chirurg naczyniowy warszawa

Sortuj
Najbliższy termin: 14 Gru o 12:40 # 1
dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy   (+4 więcej)

MediSpace
ul. Spokojna 5

Godny polecenia. Cierpliwy, kompetentny, odważny - w dobrym tegobsłow znaczeniu. Potrafi wyjść z konwenansów gdy chodzi o dobro pacjenta

Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Robert Tworus

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha
ul. Banacha 1a

Wspaniały fachowiec, uprzejmy, konkretny i ludzki. Moje nogi leczyło już wielu lekarzy z różnych szpitali, ale dr Tworus jest najlepszy. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Helena Bownik
Najbliższy termin: 7 Gru o 11:00 # 4
dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
Wesoła, Warszawa

Ponad 10 lat na lewej stopie miałem ranę, którą ze względu na moje wrodzone schorzenia (m.in. niedowład wiotki kończyn dolnych, a co za tym idzie słabie ukrwienie, brak czucia itd.) nie można było wyleczyć. Przez te 10 lat odwiedziłem wielu lekarzy w wielu miastach. Rozwiązaniem mojego problemu a tym samym sposobem "wyleczenia" mojej stopy miała być jej amptuacja. Dopiero gdy poznałem dr Adama Zielińskiego wszystko się zmieniło. Po półtora roku rana została wyleczona! Opieka jaką otoczył mnie dr Adam jest nie do opisania słowami. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Zbigniew Kamiński

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Średnia ocen: 5/5

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Michał Żółtowski

Lucerny 117

Średnia ocen: 5/5

WSPANIAŁY LEKARZ-CZŁOWIEK Z POWOŁANIA !!! Wspaniały kontakt z pacjentem. Badanie bez pośpiechu,z zachowaniem godności pacjenta, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie.Bardzo dziekuję

Opinia dodana przez: Maria Dąbrowska

dr n. med. Zbigniew Salamon

Marszałkowska 84/92

Średnia ocen: 5/5

Witam serdecznie, Pana Zbigniewa Salamona spotkałem w przychodni Medicover na ul.Inflanckiej w Warszawie. Sposób w jaki opisał mi sam zabieg który mnie czekał, mam na myśli fachowość i profesjonalizm, nie pozostawił cienia wątpliwości, kto będzie go przeprowadzał. W dniu zabiegu zostałem jeszcze raz dokładnie poinformowany co mnie czeka i jak będzie wyglądało samo usunięcie znamienia (dużego). Oczywiście wszystko przebiegło, bez jakichkolwiek problemów, po prostu rewelacja. Również opieka po zabiegu, super. Z całą odpowiedzialnością mogę gorąco polecić Pana doktora Zbigniewa Salomona jako rewelacyjnego chirurga.

dr n. med. Marcin Osęka

Średnia ocen: 5/5

Prawdziwy lekarz z powolania! Oby bylo takich wiecej! Zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta, swietne podejscie!

Opinia dodana przez: Karolina