dietetyk

mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
ul. Długosza 13
Nowy Sącz

Gorąco polecam! Wiedza P Patrycji + własna determinacja = efekt gwarantowany ! Serdecznie polecam !

Opinia dodana przez: Ewelina
Najbliższy termin: 30 Sty o 17:00 # 4
Dietetyk Przemęt mgr Marta Zygmanowska

mgr Marta Zygmanowska

CENTRUM MEDYCZNE SALUS
JAGIELLOŃSKA 22A
Przemęt

Średnia ocen: 5/5

Odpowiednia osoba na podpowiednim miejscu :) polecam wybrać się na wizytę, nie wachać się tylko się umawiać :)

Opinia dodana przez: Weronika
Dietetyk Poznań dr n. med. Anna Sędziak

dr n. med. Anna Sędziak

Mój Dietetyk - M.P. MEDICAL
Marcelińska 96C/216
Poznań

Średnia ocen: 5/5

Szanowni Państwo korzystałam z usług Pani Ani od marca 2014 ROKU. NIE wierzę we wcześniejsze opinie wystawione przez Pana Kazimierza i Panią Ewe. Pani Ania jest w pełni profesjonalną osoba. Trafiłam do niej w trudnym okresie mojego życia. Pomogła mi przejść przez ten czas zarówno pomagając mi zrozumieć i wprowadzić w życie zdrowy styl życia oraz pomogła mi uporać się z moim stanem psychicznym. Wsparla mnie dobrym słowem i swoim życiowym doświadczeniem. Poświęciła mi 100%przeznaczonego dla mnie czasu dodatkowo mogłam zadzwonić zawsze kiedy tego potrzebowałam. Dzięki niej bez większych wysiłków schudłam 10kg i od czasu zakończenia diety utrzymuje swój stan. Pani Ania przeprowadza wywiad z pacjentem i prosi o zrobienie badań podstawowych przed pierwszą wizyta ponieważ podchodzi do swojej pracy w pełni profesjonalnie. Jest doktorem nauk farmaceutycznych i ma wieloletnie doświadczenie w pracy w szpitalu dlatego doskonale wie jak dobrać dietę do odpowiedniego schorzenia oraz zarzywanych leków. Nie uwierzę tez w fakt ze Pani Ania wzięła pieniądze i nie wysłała diety. Owszem zdarzył jej się czasem poślizg i jeden dwa dni ale dieta zawsze dotarła do tego czasem wysyłala dietę wiedząc że klient pieniądze zapłaci przy następnym spotkaniu bo aktualnie nie miał pieniędzy a Pani Ania nie chciała przerywać procesu odchudzania. Nigdy też nie.spotkałam się z nastawieniem Pani Ania na zasadzie "zapłać, wyjdź, i poprostu jedz mniej". Jest to osoba, która mimo gorszego własnego dnia co można było czasem wyczytać w oczach zawsze witala pacjenta z uśmiechem na twarzy i życzliwością. Przepraszam ze rozpisałam się tak bardzo ale irytuje mnie fakt, że ludzie wypisują takie rzeczy w opiniach a nie próbuja wyjaśniać takich rzeczy osobiście. Znam wiele osób które korzystają z usług Pani Ani, poznałam ich e poczekalni i mam nadzieję że również rusza do wstawiania opinii o niej. Rozmawialiśmy czekając na wizytę nie raz o podejściu Pani Ani, i owszem ma swoje wady organizacyjne które gdzieś tam e rozmowach się przewijaly typu czekanie w poczekalni mimo, że było się umówionym na konkretną godzinę. Jednak każdy z nas przestawał marudzić wchodząc do środka gabinetu i zaczynając rozmawiać bo wszyscy chcieliśmy przedłużać rozmowę ile się dało...podsumowując polecam serdecznie Panią Anie jako profesjonalnego dietetyka pełnego życzliwości i zrozumienia dla pacjenta!!! Wszystkim którzy chcą się zmienić dla siebie życzę powodzenia!!! 😊

Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Filip Kowalczyk

Najbliższy termin: dzisiaj o 15:30 # 9

Marzena Grobelna-Stopczyńska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Średnia ocen: 5/5

Bardzo mily, rzeczowy lekarz. Poswieca bardzo duzo czasu (przez co czesto jest opoznienie w przyjmowaniu pacjentow), dokladnie tlumaczy zrozumialym jezykiem. ...

Weszlysmy nawet w kontakt mailowy, gdzie Pani Dr polecila na kiedy najlepiej sie zarejestrowac, by byla jak najmniejsza kolejka oczkujacych po mnie:)
Doskonale pamieta pacjenta juz na drugiej wizycie, a to mile!
Mlodziutka osoba, ale z bardzo duza wiedza. Ja poszlam w ciazy po porady na czas zdrowego odzywiania w ciazy i w czasie karmienia. Nie mam problemow z nadwaga.
Caly jadlospis dokladnie przy niej spisalam tworzac dla siebie szablon. Super! Polecam!

Opinia dodana przez: pateryzanka pateryzanka
Najbliższy termin: jutro o 09:30 # 10
Dietetyk Będzin mgr Karolina Kurek

mgr Karolina Kurek

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Piłsudskiego 4
Będzin

Średnia ocen: 5/5

Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza. Pani dietetyk wytłumaczyła bardzo dokładnie co się dzieje z moim ciałem i dobrała dietę. lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)

Opinia dodana przez: Marta