lekarz Wiesław Smolicha

Internista, Lekarz medycyny pracy

2,7

Pan doktor z pełnym zaangażowaniem wykonał badanie następnie idealnie dobrał leki po tygodniu mojej męczarni minęły dwa dni i jestem zdrowy. Dziękuję za pomoc doktorze

Lekarz b.konkretny i uprzejmy. Posiada wiedzę medyczną pozwalającą na pełne zaufanie pacjenta. Z zadowoleniem polecam innym Pana Doktora ◉‿◉

Lekarz b.konkretny i uprzejmy.
Posiada wiedzę medyczną pozwalającą na pełne zaufanie pacjenta.
Z zadowoleniem polecam innym Pana Doktora ◉‿◉

Pan doktor wykazał się nieobowiązkowym w mojej sytuacji wysiłkiem, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Pomimo tego, że mógł przenieść ciężar formalności na mnie jako pacjenta (a to wymagałoby uciążliwego dojazdu do placówki i narażania się na ekspozycję w obecnych warunkach epidemii), zdecydował się zadziałać nadprogramowo i w trosce o mój stan zdrowia pomógł rozwiązać sprawę bez konieczności wizyty w placówce. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.

JEST TO WAKTYCZNIE NIE LEKARZ TYLKO SŁUGUS ZUS-U PRZEKRĘCA WSZYSTKO PODWARZA OPINIE INNYCH BIEGŁYCH CHOĆ SIĘ NA TYM NIE ZNA JAK SAM PISZE ALE SIĘ NIE ZGADZA Z ICH OPINIĄ NIE POLECAM NIKOMU TAKIEGO LEKARZA ANI Z NIM KONTAKTU NAWET DO ZWIERZĄD NIE POLECIŁA BYM SZKODA ZWIEŻAKÓW NIE POWINIEŃ BYĆ LEKARZEM

Miałam przyjemność doświadczyć fachowości tego lekarza, bardzo źle mnie potraktował. Mam nadzieję że nigdy już nie stanie na mojej drodze. Nie jest dobrym lekarzem, nie polecam.

Konował Wiesław Smolicha to cudowny uzdrowiciel co podważa opinie lekarzy specjalistów , napisałem ,, konował '' bo będąc u niego na badaniu pan konował - biegły stwierdził że jestem zdrów i ,, cudownie mnie uzdrowił '' , nie rozumie jak może taki człowiek byc lekarzem w dodatku biegłym w dodatku co podważa autorytety innych specjalistów . Jest cwaniakiem który patrzy tylko na swoje korzyści , przyjmuje w Katowicach obok Heliosa w przychodni półprywatnej . Jest to osoba niekompetentna , będąc u niego zostałem uzdrowiony , wymagam opieki a on wyprosił osobę towarzyszącą bo po co - skoro jestem zdrowy . Taka osoba jak on nie powinna być lekarzem a tym bardziej biegłym co orzeka o przyznaniu renty . Zostałem cudownie uzdrowiony przez tego uzdrowiciela .

Zapraszam na www.paranomia.pl tam wszystko o kompetencjach i fachowości pana doktora. Miałem wątpliwą "przyjemność" doświadczyć tej fachowości i kompetencji. Szczegółowo opisuję to na mojej stronie internetowej. Doprawdy "wybitny" fachowiec. W pełni zgadzam się z zamieszczoną tu poniżej opinią Pana "WładekP". Mam takie samo zdanie na temat pana "doktora" choć osobiście rozmawiałem z nim tylko chwilę. Na mojej stronie zamieszczam fragment tej rozmowy. Jednak przykłady kompetencji pana Smolichy zawarte są w jego opiniach w mojej sprawie. Serdecznie zapraszam na stronę www.paranomia.pl.

Zapraszam na
www.paranomia.pl
Serdecznie zapraszam na stronę www.paranomia.pl.

Jeśli chodzi o tego rzekomego "lekarza" to jest to zwykły oszust. Jako biegły sądowy notorycznie fałszuje opinie sądowo-lekarskie za przyzwoleniem szeroko rozumianego wymiaru sprawiedliwości, czego dowem jest moja skromna osoba. Można powiedzieć, że jest w prłni do dyspozycji takim instytucjom, jak np. ZUS, czy też dużym firmom jak np. Kompania Węglowa S. A. Jednym słowem jest to zwykły drań, pospolity i patologiczny oszust. Wszystkich pozdrawiam!

W zakresie sprawności organizmu po przebytym wypadku rzeczowo i na wysokim poziomie określił sprawność do wykonywania określonych czynności zawodowych. Oby więcej było tak kompetentnych lekarzy.