lekarz Paweł Komarzynieclekarz Paweł Komarzyniec - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lekarz Paweł Komarzyniec

Psychiatra

Doświadczenie zawodowe

* 2012 – aktualnie; PHOENIX Centrum Psychomedyczne
* 2012 – 2022; 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką ...

Doświadczenie zawodowe

* 2012 – aktualnie; PHOENIX Centrum Psychomedyczne
* 2012 – 2022; 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie, Kliniczny Oddział Psychiatryczny
* 2012 – 2022; Vall-Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna praktyka Lekarska
* 2013 – 2016; Szpital Powiatowy im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu, Oddział Psychiatrii i Psychosomatyki
* 2011 – 2016; Szpital Specjalistyczny im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, Oddział Psychiatryczny 5B
* 2009 – 2010; 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie. Staż podyplomowy

Wykształcenie
* 2015 – 2021; Studia magisterskie jednolite na Krakowskiej Akademii w Krakowie, Wydział Prawa i Administracji, Kierunek Prawo
* 2003 – 2009; Studia magisterskie jednolite na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Wydział Lekarski, Kierunek Lekarski
* 2002 – 2003; Studia magisterskie jednolite na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Wydział Chemii, Kierunek Chemia
* 1998 – 2002; I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie, Profil biologiczno-chemiczny

Dobry i doświadczony lekarz. Słucha uważnie, zadaje pytania, zleca badania z krwi. Widać że interesuje go cały człowiek a nie tylko wycinek. Baaardzo polecam.

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, co widać w trakcie wizyty. Potrafi wszystko wytłumaczyć, ale też i spokojnie posłuchać argumentów pacjenta. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu oraz chęci zapoznania się też z wynikami badań i zaleceniami od innych specjalistów. Polecam, szczególnie dla tych co stresują się przed pierwszą wizytą. Andrzej.W.