mgr inż. Magdalena Kaźmierak-Sadłomgr inż. Magdalena Kaźmierak-Sadło - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr inż. Magdalena Kaźmierak-Sadło

Dietetyk

Nazywam się Magdalena Kaźmierak-Sadło i jestem dyplomowanym dietetykiem oraz diet coachem. Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu nauk o żywieniu człowieka i dietetyki. Uwielbiam się rozwijać, dlatego nieustannie poszerzam swoją wiedzę na licznych konferencjach i kursach. Jestem również certyfikowanym diet coachem oraz coachem grupowym rekomendowanym przez Instytut Świadomego Rozwoju i Urszulę Mijakoską, autorkę metody diet coachingu w Polsce.

Od ponad 5 lat prowadzę Poradnię Dietetyczną Na Zdrowie. Moi Pacjenci wiedzą, że nie lubię słowa dieta, bo dieta jest na chwilę. Gdy przyjdziesz do mnie, nie będziesz liczyć kalorii, ponieważ Twój organizm nie ma wewnętrznego kalkulatora. Nie będziesz się również głodzić, bo żeby schudnąć, trzeba jeść!

Jestem entuzjastką dobrego jedzenia i zdrowych nawyków żywieniowych. Tego samego pragnę nauczyć moich Pacjentów, bo tylko zmiana nawyków żywieniowych, da efekty na stałe. Co mnie wyróżnia wśród innych dietetyków? Oprócz wiedzy teoretycznej przede wszystkim posiadam wieloletnią praktykę. Przez lata zmagałam się z dużą nadwagą, a momentami nawet otyłością. I dopiero od 8 lat, gdy wprowadziłam zdrowe nawyki żywieniowe, ustabilizowałam godziny posiłków i zwiększyłam aktywność fizyczną schudłam i dobrze czuję się w swoim ciele.

Prywatnie żona M., który jak mówi „słuchając mojego gadania” schudł 25kg i odkrył w sobie nieprzeciętny talent kulinarny, którym nas rozpieszcza. Ponadto mama dwójki indywidualistów, w których od najmłodszych lat staramy się zaszczepić miłość do dobrego jedzenia. Za kaszę gryczaną dadzą się pokroić! Oczywiście czekoladę też uwielbiają ;)

Z całego serca polecam Panią dietetyk. Przemiła, sympatyczna z ogromną wiedzą I empatią do drugiego człowieka. Pani Magda nie tylko jest świetnym specjalistą ale także genialnym terapeutą. Po wizycie w gabinecie czuje się jakby ktoś dodał mi skrzydeł i dał energię do działania. Nauczyłam się kilka lat temu zdrowo się odżywiać, stań zdrowia zdecydowanie się polepszył, a przy tym kilogramy leciały w dół bez większych wyrzeczeń. Polecam jeszcze raz a niezdecydowanym radzę się nie zastanawiać tylko zrobić pierwszy krok ku lepszemu życiu.

Z najczystrzym sercem polecam Panią Magdę. Anioł nie kobieta. Doradzi, pomoże i przede wszystkim wesprze w każdym aspekcie. Dietę rozpisała dostosowaną do moich preferencji, pokazała mi jak zmienić nawyki żywieniowe bez wielkich wyrzeczeń. Dzięki Pani Madzi udalo mi się ogarnąć Hashimoto i insulinoopornosc. Zawsze służy dobrą radą i zawsze można zwrócić się do Pani Magdy o pomoc, nigdy nie odmówi.

jest to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej. kompetentna w swoim działaniu. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Magdy. Opracowane przez nią diety są super, a stosując się do wskazówek Pani Magdy, małymi krokami ale osiągam zamierzony przeze mnie cel, co mnie mobilizuje do dalszego działania i korzystania w dalszym ciągu z porad tej osoby. Uważam, że jest super specjalistka i wspaniałą osobą. Polecam każdemu, kto chciałby z tego typu porady skorzystać.

Pani Magdalena zakończyła moje podróżowanie po gabinetach lekarskich. Pomogła mi w końcu schudnąć a przede wszystkim poczuć się lepiej i zmienić styl życia. Na konsultacjach czułam się bardzo komfortowo, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu:)

Jestem zadowolona, że pani dietetyk podchodzi do mojej osoby(choroby) indywidualnie. Jej empatia motywuje mnie o walkę o swoje zdrowie. Moja dieta jest prosta, bardzo smaczna. Jestem zadowolona z mojej kuraki.

Pani Magda podchodzi kompleksowo do problemów żywieniowych, uwzględniając czynniki zdrowotne oraz związane z funkcjonowaniem psychicznym. Wysoka kultura osobista, empatia, syntonia i uwazność na potrzeby drugiego człowieka są to cechy, które ją charakteryzują. Bazuje na najnowszej wiedzy. Serdecznie polecam!