CZŁOWIEKIEM. Zdecydowanie odradzam wizytę!

Miałam problem z zatoką (szczęśliwie przeleczona potem u innego lekarza),a usłyszałam,że powodem licznych angin jest...skrzywiona przegroda (do operacji). Poza wczesnym dzieciństwem na anginę nie chorowałam.Wyszłam z bardzo złymi wrażeniami.Mąż też trafił na p.prof z silnym bólem gardła. Diagnoza-jak wyżej:przegroda do operacji...szkoda gadać...

Jestem zadowolony z porady lekarskiej. Leczenie zatok było niekonwencjonalne, ale skuteczne. Trzeba tylko zaufać lekarzowi i stosować się do jego zaleceń. Co do tłumaczenia choroby, to starczy spokojnie zapytać i dostanie się szczegółową odpowiedź popartą ilustracjami z albumu. Wytłumaczył też dlaczego krzywa przegroda jest źródłem wielu problemów. Serdecznie polecam.

Byłam u Pana Profesora na wizycie. Uważam,że jest osobą kompetentną,konkretną, która doskonale zna się na tym, co robi.

Kompletna strata czasu! Nie wiem czy zajęło mu ze 3 minuty stwierdzenie, że jestem zdrowa jak ryba, ale na odczepnego dał kropelki do uszu. Śmierdzi, chyba ktoś powinien mu powiedzieć, że rączki się myje po robieniu kupy. Ogólnie nie słucha w ogóle, nic nie tłumaczy i nic nie próbuje zrozumieć. Beznadziejny lekarz, nie polecam NIKOMU!

Wizyta w Certusie! Pierwsza wizyta może 2008r powód-hałas w uchu -rozpoznanie-krzywa przegroda nosowa ,konieczna operacja!Przy okazji pochwała perfekcyjnie wyciętych migdałów! Nigdy nie miałam ich usuwanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skąd te stwierdzenie! (Mam problem urazowy kręgosłupa odcinka szyjnego-powód problemu-diagnoza właściwa u ortyopedy po rehabilitacji hałas znikł) Druga wizyta 15.03.2012- problem zdjagnozowane przez lekarza ogólnego zapalenie krtani-cel wizyty kontrola zgodnie z zaleceniem lekarza ogólnego-diagnoza p.Szmeji- krzywa przegroda nosowa to powód zapalenia krtani... hmmmm.... Błagam niech ktoś mi to wytłumaczy bo albo ze mną jest coś nie tak albo... Ps. z ocen poprzedników wynika ,że to ulubiona diagnoza-krzywa przegroda -do operacji... NIE POLECAM!!!!!

Po przeczytaniu dotychczasowych opinii,mam wrażenie,że byłam u innego lekarza.Ten u którego ja byłam ...był:miłym,kompetentnym,rzetelnym,z poczuciem humoru. Pan profesor Szmeja zdobył moje zaufanie i z czystym sumieniem mogę go polecić . Nigdy nikogo nie oceniałam na forach internetowych,ale teraz ze względu na jawną niesprawiedliwosc ocen Pana prof.Szmeji;poczułam się do tego zmuszona.

o Panu prof slyszałam kilka pozytywnych informacji i ucieszyłam się,że właśnie trafiłam na tego lekarza. okazało się, że wizyta trwała kilka minut, prof nie udzielił mi żadnych informacji. zabrakło mi zainteresowania lekarza moją dolegliwością, cyba to taka rutyna w zawodzie!mam zapalenie zatok i polipa-myślę,że diagnoza jest dobra. za 5 dni idę do kontroli, jednak już nie do profesora.....

wizyta trwała 5 minut. Ja do niego, ze mnie gardło boli itd niby wysłuchał!!!!!! podtem niby przebadał uszy gardło no i nos krzywy na maxa. Ot i wtedy zrobił sie bardzo rozmowny, bo oczywiście ja muszę kupe siana za ta przegrodę w certusie zapłacić bardzo dużo........ Nieżle prawda przez cały czas sie zastanawiam co mam zrobić nie wiem!????????????? mam klina w głowie. Znam kobietę która jest może z 3 m-ce po zabiegu i była bardzo zadowolaona. A to czy ktoś jest uśmiechnięty czy też nie to nie jest ważne ważne są kompetencje. A dziadziuś teraz to tylko bejmach myśli bo to widzać jego zachowanie na to wskazuje on pracuje jak machina i na stare latka zarabia kupę siana

No miły to profesor nie jest-niestety...ale muszę przyznać że zoperował mojego syna z bardzo dobrym skutkiem( szpital w Krakowie nie chciał się podjąć).Pomimo jego nie zbyt miłego podejścia do pacjenta -jestem pełna uznania...polecam

Nie polecam - wizyta ogranicza się do jak najkrótszego kontaktu z pacjentem, lekarz nie tłumaczy nic pacjentowi ani na temat choroby, ani metod leczenia.

Masakra-poszłam do pana doktora z małym dzieckiem-sam jego wygląd i zachowanie są przerażające-więc mała się wystraszyła.Obawiała się badania,ale pan dr nic z tego sobie nie robiąc przeprowadził je na siłę. W jego diagnozę-nie wierzę! Nikomu nie polecam.

Ten pan pomylił się z powołaniem. Nie zwraca wogóle uwagi na to, że zadaje ból pacjentowi przy badaniu. Bada ale nie zalezy mu na wyleczeniu.

Dotyczy opinii o lekarzu Zygmunt Szmeja 3.1.2010, 16:1 Użytkownik anonimowy Anonim 85.221.160.210 wiadomo swój swego broni nikt ze służby zgrowia nie skrytykuje kolegi ---------------------------------------------------------MALY ANONIMOWY PRYMITYWIE - powiedz, odwagi zabraklo na imie i nazwisko . (Roman Burclaf)

Proacowalem w klinice w której przewodził pan profesor Z. Szmeja na bloku operacyjnym.Niejednokrotnie obserwowałem majstersztyki w wykonaniu naszego p. profesora,wielokrotnie uczestniczyłem w badaniach pacjentów, jestem zbulwersowany opiniami które tu przeczytałem.Obecnie nie pracuje w kraju ale jeszcze ciągle korzystam garściami z doświadczeń pana profesora które nam przekazał.Byl zawsze bardzo wymagający w stosunku do siebie jak również do nas , praca nie była Łatwa , ale zysk zarówno dla nas jak i dla pacjentow ogromny. Pielegn.(instrumentariusz) Roman Burclaf

Jest już za stary na lekarza z prawdziwego zdarzenia.

Niestety przychyle sie do wypowiedzi poprzednika. Wizyta w gabinecie trwala zaledwie kilka minut. Po bardzo szybkim 'zerknieciu' na migdaly (znacznie powiekszone), nos i uszy, lekarz zdiagnozowal 'do wyciecia' - nie zlecajac wczesniej wykonania dodatkowych badan. Dodatkowo zapisana dawka antybiotyku okazala sie ponad dwukrotnie za duza - wg zalaczonej ulotki podobna stosuje sie przy ostrym zapaleniu pluc, a nie stanie zapalnym migdalow.

Bardzo negatywne wrażenie. Nie bardzo interesowało go co mam do powiedzenia, wyrwał zdjęcie które zlecił mi inny lekarz. I zanim zdążyłam powiedzieć "co mi dolega" spojrzał mi w gardło, nos i uszy. Kontynuowałam swój wywód na temat przyjmowanych dotychczas leków, a lekarz w tym czasie wypisał receptę i mi podziękował. Trwało to wszystko góra 3 minuty. Zapytałam czy po przyjęciu leków problem ustąpi. Powiedział, ze nie bo muszę sobie zoperować przegrodę nosowa! No dobrze, zapytałam wiec co powinnam zrobić, bo przecież do laryngologa przyszłam. Pan profesor wrzasnął na mnie, cytuje "No mówię przecież, ze musi sobie Pani zoperować przegrodę nosową". Mam to sobie sama zrobić? Proszę mi życzyć powodzenia... Wyszłam zdegustowana z gabinetu... Drugi raz do pana profesora się nie udam...

Nie polecam, kontakt bardzo oschły i rutynowy. Nie podchodzi do sprawy jak lekarz tylko jak patrzacy tylko na kase dziadek. Diagnoza nie prawdziwa- skierowal mnie na operacje zatok kiedy to po 2 wizytach u innych laryngologów okazało się ze mam zupelnie co innego- grzybiczne zapalenie nosa. Odradzam

Nie zgadzam sie z komentarzem, ze prof. Szmeja jest zlym specjalista. Pare lat temu przeprowadzil mi operacje przegrody nosowej, usunal polipy po jednej stronie i od tego czasu nie mam z lewa strona zatok zadnych problemow. Operacja byla bezbolesna, aczkolwiek slyszalam od innych osob, ktore robily taka sama operacje, ze bardzo bolalo. Odnosnie uprzejmosci i poswiecenia czasu - moim zdaniem wiecej liczy sie fachowa wiedza, niz mile slowa. To ze prof. polecil zrobic zdjecie zatok, to chyba normalne. Bez tego zdjecia nie mozna wystawic diagnozy. O dalsze leczenie moze trzebaby bylo samemu zapytac. Obecnie jestem za granica i przed paroma dniami zadzwonilam na komorke pana prof., aby zapytac sie o pewna sprawe zwiazana z moim zdrowiem i musze powiedziec, ze udzielil mi porady.

Rozwiał moje nadzieje, ze ulży mi w dolegliwościach związanych z zatokami a cierpie na nie od ponad trzech lat. Nie przeprowadził żadnego wywiadu, nie zapytał kompletnie o nic!Zajrzał do nosa, skierował na prześwietlenie (zdjęcie zatok 50.00 zł), stwierdził, że mam zajęte obie strony, krzywą przegrodę nosową i to wszystko. Nie podjął rozmowy na temat leczenia a na moje pytanie jak lub czym leczyć wspomniał ale nie zaproponowal operacji przegrody nosowej. Nie polecam!!! Nie polecam!!! Nie polecam!!! Jestem pełna podziwu dla jego wszystkich stopni naukowych ale nadszedł najwyższy czas aby ustąpił miejsca młodszej kadrze. Poza tym, wiek odzwierciedla się również w jego wymowie, gdyż trudno go zrozumieć.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny