Lekarze Lekarz medycyny pracy internista lekarz-medycyny-pracy

lekarz Edward Klasicki

M.Konopnickiej 2C/72
57-500 Bystrzyca Kłodzka

Jest Ok, lubi pożartować, a poza tym fachowe podejście, polecam

lekarz Ewa Rutkowska-Bożek

Ośrodek Zdrowia
Jaszowskiego 3
28-366 Małogoszcz

Lekarka z otwartym sercem i chęcią udzielenia kompleksowej, fachowej pomocy lekarskiej.Można zwrócić się z każdym problemem zdrowotnym, z uwagą słucha, przebada, poświęci tyle czasu ile klient potrzebuje. Bez problemu kieruje do odpowiednich specjalistów by móc kontynuować leczenie. Polecam

lekarz Andrzej Laskownicki

Śląska Kolejowa 8
Świdnica

DUSZA CZŁOWIEK!!!!BYŁ MOIM LEKARZEM W ZAKŁADOWYM OŚRODKU ZDROWIA.TERAZ IDĘ DO NIEGO PO KONSULTACJE,PORADĘ. POLECAM GO INNYM JAKO FACHOWCA I JAKO CZŁOWIEKA.

lekarz Katarzyna Holona-Musioł

ulica Wołodyjowskiego 4 B
44-270 Rybnik

Polecam Panią Katarzynę Holona-Musioł Od 4 lat chodziłam do przychodni do innych lekarzy z różnymi dolegliwościami każdy z nich traktował mnie jak jakąś histeryczkę kazał zmienić tryb życia, odżywianie więcej snu itp. Nie wspomnę o lekach jakie dostawałam. W końcu po 4 latach udało zdiagnozować się chorobę która wykańczała mnie przez tyle lat. Przez przypadek trafiłam do Pani Kasi bo akurat do Pani doktor było miejsce. Na wizycie zostałam wysłuchana ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Konrad Lacki

Lekarz medycyny pracy, Internista

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Po operacji przepukliny pielęgniarka zdjeła szwy a on nie chciał nawet zobaczyć rany. Po 4 tygodniach po operacji kazał iść do pracy fizycznej i zakończył leczenie powiedział że zwolnienia chorobowe to nie socjalne od państwa. Dobrze że ktoś inny mnie operował. Zero kompetencji.
Opinia dodana przez: Sylwester

lekarz Roman Olejczuk

gab prywatny
zamkowa 9
11-130 Orneta

Od lat chodzę do doktora i nie zamieniłbym go na innego.

lekarz Wiesław Smolicha

Katowice

Pan doktor z pełnym zaangażowaniem wykonał badanie następnie idealnie dobrał leki po tygodniu mojej męczarni minęły dwa dni i jestem zdrowy. Dziękuję za pomoc doktorze
Opinia dodana przez: Milosz

lekarz Rafał Rabiej

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Lekarz wymyśla swoje zasady, skierowania bądź wypisy od innych lekarzy traktuje niepoważnie, niektóre nawet nazywa nielegalnymi. Gdy pokazałem Panu opinię lekarską powiedział że to niemożliwe że ktoś mi takie coś wypisał i on nie będzie tego popierał. Jednym słowem człowiek stworzony do uprzykrzania życia, jeśli szukasz wyzwań, dobrze trafiłeś, z tym lekarzem nic nie pójdzie łatwo.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Jerzy Krukowski

Lekarz medycyny pracy, EKG

Ambulatorium Orzysz
Wojska Polskiego 12
12-250 Orzysz

Bardzo dobry lekarz. Wizyta trwa długo, ponieważ lekarz poświęca pacjentowi dużo czasu. Wszystko dokładnie tłumaczy, co pacjentowi dolega, i co powinien robić aby choroba ustąpiła. Gorąco polecam. Lepiej dłużej poczekać i być wyleczonym, niż być obsłużonym szybko i byle jak.

lekarz Marzanna Kleczaj-Kurek

ulica Pionierów 1a
32-005 Niepołomice

Pani doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem, z uwagą słucha, co pacjent ma do powiedzenia i bierze to pod uwagę. Starannie analizuje wszystkie wyniki na podstawie których orzeka o zdolności do pracy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dariusz Galus

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Zacznijmy od tego że podczas rejestracji telefonicznej na miesiąc przed wizytą zero informacji na temat dodatkowych badań które trzeba do doktora dostarczyć. Dopiero w dniu wizyty dostałam takie informacje. Sama wizyta w gabinecie trwała 7 minut w trakcie których lekarz przeleciał jak petarda po pytaniach nie czekając na odpowiedź. Na dzień dobry zostałam zbombardowana samymi tabelkami bez wysłuchania dokładnie z czym przychodzę. Gdy powiedziałam że przez rok byłam na deficycie ...
Opinia dodana przez: Sandra

dr n. med. Hieronim Siwczyński

NMP 14
59-220 Legnica

Byłem na gastroskopii. To moja 5 gastroskopia w życiu, u różnych lekarzy ale z czymś takim się spotkałem pierwszy raz. Lekarz brutalny, pchał ta rurę aż mi ustnik wypadał, a zaznaczam, że nie mam jakichś specjalnych problemów z tym badaniem. Przy wejściu dostałem ochrzan "po co przyszedłem". Wizyta była prywatna, ale miałem skierowanie od chirurga ze szpitala w którym on pracuje. Po badaniu miałem poczekać na zewnątrz i pielęgniarka wyniosła ...

lekarz Marcin Kempiński

NZOZ MULTIMED
K. Miarki 5
41-902 Bytom

Dla mnie to osoba która myśli że zna każdą specjalizację medycyny. Prosiłam o wypisanie zaświadczenia na temat stanu zdrowia syna. Potrzebuję je by syn mógł dalej się uczyć. Przedstawiłam wszystkie aktualne orzeczenia ( syn jest niepełnosprawny fizycznie) na temat jego zdrowia a on kazał podnieść ręce do góry, ścisnąć swoją dłoń i stwierdził że syn jest zdrowy. Dodam że syn choruje już 16 lat. Nic i tyle. Życzę mu żeby ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Sławomir Latkowski

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
40-081 Katowice

Pan doktor jest swietnym specjalistą z ogromem wiedzy, analizuje każdy problem i profesjonalnie podchodzi do pracy. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: B.

lekarz Franciszek Rasiuk

ulica Głubczycka 3
48-130 Kietrz

Chłodny profesjonalista, nie jest może zbyt sympatyczny ale za to skupia sie na chorobie pacjenta a nie na urabianiu jego ego... myślę że to jednak pozytywnie.

lekarz Wiktor Hlousek

Ubocze 255
Gryfów Śląski

jestem bardzo zadowolony ponieważ jest uprzej

Anna Goździelewska

Pławieńska 5
Czaplinek

Nierzetelna lekarka, brak szacunku do pacjenta. Totalny brak kultury. Poniżająco traktuje osoby które uważa za gorsze od siebie.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Joanna Białeta

ulica Mielęcińska 1
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego powołania.Diagnozy - 100/100.Profesjonalistka w całym tego słowa znaczeniu,niewątpliwy przykład dla wielu lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Anna Matych-Czekańska

Chełmońskiego 4/-
99-400 Łowicz

Rewelacyjny lekarz. Słucha i przeprowadza bardzo dokładnie wywiad. Jestem bardzo zadowolony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ewa Czarny-Ogórkowska

Żaka 17
Wrocław

Wspaniały lekarz , leczy nas od lat . Duża wiedza połączona z niespotykanym podejściem do pacjenta : cierpliwym i pełnym zrozumienia . Dziękujemy Pani Doktor - Hanna i Marek
Opinia dodana przez: Hanna