Lekarze Częstochowa

lek. dent. Jan Bzdęga

al. 11 Listopada 30 lok. 33
42-200 Częstochowa

To jest lekarz godny polecenia. Wiedza, doświadczenie, sprawność podczas zabiegów. Ciężko znaleźć w Częstochowie takiego lekarza. Ma dużą cierpliwość, pacjent z lękiem też mu nie straszny. Człowiek o dużej cierpliwości do Pacjenta. Polecam!!
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Łukasz Kowalik

Stomatologia Rodzinna
42-200 Częstochowa

Gabinet do którego trafiłem, jest specyficzny - rodzinny. To nie jest gabinet jak często się spotyka, 10 lekarzy i każdy inne ma praktyki. Tutaj jak bar na Wspólnej, czuć rodzinną atmosferę i powiem szczerze na tym nie koniec. Miałem problem z zębem bo był spisany na straty przez wielu stomatologów, ale jednak na kilka lat zostaje ze mną. Na razie zostaje u nich !
Opinia dodana przez: Czech

Jacek Fąfrowicz

Częstochowa

Profesjonalizm, opanowanie, dobry humor i wiele innych zalet ;)

dr Renata Korn

ulica Wysockiego 39/2
42-218 Częstochowa

Dobry lekarz ! Pierwszy raz spotkalysmy sie w2012 r moja poprzednia stomatolog wyprowadziła się z cz-wa /liczyliśmy zęby u niej cała rodzin ok 25 lat/ pani Renata jest dobrym stomatologiem leczy zęby wyrywanie to smutna konieczność i podoba mnie się jak walczy o chorego zęba a to w naszym mieście zadość /przecież wyrwanie jest prostsze i nie ma reklamacji / jeśli masz podobne oczekiwania to polecam Ilona
Opinia dodana przez: ilona

lekarz Ewa Korecka

Częstochowa

byłem u różnych lekarzy, dolegliwości męczyły mnie przez cały tydzień, nie znajdowałem sposobu polepszenia, Pani Ewa jednak na podstawie mojego wywiadu potrafiła skutecznie wskazać przyczynę choroby i dolegliwości co wcale nie było takie oczywiste. Dzięki jej wiedzy, ludzkiemu podejsciu do problemu i człowieka (prawdziwy lekarz z powołania) jestem zdrowy! Dziękuję, Bóg zapłać Ks. Piotr

lekarz Krystyna Marszałek

ul. Baczyńskiego 11
42-200 Częstochowa

Pani Doktor jest po prostu wyjatkowa !!! Profesjonalizm , empatnia , ludzkie podejscie do pacjeta. Lecze sie u P. Doktor okolo 20 lat !!! I nigdy sie nie zawiodłam. POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Jarosław Błażejowski

Prywatna Przychodnia Lekarska JANIK - MED
al. Aleja Najświętszej Maryi Panny 14
42-200 Częstochowa

Chciałem wyrazić jak najlepsze zdanie o panu doktorze Jarosławie Błażejowskim : - jest bardzo miły - tłumaczy dokładnie chorobę - jest szybki i dokładny - zabiegi przeprowadza bezboleśnie - ma bardzo dobre znieczulenia { nasiękowe } - jest ludzki i zawsze pozytywnie nastawiony - zna się na rzeczy i wie jak pomóc człowiekowi - poradzi sobie z każdym przypadkiem Ja wyrwałem już kilka zębów u Pana Doktora i jeszcze mam ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Elżbieta Morawiec-Szymonik

Hematolog

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz,wytłumaczy każdy szczegół,sympatyczna a dla chorego chorego przyjazne zachowanie lekarza jest bardzo ważne
Opinia dodana przez: irena

lek. dent. Monika Jędrycha-Kowalik

Stomatologia Rodzinna
42-200 Częstochowa

Długo szukałem dentysty który do problemu podchodzi konkretnie i skupia się na tym czego oczekuje. Z zębami mam problem od dziecka, są żółte i popsute od antybiotyków. Do tego strasznie spróchniałe. Co i raz każdy dentysta wyszukiwał problem z czym innym i naciągał mnie na koszta, a to zdjęcia a to to i tamto. Tutaj, przyszedłem co dolega, Pan pokaże. Zrobione ! i to mi się podoba ! miło, szybko ...
Opinia dodana przez: Kajtek

Radosław Turski

Gabinet lekarski
42-207 Częstochowa

Najlepszy stomatolog w Częstochowie, takiego podejścia nie widziałem u nikogo na wizycie polecam z pełną odpowiedzialnością 👌💪👍
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Aleksandra Szczygieł

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

NZOZ
Częstochowa Aleja Wolności 1/3/5 dawny Megasam
42-200 Częstochowa

Uważam, że doktor jest profesjonalistką w pracy którą wykonuje. Cała moja rodzina leczy się u niej. Warto dodać również, że ceny jej usług są bardzo konkurencyjne.

dr Katarzyna Buzdygan

ulica Waszyngtona 50/54/24
42-200 Częstochowa

Ja również polecam ,dzięki niej mam synusia i ciąża przebiegła znakomicie a przy porodzie bardzo pomogła.Zawsze miła i uśmiechnięta
Opinia dodana przez: marta

dr n. med. Jacek Jóźwiak

Lekarz rodzinny

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

W końcu lekarz, który jest człowiekiem. Człowiek z ogromną wiedzą. Rozmawia, nie zbywa. Świetny fachowiec
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Wojciech Ogrodniczak

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Orłowskiego w Częstochowie
ul. PCK 1
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, wspaniały fachowiec. jedyny minus pracuje w Pajęcznie a nie w CZęstochowie.

lek. dent. Paweł Łęcki

Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna "ARS-DENT"
Dąbkowskiego 15
42-200 Częstochowa

Dla Pana dr. Pawła Łęckiego nie ma rzeczy niemożliwych. Obszerna wiedza , pracowitość , dokładność , precyzyjność Czynią Cuda. Stwierdzam to z całą odpowiedzialnością po wykonaniu prac mojego uzębienia (korony , mosty; góra-dół). Zachwycona jestem efektami nie tylko zewnętrznymi ,ale również komfortem wewnętrznym . Ponadto nowoczesny sprzęt , profesjonalizm i niezwykła troska całego zespołu o dobre samopoczucie pacjenta w gabinecie sprawia ,że każda wizyta staje się przyjemnością . Dziękuję ,dziękuję, ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. med. Jacek Ociepka

Ortopeda, Traumatolog

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Beata Rak

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Polecam !!! Dobrze wyleczone zęby, kompetentna, profesjonalna. Wszystko wytłumaczy, nie naciąga na dodatkowe koszty. Wypełnienia długotrwałe.Zawsze pogodna, a mój strach mija. Aktualnie przyjmuje ul. Mstowska 105
Opinia dodana przez: Bogumiła
Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pani Doktor jest zawsze sympatyczna, miła i uśmiechnięta. Pomaga nam przy Córce. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Mariusz Wcisło

św. Rocha 53
42-200 Częstochowa

wspaniały fachowiec,przemiły,rzeczowy działa uspakajająco na pacjenta.polecam dla dzieci i dorosłych
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Ewa Strączkowska

Psychiatra

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. To była moja kolejna wizyta u specjalisty. Myślałem, że znowu zmarnuje swój czas. Bardzo, BARDZO się pomyliłem. Pani doktor pomogła mi jak nikt wcześniej w Częstochowie. Jeśli zastanawiacie się nad wizytą to przestańcie! Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Kamil