bolesławiec

Ortopeda

Provita
ul. Grunwaldzka 7a
Bolesławiec

Doktora Uszyńskiego poznałem w 2011 roku podczas wizyty lekarskiej. Miałem wówczas
35 lat, a mój prawy staw biodrowy uległ ...

35 lat, a mój prawy staw biodrowy uległ na tyle zwyrodnieniu, że nadawał się już do wymiany. Dowiedziałem się wtedy bardzo dokładnie i fachowo na czym polega całkowita alloplastyka stawu biodrowego,
Jednak długo trwało moje niezdecydowanie, obawa. Wmawiałem sobie różne czarne scenariusze - teraz wiem, że niepotrzebnie tyle czekałem w bólu.
Dopiero w 2016 roku gdy ból zaczął bardzo mocno przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu, a wręcz uniemożliwiał je. Gdzie rehabilitacja nie dawała poprawy zgłosiłem się ponownie do doktora Uszyńskiego. I to była najlepsza moja decyzja. Doktor wyznaczył na wrzesień termin operacji.
Obecnie mija trzeci miesiąc od zabiegu. Powoli wracam do normalnego życia - tego bez bólu. Jestem pod stałą kontrolą doktora i wykonuje wszystko zgodnie z jego zaleceniami. Znajduje się na etapie rehabilitacji, którą odbywam w MCZ w Lubinie, wśród osób bardzo życzliwych, które miały także kontakt z doktorem Uszyńskim.
I podobnie jak one uważam, że doktor Uszyński to lekarz z prawdziwego powołania. Polecam doktora Uszyńskiego tym, którzy cenią sobie fachowość, wiedzę, komunikatywność i podejście do pacjenta. Dr Uszyński to profesjonalista i wirtuoz w swoim zawodzie.
Dziękuje Panie doktorze za okazaną pomoc !!! Chciałbym również podziękować wszystkim pracownikom Oddziału Ortopedii w Lubaniu za fachową i profesjonalna opiekę.

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Waldemar Krajewski

Pediatra

Kopernika 10

Średnia ocen: 5/5

Mieliśmy dzisiaj skierowanie do szpitala z 7 tygodniowym dzieckiem z podejrzeniem szmerów w górnych drogach oddechowych co stwierdził pediatra pierwszego kontaktu . Udaliśmy się do szpitala w Lubinie gdzie zastaliśmy bardzo niemiłą lekarz pediatrę , którą najbardziej interesowało jakiej firmy podajemy mleko modifikowane , bo żona niestety nie karmi piersią (na ścianie była wielka reklama Bebiko ). Wyszliśmy w nerwach z tej komercyjnej już kliniki . Udaliśmy się do Bolesławca gdzie przyjął nas ten przemiły i pełen pasji lekarz , gdy stwierdził sapkę i leczenie domowe inhalatorem i wodą morską - kamień spadł nam z serca . Powiedziałem mu , że jest jedynym człowiekiem jakiego dzisiaj spotkałem ;) . Odział przepięknie utrzymany , normalne sale ( nie to co w Lubinie ) . Gorąco polecam konsultacji .

Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Janusz Muszyński

Internista

Provita
ul. Grunwaldzka 7a

Średnia ocen: 5/5

Jest jednym z niewielu najlepszych internistów, jest lekarzem z powołania. Bardzo sobie cenie tego lekarza

Urszula Materna-Milewska

Neurolog   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Kompetentna miła i delikatna. Serdecznie polecam.

Kompetentna miła i delikatna. Serdecznie polecam.

lekarz Alina Raszkiewicz-Wiktor

Okulista

Baj Danuta Raszkiewicz-Wiktor Alina Gabinet Okulistyczny 1-go Maja 14/13
Sądowa 7

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor tłumaczy, poświęca czas pacjentowi i posiada wysoką wiedzę. Nie jest ona zapatrzona w siebie,w sytuacjach, kiedy nie ma odpowiednich urządzeń, kieruje pacjenta do innej placówki. Od lat uczęszczam do tego lekarza, który sumiennie podchodzi do swojego zawodu.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Małgorzata Błaszczyk

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

super kontakt z pacjentem ! ważne, bo na SORze co chwilkę się coś dzieje, Życzę wszystkim , którzy będą musieli znaleźć się w szpitalu trafić na panią Doktor.Można odzyskać zaufanie do służby zdrowia!

lek. dent. Izabela Ejsmont

Prywatny Gabinet Lekarski
Starzyńskiego 6 d

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy dentysta jakiego odwiedziłam, godny polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Polecam

lekarz Krzysztof Mildner

Chirurg ogólny

Szpital Powiatowy
ul. Jeleniogórska 4, Bolesławiec

Średnia ocen: 5/5

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU" to słowa,które idealnie odpowiadają postawie Pana doktora. Wielki szacunek i uznanie dla doktora Mildnera za Jego pracę,która owocuje zdrowiem i dozgonną wdzięcznością pacjentów. Serdecznie polecam:)

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Helena Szwaj-Moreno

None
Bławatkowa 6

Średnia ocen: 5/5

od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor, dzieki niej mam zdrowe i piekne corki. polecam ją kazdej kobiecie. Pani doktor jest mila i sympatyczna. do kazdej pacjentki podcodzi indywidualnie.

Opinia dodana przez: jolanta

mgr Kalina Łysiak

Rehabilitant dziecięcy   (+2 więcej)

Centrum Fizjoterapii Kinesio Kalina Łysiak
Sadowa 38

Średnia ocen: 5/5

Pani terapeutka jest młodą osobą jeżdżącą na wszystkie nowe kursy. I cena jest ok