lekarz Katarzyna Pietrasik

Audiolog, Foniatra

Bardzo wnikliwa Pani doktor. Z wielkim zaangażowaniem w stosunku do pacjenta. Bardzo komunikatywna. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy.

Wizyta w Światowym Centrum Słuchu na NFZ. Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu. Przeczytała dokumentacje medyczną przywiezioną przeze mnie. Zleciła dodatkowe badania. Wytłumaczyła możliwości leczenia. Bardzo kompetentna lekarka, chciałabym więcej takich lekarzy spotkać na swej drodze.

Byłam u Dr dzisiaj, bardzo kompetentna, dokładnie zbadała, zleciła dodatkowe badania, wyjaśniła co się ze mną dzieje, omówiła metody leczenia. No i cierpliwa a przy moich pytaniach to super podejście.. :) polecam.