Lekarze neurolog rehabilitant

lekarz Maciej Skubis

Pierackiego 11
30-627 Kraków

Bardzo wiele Doktorowi zawdzięczam. Wierzył w moje wyzdrowienie sto razy bardziej niż ja. Motywował do pracy. Nie powiem, bywał surowy. Kawał czasu się ze mną przemęczył, ale już jest dobrze. A że przy tym gaduła, to rozładowywało moje napięcia i poczucie beznadziei. Dzięki, Doktorze.

dr n. med. Elżbieta Germanowska

Komunalna 13
88-200 Radziejów

Bardzo miła i godna polecenia. Dzięki Pani doktor szybka i trafna diagnoza. Jestem wdzięczna za leczenie.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maria Szeliga-Cetnarska

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Pani doktor naprawdę oderwana od rzeczywistości, co innego mówi co inego później wypisuje dramat, lata swietnosci ma już napewno za sobą. Na taka posadke jak lekarz orzecznik napewno wskoczył by ktoś młody i ogarnięty. Oprócz wiedzy medycznej w dzisiejszych czasach ważne jest ogarnięcie całej papierologi i systemów komputerowych w relatywnie krótkim czasie ( i wogole). Co niektórzy juz dawno powinni siedzieć w domu w kapciach i głaskać kota .

Wacław Kapko

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Zaskakujące są dla mnie negatywne opinie nt. dra Kapki. Pewnie pisane przez pacjentów typu "oj boli" oczekujących od lekarza wysłuchiwania ich narzekań. Jak chodzicie do lekarzy z pierdołami, marudami, to się nie dziwcie, że nie chce Was słuchać. Lekarz też człowiek. Ma prawo być zmęczony. Jestem pacjentką dra Kapki od wielu lat i ZAWSZE jestem traktowana przez niego z szacunkiem. ZAWSZE z uwagą mnie wysłucha i ZAWSZE jest zainteresowany moją ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Haładyna

Sana S.C.
Batorego 31 A
02-982 Warszawa

Nie polecam tego lekarza!! Albo na urlopie albo na zwolnieniu. Nie można się skontaktować a co dopiero umówić na spotkanie. Nie słucha pacjentów, uwag bliskich, że stan mamy się pogorszył. Mówił, że wszystko jest dobrze, a mama trafiła do szpitala przez zaniedbanie i brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentami.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Justyna Sieczka

1 Maja 65
26-100 Skarżysko-Kamienna

Świetna lekarka, pomocna, reaguje na każde zgłoszenie bólu, dyskomfortu czy problemu. Charakterna ale to jest raczej plus niż minus bo dzięki temu pilnuje zasad, przepisów i trzyma cały oddział w ryzach. Niesamowicie motywuje. Nie obuecuje gruszek na wierzbie, ale potrafi nakłonić do ciężkiej pracy dzięki której ludzie stają na nogi.
Opinia dodana przez: Misiek

lekarz Wojciech Wiatrok

Rehabilitant, Neurolog

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Profesjonalne podejście do pacjenta i jego bliskich. Rzadko dziś spotykane połączenie fachowości, wysokiej kultury osobistej I empatii. Miałam szczęście i mój tata,że trafiliśmy na takiego Lekarza na izbie przyjęć.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Ratajczak

Rehabilitant, Neurolog dziecięcy

Zakład Rehabilitacji Krzysztof Flanc
ulica Kasprowicza 19A
73-110 Stargard Szczeciński

NIE POLECAM !!!!!!! Wizyta trwała niecałe 5 minut , nie zaglądając dobrze do buzi dziecka stwierdził zapalenie migdałków. Wymieniałam objawy , grzebał w telefonie i kazał przyjechać na kolejną wizytę , bo dzisiaj nie zbada !!!!

lekarz Danuta Kołacz

PZZOZ Będzin
ulica Małachowskiego 12
42-500 Będzin

Nikomu raczej nie zaszkodzi, ale też nie wiele pomoże. Raczej przeciętny neurolog, raczej bardziej rehabilitacja.
Opinia dodana przez: qustav

lekarz Janina Marzec

pl. Bohaterów 1
65-050 Zielona Góra

osoba stronnicza, nie dba o higienię (czuć pot w gabinecie), ogólnie nie polecam...

lekarz Iwona Kurek-Krzyżewska

Steffena 8B
13-100 Nidzica

Pani doktor najlepiej wychodzi lekceważenie pacjentów, jej psy i czas dla nich jest najważniejszy. Pacjent umówiony np. na godz.13 wchodzi po 2 lub te godzinach dopiero. Rozmowy są "suche", szybkie, no bo bo już zmęczenie ogarnia i zbliża się kolejny czas na wyjście z psami.

lekarz Bożenna Nowacka

Robotnicza 2
16-400 Suwałki

Lekarka mało przyjemna, nie interesują ją współistniejące choroby. Cały czas podkreśla,że jej to nie interesuje i nie wiadomo co mówić a czego nie. Nigdy więcej.

lekarz Adam Jurkowski

Centrum Medyczne NZOZ
Sucharskiego 1/3
95-050 Konstantynów Łódzki

Byłem dzisiaj u pana doktora dwa razy /pierwszy i ostatni/, z tak nie sympatycznym podejściem dawno się nie spotkałem, pan doktor w dość podeszłym wieku /to może akurat na plus/ ale nawyki u niego zostały z czasu wczesnego Gierka. Dosyć ciekawa jest też recepcja, zostałem zapytany o nazwisko, wyciągam dowód i pokazuję pani rejestratorce która na głos odczytuje moje nazwisko :). To i tak dobrze bo kolejnego pacjenta pytała o ...
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Barbara Banyś

Rehabilitacja "Fizjo-Med 2"
ulica Bałtycka 3
31-214 Kraków

Pani dr. Zatrzymała się na czasach kiedy lekarz spóźnia się do pracy 2 godziny a i tak wszyscy mu dziękują że łaskawie spojrzy w kartotekę . Nieuprzejma , niekulturalna . A jeśli chodzi i podejście do pracy i pacjentów to PRL się kłania . Byle tylko jak najszybciej odesłać i z przypisanych godzin na dyżur 7-15 przyjść na 9 a wyjść po 11. Szacunek należy się tej pani że ze ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Kazimierz Klecz

Włoska 2/4
42-612 Tarnowskie Góry

Witam . Również podtrzymuję wszystkie wcześniejsze opinie mimo upływu kilku dobrych lat. Pan doktor ogólnie jest gdurowaty, ordynarny, mało komunikatywny. Nie słucha co pacjent ma mu do powiedzenia, owszem zadaje pytania tylko niestety mało słucha odpowiedzi, raczej z góry je zakłada. Na wiele moich pytań nie był w stanie odpowiedzieć, po prostu brak mu wiedzy. Ciągle szukał czegoś w książkach i czasopismach, ciągle zaglądał w monitor. W sumie to przeważającą ...

lekarz Marek Werens

Gimnazjalna 41 b/1042
26-200 Końskie

Szczerze odradzam. Człowiek bez empatii, mega nieuprzejmy. Neguje stan faktyczny i wysnuwa swoje teorie związane raczej z fantastyką niż z rzeczywistością. Omijać z daleka.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Beata Rytlewska

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
85-870 Bydgoszcz

Ta pani Dr nie jest obiektywna. Uzdrawia chorych po operacjach kręgosłupa. Jej opinie to jakaś jedna wielka ściema...I taki lekarz pracuje jako orzecznik sądu? To śmieszne
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Wanda Staszkiewicz

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Po wizycie u tej pani doktor osoba starsza może nabawić się zawału serca, jest bardzo nie uprzejma, nie miła wręcz wulgarna. Taka osoba nie powinna mieć doczynienia z ludźmi.

lekarz Krystyna Winter

Rehabilitant, Neurolog

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

I literally need -10 stars, as this was literally THE WORST DOCTOR EVER. NIE POLECAM, NEVER EVER GO TO HER!
Opinia dodana przez: V.V.

lekarz Maria Honik-Rusakiewicz

Rehabilitant, Neurolog

Opieka stacjonarna i całodobowa inna niż szpitalna
ulica Szpitalna 36
83-332 Dzierżążno