Lekarze

lekarz Wiaczesław Bramski

Szpital Ginekologiczno-Położniczy "Inflancka"
ulica Inflancka 6
00-189 Warszawa

Doktor prowadził moje trzy ciąże. Ceniłam go za wiedzę, fachowość i ludzkie oblicze. Był zawsze uprzejmy w obyciu, delikatnie przeprowadzał badania, zawsze odpowiadał rzeczowo na pytania.
Opinia dodana przez: Ela
{'id': 7124, 'name': u'Radomsko'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

NovoDENT-MED
11 LISTOPADA 11E/35
97-500 Radomsko

Profesjonalana obsługa zęby pasują jak ulał
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Radiolog
                                       lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Radiolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
Opinia dodana przez: Dorota
                                       lekarz Karol Nietupski

lekarz Karol Nietupski

Internista, Onkolog

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej
                                       dr n. med. Maciej Jakuciński

dr n. med. Maciej Jakuciński

Internista, Radiolog

Gabinet Lekarski
03-126 Warszawa

Pierwszy raz, po wielu latach, spotkałam Doktora Specjalistę, który skrupulatnie i bardzo szczegółowo dokonał opisu wyników MRI i angio mózgu. Dzięki Jego analizie, mogę powiedzieć jedynie - Jedyny i Niepowtarzalny Doktor - oddany pacjentowi💖 Wdzięczna Teresa
Opinia dodana przez: Teresa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurochirurg
                                       lek. med. Rafał Taczanowski

lek. med. Rafał Taczanowski

Neurochirurg

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8, budynek H, Warszawa
Warszawa

Pierwszy raz byłem z wizytą u neurochirurga , z bardzo poważnym rozpoznaniem naczyniaków w móżdżku . Przez 3 lata byłem straszony przez neurologów o powadze schorzenia, wysłuchałem wiele katastroficznych dla mnie diagnoz i konsekwencji . Mając wykonane dwa rezonanse mózgu z kontrastem. Wszyscy lekarze u których byłem nie rozpoznali się i stawiali nietrafne diagnozy oraz przewidywania do dalszych mych losów związanych z mym rozpoznaje chorobowym. Przeżyłem przez ten okres ,wiele ...
Opinia dodana przez: Józef
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

Psychiatra, Pediatra

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.
Opinia dodana przez: Jola
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psychiatra
                                       lekarz Paweł Komarzyniec

lekarz Paweł Komarzyniec

Psychiatra

PHOENIX Centrum Psychomedyczne sp. z o.o.
ul. Włodzimierza Tetmajera 58c/2
Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, co widać w trakcie wizyty. Potrafi wszystko wytłumaczyć, ale też i spokojnie posłuchać argumentów pacjenta. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu oraz chęci zapoznania się też z wynikami badań i zaleceniami od innych specjalistów. Polecam, szczególnie dla tych co stresują się przed pierwszą wizytą. Andrzej.W.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra dziecięcy
                                       lekarz Karin Bakir-Szara

lekarz Karin Bakir-Szara

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl
Lanciego 19, lok.135
02-654 Warszawa

Jeszcze nie byłam u tak fajnego psychiatry. Naprawdę ona jest super! Pogodna, radosna chociaż przyszłam do niej z pogorszeniem mojego stanu a już po 20 min. czułam sie jakby troche lepiej. Nawet zażartowała ze mną, pokrzepiła mnie. Leki dobrała, a przedtem dokładnie o wszystko mnie pytała - w sumie to pierwszy psychiatra który tak dokładnie dopytywał się o różne fakty. Widać było że zależy jej na dokładnej diagnozie i dobrym ...
Opinia dodana przez: Kamila
{'id': 223, 'name': u'Rawa Mazowiecka'} Stomatolog
                                       lek. dent. Aleksandra Wróblewska

lek. dent. Aleksandra Wróblewska

Face Dent Clinic
Ul. Przemysłowa 4
Rawa Mazowiecka

Aleksandra Wróblewska Wspaniała wyrozumiała troskliwą Jest przesympatyczna i bardzo dobra w swojej dziedzinie ma bardzo dobre podejście do osób . Dobrze doradzi pracę swoją bardzo dobrze wykonuje jestem zadowolony z pani Dobry człowiek
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dietetyk
                                        Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Dietetyk, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3
02-707 Warszawa

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze ...
Opinia dodana przez: Wiktoria
                                       lekarz Agnieszka Furmańczyk - Zawiska

lekarz Agnieszka Furmańczyk - Zawiska

Medical Center NZOZ
02-793 Warszawa

Profesjonalizm w połączeniu z dużą empatią. Pani doktor odpowiadała cierpliwie nawet na najgłubsze pytania i wszytsko cierpliwie tłumaczyła. Widać troskę o pacjenta. Polceam!
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dietetyk
                                       mgr Sławomir Kula

mgr Sławomir Kula

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
Osiedle Na Murawie 5B/2
Poznań

Super Dietetyk polecam Pana Sławomira. Chodzę od maja i widać efekty współpracy co bardzo mnie cieszy i motywuje
Opinia dodana przez: Arleta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoanalityk
                                       mgr Aleksandra Miszkurka

mgr Aleksandra Miszkurka

Psychoanalityk, Psycholog

Aleksandra Miszkurka Studio
ul. Ficowskiego 6
Warszawa

Pani Aleksandra jest bardzo empatyczną i przyjazną osobą. Nie czułam obaw by o czymkolwiek jej opowiedzieć. Bardzo "życiowo" pomocne spotkania.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Krzysztof Fabijański

lekarz Krzysztof Fabijański

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Nareszcie znalazłam lekarza, który zechciał pochylić się nad ginekologią okresu klimakterium. Dr Fabjański to przykład ginekologa endokrynologa, który holistycznie i z dużą cierpliwością a do tego arcy poważnie traktuje pacjentkę kat.50 plus. To nader rzadko spotykany w naturze okaz, ginący w powodzi lekarzy koncentrujących się wyłącznie na położnictwie.
Opinia dodana przez: iza
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dietetyk
                                       mgr Ewelina Kowalska

mgr Ewelina Kowalska

Dietetyk

Poradnictwo dietetyczne mgr Ewelina Kowalska
ul.Wawrzyniaka
Poznań

Bardzo indywidualne podejście, pełen profesjonalizm. Dieta idealnie dopasowana do mojego stylu życia, łatwe do przygotowania przepisy. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Stomatolog
                                       lek. dent. Adam Michalski

lek. dent. Adam Michalski

STOMATOLOGIA Adam Michalski
Sierakowskiego 8/10
Łódź

Doktorek naprawdę bardzo cierpliwy i wyrozumiały zna się na tym co wykonuje. Ząbki wyleczone a budżet domowy zbytnio nie ucierpiał.
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Walas

lek. dent. Michał Walas

ul. Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Fachowość i sprawność działania w czasie zabiegu na najwyższym poziomie. Do tego wyjaśnienia i sympatyczna atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Ewa Odya-Bojanowska

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

Jeszcze nigdy nie byłem pod tak wspaniałą opieką! Serdecznie polecam. Fachowo, uprzejmie, kompleksowo... Sama przyjemność, nawet przy ekstrakcji!!!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Adrian Rybiński

Błonie Dental Studio
Dębogórska 95/2
Rumia

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria