Lekarze Gdańsk

lekarz Adam Stencel

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz ktory po 11 latach walki z bezpłodnością pomógł nam cieszyć sie upragniona ciążą! (Jestem w 30 tyg.ciąży)wszystko jest ok!Nigdy nie potraktował naszych obaw i pytań za bezsensowne...bardzo jesteśmy mu wdzięczni!!!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Urszula Borkowska

Internista, Endokrynolog

Centrum Medyczne LUX MED
al. Zwycięstwa 49
80-309 Gdańsk

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Irena Bąbol

Internista, Diabetolog

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

Barbara Piątkiewicz

Psycholog dziecięcy

Gen. J. Hallera 127/9
80-416 Gdańsk

P. Basia to cudowna osoba, z bardzo profesjonalnym podejściem do dziecka. Cudownie wyciszyła i moją córkę i mnie. Ma doskonały warsztat. Umie słuchać i służy radą. Dziecko ma poczucie, że zawsze może do niej wrócić, jakiekolwiek problemy go nie spotkają. na prawdę polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Grzegorz Szreder

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

wybitnie uzdolniony manualnie . Operował męża i syna. bardzo miły i komunikatywny. serdecznie polecam

lekarz Marek Niedoszytko

Internista, Alergolog

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Mariusz Pona

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz kompetentny wybitny specjalista otwarty trafne diagnozy . Leczył moje córki i zawsze w pełni zadowolenie oraz skutecznie pomagał jako pediatra i chirurg
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Katarzyna Poławska

Otolaryngolog

Akamedik Gdańsk
Marii Skłodowskiej-Curie 5
80-210 Gdańsk

Super lekarz, szczerze polecam.Pani doktor robiła mi septoplastykę przegrody nosowej w UCK Gdańsk. Bardzo delikatny lekarz z super podejściem do każdego chorego.Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Klein

Lekarz medycyny pracy

Walecznych 10/27
80-513 Gdańsk

Doświadczony lekarz, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i trafne diagnozy, co w leczeniu ma istotne znaczenie. Zdecydowanie, lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: jolero64

lek. wet. Paweł Załęski

Weterynarz

Centrum Weterynaryjne Animal Garden s.c
80-178 Gdańsk

Taki właśnie powinien być wymarzony przeze mnie lekarz moich psów: serdeczny, kompetentny, oddany zwierzakom, cierpliwy, empatyczny... Lekarz, który nie liczy swojego czasu, udzielając wyczerpujących porad [również telefonicznie], bez względu na porę dnia i dzień tygodnia. Dr Paweł odwiedził mojego chorego psa w naszym domu i "skradł serca" całej mojej rodziny... Mocno trzymamy kciuki za dalszy pomyślny rozwój ścieżki zawodowej dr Pawła :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Mariusz Dudziński

Prywatny Gabinet Lekarski
Aleja Rzeczypospolitej 33
80-463 Gdańsk

Wizyta w gabinecie doktora Mariusza Dudzińskiego w trzech słowach to: uśmiech, profesjonalizm i perfekcjonizm. Każdemu, kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa, polecam tę przychodnię. Pan doktor potrafi świetnie wyleczyć nie tylko zęby, ale i strach przed wizytami. Wszystkie zabiegi jakie przeszłam, były absolutnie bezbolesne, chociaż kiedy usłyszałam, że czeka mnie wycinanie dziąsła wokół ósemki i leczenie kanałowe innego zęba, chciałam dać nogi z fotela. Niebagatelne znaczenie prócz zdolności ...
Opinia dodana przez: Irena Wilczyńska-Pękalska

lek. dent. Cezary Kłosiński

Protetyk stomatologiczny

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Nie mam nic do zarzucenia ;) Ceny bardzo ludzkie jak na te czasy, mimo że od razy widać ze zabiegi wykonywane sprzętem wysokiej jakości. Sam Pan Cezary bardzo sympatyczny człowiek z poczuciem humoru

lekarz Jarosław Dzierżanowski

Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum Gdańsk Kartuska
ulica Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Wbrew negatywnym opiniom kilku neurochirurgów, w tym jednego autorytetu, dotyczących skuteczności a tym samym i celowości przeprowadzenia operacji kręgosłupa, dr Dzierżanowski podjął się jej przeprowadzenia i udało się, za co jestem bardzo wdzięczny dr Dzierżanowskiemu. Oby jak najwięcej takich lekarzy, Panie doktorze.serdecznie dziękuję. T.P. z Pucka.
Bardzo kompetentny lekarz. Badanie zostało przeprowadzone kompleksowo. Choroba została dokładnie wytłumaczona. Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu. Jest osobą bardzo uprzejmą .Godny polecenia. SR
Opinia dodana przez: Stanisław Ropela

lekarz Marta Oller

Internista, Hematolog

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Bardzo dobra Pani Doktor,leczę się u P.Oller od wielu,wielu lat,zawsze miła,uprzejma i konkretna,zawsze pomocna,nigdy się nie zawiodłam. Każdemu szczerze polecam Panią doktor Oller. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Ewa G. stała pacjentka

lekarz Ewa Sokołowska

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Pani doktor mega miła, kompetentna. Wszystko szczegółowo omawia, tłumaczy jak będzie wyglądać zabieg i późniejsza rekonwalescencja. Efekt po zabiegu blefaroplastyki zachwycający,polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Katarzyna Rusak

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Miła i serdeczna ciepła osoba cierpliwa, bardzo a bardzo dokładnie bada pacjenta .jak najwięcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Maria Hlebowicz

Neurolog

ul. Biała 7A/45
80-435 Gdańsk

Dobry wywiad i wyjasnienie oraz trafna diagnoza. Bardzo szybko mówi, lecz dokładnie wszystko tłumaczy i zapisuje. Polecana przez znajomych, potwierdzam i polecam...

lekarz Anna Limon-Sztencel

Psychiatra

NZOZ Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Fromborska 24
80-389 Gdańsk

Pani doktor jest świetnym psychiatrą. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie, co pozwala jej wydać trafną diagnozę. Kontakt z Panią doktor Limon jest zawsze ciepły i serdeczny, a jej śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

lekarz Beata Brzóska

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Dzięki p.doktor mój syn ma dziś 15 lat Trafiłam do rejonowej przychodni ze strasznym bólem brzucha i 5tyg ciąży. Trafiłam do szpitala z diagnoza że zaczęło się poronienie. Ale najpierw w przychodni dostałam tabletki na podtrzymanie ciąży. Po mimo że nie byłam prywatną pacjentką i leżałam na innym oddziale p.doktor była codziennie sprawdzić czy wszystko jest ok.
Opinia dodana przez: Gosia