Lekarze Audiolog

Foniatra, Audiolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Do pani doktor Baczyńskiej zgłosiłam się, gdy po wizycie u innego laryngologa nic mi nie pomagało, dalej nie mogłam praktycznie mówić. Tutaj zostałam naprawdę przebadana, nie tylko za pomocą wzroku tak jak gdzie indziej. Pani doktor korzystała z fiberoskopu, wszystko było widać na ekranie telewizora. Wyjaśniła co mi jest, omówiła jak mam się leczyć, jakie lekarstwa brać. I pomogło. Na wizycie kontrolnej mogłam już mówić, a teraz już wszystko minęło. ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Anna Fabijańska

Audiolog, Otolaryngolog

00-024 Warszawa

Panią doktor Annę Fabijańską spotkałem w bardzo trudnym dla mnie momencie i właśnie dzięki Jej najwyższej klasy profesjonalizmowi udało mi się przetrwać i wrócić do formy. Miałem napadowe utraty równowagi połączone z szumem usznym (i nadwrażliwością) nie do zniesienia. Moje szczęście polegało na tym, że pani Doktor jest specjalistką w tej dziedzinie. Pani Doktor skupia się na szczegółach i w bardzo klarowny sposób wyjaśnia mechanizm choroby i jest przy tym ...
Opinia dodana przez: Bartosz

mgr Maciej Kasperkowiak

Protetyk Słuchu Maciej Kasperkowiak
Szeroka 1, gabinet 104
88-100 Inowrocław

Pan mgr Maciej Kasperkowiak jest najlepszym fachowcem z dziedziny słuchu z tych, których dotychczas poznałam w Inowrocławiu przez ostatnie 8 lat( najgorzej oceniam Audiofon przy ul Farnej) Jest nie tylko bardzo kompetentny w swojej dziedzinie- to jest niezwykle uprzejmy i bardzo uczciwy!!! Panie Macieju- bardzo dziękuję Panu za wieloletnią współpracę. Proszę, niech Pan powraca do swojego powołania i pacjentów., Bardzo nam Pana brakuje Wdzięczna pacjentka Janina S
Opinia dodana przez: Janina Siel...

lek. med. Anna Wakarow

Gabinet lekarski
01-943 Warszawa

Dusza nie człowiek bardzo pomocna, miła i bardzo sympatyczna. Pani Doktor wyleczyła moja córkę z nawracających zapaleń uszu dzięki Pani doktor uniknęliśmy drenażu mimo że wcześniej trzech lekarzy nam mówiło że to nieuniknione, a jednak daliśmy radę Polecam
Opinia dodana przez: AGATA

dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka

Klonowa 22
40-168 Katowice

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych ...
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Laryngolog
                                       dr n. med. Kinga Romanowska

dr n. med. Kinga Romanowska

Laryngolog, Audiolog

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Wspaniała Pani doktor! Zaopiekowała się moim synkiem, świetne podejście pedagogiczne, synek chętnie dał się zbadać co mnie zdziwiło. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Jolanta Serafin-Jóźwiak

00-024 Warszawa

Miła w rozmowie, delikatna w badaniu. Nie wyśmiała mnie, gdy w moim uchu znalazła watę, która była główną przyczyną mojego osłabienia słyszenia. FANTASTYCZNA ! Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Anna Kułaga

lekarz Katarzyna Pietrasik

00-024 Warszawa

Wizyta w Światowym Centrum Słuchu na NFZ. Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu. Przeczytała dokumentacje medyczną przywiezioną przeze mnie. Zleciła dodatkowe badania. Wytłumaczyła możliwości leczenia. Bardzo kompetentna lekarka, chciałabym więcej takich lekarzy spotkać na swej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina Sokołowska

lekarz Grzegorz Pitala

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Badania u córki przeprowadził szybko i fachowo. Badania nie wszystkie były przyjemne dla dziecka ale potrafił zachęcić córkę, aby dało się je wykonać. Mogłam trzymać ją na kolanach, co bardzo jej pomogło. Otrzymaliśmy opis calej wizyty łącznie ze zdjęciami. Bardzo miły i uprzejmy, fantastyczne podejście do dzieci. Przeprowadził dokładny wywiad. Odpowiedział na wszystkie dręczące nas pytania w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Poświecił tyle czasu, ile potrzebowaliśmy. Bardzo polecamy pana ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Marta Anioł-Borkowska

Laryngolog, Foniatra

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Udało mi się trafić do Pani Doktor. Nareszcie wiem co mi jest, dlaczego ( gdzie tkwi problem) i co można jeszcze robić. Pani Doktor jest specjalistą o rzetelnej wiedzy merytorycznej, profesjonalnym podejściu do pacjenta i miłej aparycji. Dzięki wizycie u tego audiologa mam szanse jeszcze coś usłyszeć...SZACUN. Dziękuję Pani serdecznie mgr K.
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Anna Ciesielczuk-Łuczywek

Prima-Med
ul. Matejki 7 , Łódź
91-402 Łódź

Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i kompetencji P.Dr.Anny.Ponadto podziwiam Jej ludzki,czyli wielkoduszny,stosunek do pacjenta.Dodam jeszcze : jest bezpośrednia,subtelna i delikatna w stosowanych zabiegach.Polecam z całego serca. Wielokrotna pacjentka Elżbieta
Opinia dodana przez: Elżbieta Lucyna Gortat

lekarz Maja De Ines

Chełmska 9/lok./U-1,2
00-724 Warszawa

Pani dr jest cudowna osoba, empatyczną, otwartą. Wszystko tłumaczy dokładnie, cierpliwie słucha. Trafiliśmy do Pani dr z niespełna dwuletnim synkiem, więc wizyta u jakiegokolwiek lekarza jest zawsze dla nas stresująca, bo synek nie usiedzi w miejscu. Czuliśmy się swobodnie pod za wizyty, pani doktor zleciła dodatkowe badania i odpowiedziała na wszelkie pytania i wątpliwości. Bardzo bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Marta Gajewska

Audiolog, Otolaryngolog

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Polecam Panią doktor M. Gajęwską jest to specjalista wysokiej klasy z właściwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Jolanta Astramowicz

ulica Piotra Stachiewicza 45/50
31-328 Kraków

Najlepsza. Jako jedyna w Krakowie postawila poprawna diagnozę. Corka jest po 3 zabiegu w Warszawie. Jestem jej ogromnie wdzieczna.

lek. med. Elżbieta Włodarczyk

00-024 Warszawa

Pani Doktor przesympatyczna, dokładna, z dużą wiedzą. Skierowała na zabieg, który zmienił mój komfort zycia. Oczywiście na lepsze. Polecam!

lek. med. Dorota Szuber

Laryngolog, Foniatra

Podkarpackie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Chodkiewicza 6
35-045 Rzeszów

Kompleksowe badanie, miła atmosfera podczas wizyty, badania słuchu. Zostałem skierowany na zabieg, wcześniej zostało wdrożone leczenie lekami, które przyniosło ulgę. Polecam Panią doktor.

lek. med. Karol Myszel

00-024 Warszawa

Szukałam pomocy u czterech specjalistów.. Pan Doktor był nasza ostatnia deska ratunku i co?Od razu Trafna diagnoza!! Zestaw leków który otrzymaliśmy skończył problem u córki w mig gdzie wcześniejsi lekarze przez 1,5 miesiąca nie potrafili nam pomoc i tylko faszerowali antybiotykami które nie dawały efektu, zero poprawy. Anioł nie człowiek! Cieszę się ze jesteśmy w rękach tak dobrego specjalisty! Teraz mam poczucie bezpieczeństwa ze jest lekarz który zawsze pomoże Polecam ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Grażyna Izydorczyk

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

Szanuje godność pacjenta,skupia się na swoich możliwościach. Jeżeli jest potrzeba nie krępuje się skierować chorego do innego lekarza. Nigdy nie podnosi głosu, nie ocenia.Leki zapisuje nie pytając o fundusze pacjenta. Okazują się jednak bardzo skuteczne Lekarze na ogół nie rozmawiają o chorobach z pacjentami na zasadzie mądry nie zadaje się z głupim.Pani doktor jest inna. To lekarz który mógłby zmienić zawód i uczyć dobrych manier.Zdecydowanie polecam i życzę długowieczności bo ...

lekarz Beata Rutkowska

"ESKULAP"
ul. Piłsudskiego 82
18-400 Łomża

Jest bardzo uprzejma.Jest lekarzem z powołania. Miałam duży kontakt z doktor Rutkowską jak leżałam w szpitalu i po wyjściu ze szpitala chodziłam na kontrolę.

dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski

Laryngolog, Audiolog

św. Marcin 9
61-867 Poznań

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem.Idealne podejście do dzieci.Polecam