lek. dent. Michał Kolibabskilek. dent. Michał Kolibabski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Michał Kolibabski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepoprawny digitalista, jakby mógł to zdigitalizował by wszystko w stomatologii. Stomatologia to dla niego przede wszystkim dla niego pasja, dzięki której się realizuje personalnie.

Ukończył Uniwersytet Medyczny w 2015 roku. Od tamtej pory wciąż rozwija się w licznych dziedzinach powiązanych z cyfryzacją procesów w stomatologii oraz unowocześnienia istniejących już metod leczenia o nowe, wcześniej niespotykane metody i materiały.

Na co dzień – podchodzi do leczenia kompleksowo, poszerzając horyzonty Pacjenta celem wdrożenia jak najlepszej diagnozy, leczenia oraz końcowo – uświadomienia Pacjenta – co jest dla niego największym sukcesem. Piękno, szczególnie w stomatologii – musi wg. niego łączyć się z funkcjonalnością. Cierpliwie i z ogromnym zaangażowaniem tłumaczy Pacjentom wszelkiego rodzaju zawiłości wynikające ze złożoności procesów zachodzących w naszym organizmie. Leczenie Pacjenta zwyczajowo rozpoczyna przygotowanym uprzednio planem leczenia, który realizuje wespół z innymi specjalistami w Praktident Medical Clinic.

Główne zakresy w jego leczeniu oraz będące obszarem jego zainteresowań to : DSD (Digital Smile Design-cyfrowe projektowanie uśmiechu), Cyfrowa ortodoncja Invisalign, leczenie zachowawcze, implantoprotetyczne oraz chirurgiczne.

Super atmosfera :) w gabinecie czułem się bardzo dobrze, a jestem strachliwym pacjentem :) Usunięcie 8 przebiegło szybko, sprawnie i bezbolesnie. Polecam! :)

Pierwsza wizyta i napewno nie ostatnia. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Wszystko dokładnie wytłumaczone zarówno przed, jak i w trakcie trwania samego zabiegu, świetna atmosfera.

Miła atmosfera, profesjonalizm, szczegółowo omówiony plan leczenia, zabieg był prawie bezbolesny, w sumie:10 na 10. Zdecydowanie będę polecać dalej przyjaciołom!

Wizyta przebiegła sprawnie, bezbolesnie:) i w miłej atmosferze. Profesjonalizm, rzeczowe ale przy tym empatyczne podejście do pacjenta. Polecam wizytę u Pana doktora.

Polecam wizytę u Pana doktora.

Pan doktor bardzo miły i dokładny, zaangażowany. Wszystko dobrze wyjaśnił na temat leczenia. Pierwszy raz na wizycie u dentysty nawet bez stresu można było odpocząć. Szczerze polecam.

Cudowna, przyjazna atmosfera, profesjonalne i pełne empatii podejście do pacjenta, profesjonalny i przyjemny gabinet. Z całego serca jak najbardziej polecam

Pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie w znalezieniu przyczyny bólu, wysoka kultura osobista i życzliwość. Gorąco polecam!

Dla mnie to profesjonalny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. W mojej ocenie to jeden z najlepszych lekarzy dentystów we Wrocławiu.

Bardzo sympatyczny, wytrwały i kompetentny stomatolog. Wszelakie problemy z uzębieniem zostały opisane i wyjaśnione. Na duży plus możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu w przystępnej cenie. Zabieg stomatologiczny udany. Szczerze polecam

Pierwszy raz zostałam tak dokładnie przebadana i poinformowana o wszystkim co się dzieje, doktor przeprowadził bardzo dokładny wywiad. Naprawdę czuję, że byłam u specjalisty.