Zygmunt Szulc

Laryngolog

Opinii2

Anonim

28.10.2011

Ogromnie się ucieszyłam, że mnie przyjął to fakt. Jednak potraktował mnie tak, jakbym to ja była winna temu, że osoby zarejestrowane nie przyszły na wizytę. Jak miał zamiar mnie obwiniać za to, to lepiej mógł mi odmówić tej wizyty, w końcu i tak mi nic po niej. 3-letnie dziecko ciężko samemu wysłać do laryngologa. Tak, nie robi się tego w przychodni, jednak skierowanie do szpitala wystawia laryngolog, to chyba logiczne! Na szczęście jesteśmy już po adenotomii.

Anonim

18.07.2011

Byłam na wizycie u lekarza, jako dodatkowa pacjentka. Przyjął mnie z dzieckiem, ale że nie byłam zarejestrowana- lekarz strasznie się zdenerwował. Dziecko ma migdał do usunięcia, a pan doktor go nie widział. Ta wizyta to jedna wielka starta czasu i nerwów.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Starogard Gdański"?

Pomorskie Centrum Traumatologii
Hallera 21